NIE POLECAM !!!! Zarysowali mi auto, źle podpięli radio. Po tym jak zauważyłem przy odbiorze auta, stwierdzili ze 25 zł mniej zapłacę gdzie rysa na 50 cm na drzwiach !!!!! NIGDY TAM NIE WRÓCĘ!!! Przestrzegam innych.
Zdjęcia
Opinie
-
D Y ★☆☆☆☆
-
Ewa Osińska-Trzaska ★☆☆☆☆
W tym warsztacie brak umiejętności wiąże się z wysokimi, naciąganymi cenami. Nim przywiozłam samochód rozmawiałam z kobietą przyjmującą zlecenie, wyraziła chęć naprawy, prosiłam o szybką realizację na co przystała. No cóż po 4 tygodniach poinformowała mnie, że zrobiła hamulce w tylnym lewym kole, wymieniła olej tylko wymiana,bo ja miałam własny, natomiast usterki - brak kierunkowskazy nie naprawiła, ale żądała zapłaty za element, który podobno włożyła i się spalił!!!. Tupet, partactwo przy okazji odcieła instalacje elektryczną do haka i zostawiła niezaizolowane przewody i nie poinformowała o szkodzie w instalacji, której była sprawcą, za całość szkód zażądała prawie 900 zł. NIE POLECAM, Omijajcie szerokim łukiem ten Warsztat. Usterkę kierunkowskazy usunął inny mechanik w ciągu jednego dnia.
-
Edyta Barylinska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu. Byłam już kilkakrotnie i za każdym razem jest rzetelnie, szybko i normalne ceny. Klient jest informowany co zostało zrobione w aucie i co ewentualnie należy zrobić później. Polecam to miejsce
-
Thrifty Chicken7 ★☆☆☆☆
Nie miła obsługa, nie potrafią zrobić zawieszenia.
-
Dobrosława Rurańska ★★★★★
Wszystko bezproblemowo i bardzo sprawnie naprawione, obsługa bardzo miła.
-
Anna Tobiasz ★☆☆☆☆
Najgorszy warsztat jakikolwiek moglam mieć do czynienia. Niekompetencja, brak uczciwości, źle postawiona diagnostyka.... Moglabym dlugo wymieniać, samochód napawiany, poprawiany w końcu po zaplacie ponad 5 tys. PLN po miesiacu jazdy zespół się na dobre. PROSZĘ OMIJAJCIE TEN WARSZTAT SZEROKIM ŁUKIEM!
-
Anita Puchała (Video Editor) ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa telefoniczna klienta skutecznie zniechęciła mnie do skorzystania z usług. Brak szacunku. Pani robiła mi wręcz łaskę, odpowiadając na moje pytania. I dobrze, że szybko zrezygnowałam bo jak widzę po opiniach, usługi nie są najlepsze.
-
edhl 0725 ★★★★★
Dobry, przyjazny i pomocny warsztat, Super! W drodze powrotnej do Niemiec na autostradzie nagle zapaliła się kontrolka alternatora. Właśnie zjechałem z autostrady i od razu natknąłem się na ten warsztat. Personel był bardzo przyjazny i sprawdził ładunek w krótkim czasie. Potwierdzono wadliwy alternator. Aby kontynuować naszą podróż, prace terminowe dla innych klientów zostały nieco przesunięte. Personel szybko zamówił i zainstalował nowy alternator. Całość zajęła około 4 godzin i dotarliśmy cały i zdrowy w Lübeck w nocy. W sumie bardzo dobry stosunek jakości do ceny i obsługi. Dziękuję za to!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dan-Car Service Danuta Piguła?
Dan-Car Service Danuta Piguła znajduje się przy Krasińskiego 5, 40-019 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dan-Car Service Danuta Piguła?
Można skontaktować się z Dan-Car Service Danuta Piguła pod numerem +48 502 603 739
Jak można dotrzeć do Dan-Car Service Danuta Piguła?
Do Dan-Car Service Danuta Piguła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku