Do salonu E! Szymańska chodzę już ponad rok i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona. Pani Oksana to wyjątkowa stylistka – niezwykle delikatna, życzliwa i z doskonałym wyczuciem. Potrafi świetnie doradzić, wysłuchać i sprawić, że człowiek czuje się naprawdę zadbany i zaopiekowany. W salonie panuje przyjazna, spokojna atmosfera, a pani na recepcji zawsze wita z uśmiechem i chętnie pomaga. To miejsce, do którego wraca się z przyjemnością – z pełnym zaufaniem i pewnością, że trafiło się w dobre ręce.
Zdjęcia
Opinie
-
D ★★★★★
-
Wanesa ★★★★★
Jestem stałą klientką u Pani Oli i z całego serca polecam i dziękuję za profesjonalną opiekę nad moimi włosami. Dzięki pielęgnacji, którą wprowadziłyśmy oraz wysokiej jakości usługom, moje włosy w końcu sporo urosły i ich kondycja znacząco się poprawiła. Jestem tak zadowolona z efektów, że poleciłam salon już siostrze i koleżankom! ❤️
-
Agnieszka Rynska ★☆☆☆☆
Jestem bardzo niezadowolona z usługi jaką otrzymałam. Przy mojej poprzedniej wizycie kilka lat temu wyszłam z salonu zachwycona. Niestety tym razem jestem bardzo zawiedziona biorąc pod uwagę że fryzurę powinna być wykonana przez top stylistę. Pani stylistka Żaneta okazała się osobą nie wystarczająco kompetentna to wykonania fryzury krótkiej damskiej. Brak kreatywności i właściwego doradztwa którego można by się spodziewać od tzw top stylisty była ewidentna. Pani chciała zostawić mnie z grzywką która nie była adekwatna do mojego kształtu twarzy więc musiałam prosić i instruować jak to zrobić. Aktualnie fryzura kompletnie się nie układa są kosmyki wystające i sterczące i momenty płaskie które zupełnie nie pasują do mojego kształtu głowy i uwydatniają jeszcze bardziej niedoskonałości fachu. Także rekomendacje pielęgnacji z tej pani strony wydawały mi się niedorzeczne np żeby nie używać odżywki do włosów na grzywce, czy grzywka to nie włos? Jestem bardzo zawiedziona ponieważ zawsze jak przyjeżdżałam do Polski wybierałam ten salon, ale chyba czas na zmianę. Wolałabym nie załączać zdjęć, ale po odpowiedzi uważam że jest to konieczne. Jeżeli to co mam na głowie jest czymś na miarę top stylisty to daje to świadectwo jakości usługi. Chciałabym aby na końcu ktoś mnie zapytał czy jestem zadowolona a nie wysłał bezpośrednio do zapłaty. Widząc podejście stylistki nie powierzyłabym włosów do poprawy więc jakkolwiek dalsza dyskusja była dla mnie zbędna.
-
Dziadzia ★★★★★
Korzystałem z strzyżenia u stylistki Moniki. Bardzo długo szukałem kogoś kto wykona tak perfekcyjne cięcie z połączeniem mojego pomysłu. Pani Monika świetnie dopasowała fryzurę. Cały proces był bardzo profesjonalny, co bardzo doceniam i naprawdę nie jestem w stanie wskazać tak dobrze odznaczającego się salonu na mapie Lublina i okolic. Ważną kwestia jest również praca na profesjonalnych produktach przy dwukrotnym myciu głowy. Podczas strzyżenia Pani Monika zapronowała kosmetyki dla mnie by poprawić kondycję włosów oraz mojej skóry. Bardzo polecam ten salon wszystkim którzy stawiają na dobrą jakość usług
-
Barbara ★★★★★
Pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w tym salonie.Pani Sylwia z dokładnością wycieniowala mi fryzurkę włosy odżyły. Ponadto doradziła zabiegi pielęgnacyjne z których na pewno jeszcze skorzystam. Wizyta w tym salonie to czysta przyjemność i relaks.
-
Ula Jeziorna ★★★★★
Pierwszy salon, który w 100% spełnił moje oczekiwania, nawet te o których nie miałam pojęcia :D Profesjonalne podejście do klienta i przede wszystkim SYMPATYCZNA załoga! Nikt tam nie jest za karę, co przekłada się na super atmosferę. Pani Oksana była przemiła, delikatna, precyzyjna i wiedziała, co mi doradzić, wytłumaczyć i jak dopasować inspiracje do moich włosów i potrzeb. Widać było, że wie co robi, ale wszystko ze mną konsultowała. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tam wrócę. POLECAM :)))))
-
Anna Rozyk ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z podcięcia włosów. Pani Sylwia doskonale poznała się na moich włosach i doradziła i wykonała bardzo fajną i wygodną fryzurę, która tak jak chciałam, wymaga minimum stylizacji, a wygląda świetnie :) Bardzo przyjemny salon, przejrzysta struktura cenowa. Polecam i sama na pewno jeszcze skorzystam podczas kolejnej wizyty w Lublinie. Dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska?
E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska znajduje się przy Prezydenta Gabriela Narutowicza 27, 20-004 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska?
Można skontaktować się z E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska pod numerem +48 602 737 427
Jak można dotrzeć do E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska?
Do E! Szymańska Edyta Pracownia Autorska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku