Świetny mechanik z profesjonalnym podejściem — szybko diagnozuje usterki i jasno tłumaczy, co wymaga naprawy. Prace wykonuje solidnie, bez naciągania na zbędne koszty. Auto odebrałam sprawne i gotowe do drogi. Zdecydowanie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Figurska ★★★★★
-
Kibic733 ★★★★★
Powiem tak. Pan Adam to mistrz. Wielu mechaników w życiu przerabiałem,ale z takim mistrzem mam 1 raz do czynienia. Gość się po prostu zna na fachu i tyle. Miły,uprzemy człowiek. W mig diagnozuje awarie,szybko i bardzo dobrze naprawia i co ważne,nie jest drogi. Miałem już kilka awarii,które groziły bardzo dużymi kosztami,ale dzięki panu Adamowi,niektóre rzeczy zostały fachowo naprawione a nie wymienione za kupę kasy. Polecam gorąco pana Adama,bo drugiego takiego fachowca,trudno znaleźć w okolicy. Największą jego zaletą jest wszechstronność. Naprawia wszystko praktycznie. Od usterek silnika,poprzez klimatyzację,układ wydechowy, elektrykę, elektronikę na oponach kończąc. I wszystko szybko i sprawnie zrobione. Dziękuję panie Adamie za każdą pomoc i naprawę.
-
Szymon Strzelczyk ★★★★★
Polecam w 100%! Naprawiałem U Pana Adama 3 różne samochodu i nigdy się na zawiodłem. Pełen profesjonalizm. Usługi wykonane szybko i profesjonalnie.
-
ᴛɪʟᴛ! ★★★★★
100% satysfakcji. Dzięki takim ludziom nie tracę wiary i utwierdzam się w tym, że człowiekiem się jest, a nie bywa. Pan Adam dokonał trafnej diagnozy już po chwili rozmowy telefonicznej. Pomimo napiętego grafiku nie miał najmniejszych problemów żeby za moją namową podjechać 3 kilometry pod moje osiedle w celu zdiagnozowania usterki w moim totalnie uziemionym samochodzie. Konkretny, rzetelny, uczciwy, dodatkowo nie miał problemu poświęcić kilku minut żeby wyjaśnić na czym polegała usterka i w jak opłakanym stanie były wymieniane części. Auto gotowe następnego dnia, takich fachowców się lubi. Serdecznie polecam.
-
Piotr Gross ★★★★★
Błąkałem się od warsztatu do warsztatu, nikt nie potrafił rozwiązać falowania na obrotach przy zimnym silniku, mówili mi o głowicy bądź kapitalnym remoncie silnika (Leon cupra r 1.8t). Trafiłem do Pana Adama, dwa dni i autko gotowe. Polecam
-
Vital Point ★★★★★
Awaryjna sytuacja, zepsuł mi się w trasie alternator. Nawet w sobotę panu udało się załatwić z hurtowni nowy alternator i mi go wymienić. Polecam z całym sercem tego mechanika. Dobry specjalista oraz bardzo dobry człowiek. Pozdrawiam serdecznie!
-
Marta Hapke ★★★★★
Gorąco polecam. Najlepszy Mechanik w całym powiecie. Pan Adam wymieniał w moim samochodzie chłodnicę, termostat, pasek i łożysko. Dziękuję Panie Adamie za szybki termin i profesjonalnie wykonaną naprawę.
-
Marek Marecki ★★★★★
Polecam profesjonalizm w 100% nie ma lepszego mechanika jak Adam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja?
Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja znajduje się przy Działkowców 3, 43-143 Lędziny, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja?
Można skontaktować się z Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja pod numerem +48 668 523 528
Jak można dotrzeć do Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja?
Do Auto Elektromechanika ADAM-WIOL Wulkanizacja Klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku