Serwisy i naprawy tylko w Bestcar. Właściciel zna się na swojej pracy.
Zdjęcia
Opinie
-
Basia ★★★★★
-
Kasia K ★☆☆☆☆
Niestety gdyby dało się dać 0 gwiazdek taka ocenę uzyskał by ten zakład. Samochód oddany do naprawy stał tam miesiąc. Po całej naprawie usterka nie została usunięta. Samochód trafił z reklamacja. W dniu dzisiejszym pan szef Robert w rozmowie telefonicznej stwierdził że samochód nie jest gotowy i mamy sobie go jutro odebrać tekstem "wiecie co zabierzcie sobie ten samochód jutro" po czym rzucił mi słuchawka. Pan szef Robert został poinformowany SMS oczywiście (rzecz jasna szlachta z plebsem nie rozmawia) że na naprawiony samochód czekam do końca tygodnia. Jeśli nie zostanie to zrobione pieniądze za poprzednia nieudana naprawę będę egzekwować w inny sposób. Ogólnie mega nie polecam.
-
Bartosz Godzisz ★☆☆☆☆
Niedane mi było się umówić na diagnostykę i ewentualną naprawę ponieważ Pan przez telefon stwierdził że nie ma czasu rozmawiać bo ma dużo pracy a on co chwilę odbiera telefon. Nawet nie zapytał co się dzieje z autem które chciałem umówić i zapytać o orientacyjny koszt diagnostyki. Usługi więc nie ocenie, obsługę oceniam na 0.
-
Grzegorz Skupień ★★★★★
Kilka razy miałem okazje korzystać z usług, zawsze zadowolony. Miło tam wracać.
-
Daniel Piastowski ★★★★★
Dosć drogo wyszło, ale naprawy wykonane na czas w ciagu jednego dnia. Właściciel miły i konkretny. Gdyby nie cena to wróciłbym ponownie.
-
art tra ★★★★★
Usterka lampy stop naprawiona. Ogólnie uszkodzenia zostały naprawione. Niestety ale słaba komunikacja, zła komunikacja. Gdyby postawić na komunikację i budowanie relacji z klientem było by the best. Ogólnie polecam. Relacja ceny do usługi, ok. Mogło być taniej, ale jak zawsze każdy chciałby mieć taniej.
-
Arek Stys ★★★★★
Po wizytach u kilku "fachowcach" którzy próbowali zdiagnozować usterkę niezapiętych pasów oraz błąd start-stop w Renault Megane 3, trafiłem z polecenia do Pana Roberta który zdiagnozował i kompletnie naprawił oraz wyjaśnił przyczyny usterek. Polecam tego Pana do tzw. trudnych spraw.
-
Robert Pari ★☆☆☆☆
Byłem tam dwa razy i nigdy tam nie wrócę. Sytuacja sprzed dwóch lat. Przyjechałem oddać z samochód z lejącym wtryskiem. Wtrysk został wymieniony, reszta miała być sprawdzona, ale przez ich zapieczenie w końcu nie zostały wyciągnięte - natomiast zostały naruszone. Rurka powrotu paliwa została przez mechaników uszkodzona, na szczęście wymienili. Szkoda że na używke niewiadomego pochodzenia. Przy okazji awarii tejże rurki auto gubiło olej napędowy... Aż do dzisiaj miałem problemy z wibracjami silnika w losowych momentach i większym spalaniu. Okazało się że w tym cudownym warsztacie nie została dokręcona śruba trzymająca wtryski... Po wymianie na nową i DOKRĘCENIU zgodnie ze sztuką problem się rozwiązał. Reasumując, zdecydowanie odradzam jeżeli dbacie o swoje 4 kółka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bestcar?
Bestcar znajduje się przy Nowopogońska, 41-253 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bestcar?
Można skontaktować się z Bestcar pod numerem +48 322 659 314
Jak można dotrzeć do Bestcar?
Do Bestcar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku