Opinie

  1. Stanisław Markiewicz ★★★★★

    Dorabiałem kluczyk do forda Focusa w tym warsztacie i Pan który to robił był bardzo uprzejmy,miły i widać pełny profesjonalizm,jestem bardzo zadowolony z tej usługi

  2. Rafał Łozicki ★★★★★

    Polecam! BMW E60 Miałem mnóstwo błędów (jak to bywa z E60)z którymi nikt sobie nie poradził do tej pory tłumacząc tym że nie mogą nawiązać połączenia z samochodem bo masa coś tam bo sygnał sie traci bo Ci od instalacji LPG coś może "pounaczyli"... Spece z okolicy podpinali po 3 rodzaje komputerów(obserwowałem) i byli bezradni serio... Tutaj bez problemu wszystko od strzału. Udało się wszystko bez zbędnych pytań itd. Nagle okazało się że jednak da się tylko trzeba mieć sprzęt i odpowiednie kompetencje. Kluczyk dorobiony na miejscu. Wymiana rolek pompy wody paska itd błyskawicznie. W piątek szef zadzwonił jak się sprawy mają,podał koszt i zapytał czy robimy czy nie.To się szanuje! Czapki z głów proszę Państwa. Rafał.

  3. Ghost Diamond ★★★★★

    Sympatyczne miejsce , przyjazny kolor widoczny z daleka, profesjonalna obsługa. Parking przystosowany dla większości mobilów oczekujących np na wymianę kół czy opon każdego rodzaju. Płatność za usługi na wszelkie sposoby. Oprócz różnych usług również przeglądy aut. Przyjemna obsługa klienta, dbałość o szczegóły, czystość. Polecam

  1. Zygmunt Żurek ★☆☆☆☆

    Ustawienie zbieżności i gość pyta czy śruby poruszane mam bo jak nie to będzie drożej, najlepiej chyba by było jakbym sam sobie ustawił i tam tylko zapłacił, albo idąc na operację sam sobie już wcześniej dał narkozę.

  2. malwina siemasz ★★★★★

    Bardzo polecam, miła obsługa, serwisujemy 3 samochody, zawsze bez zarzutu. Profesjonalne podejście do klienta, naprawy zawsze na czas i atrakcyjne ceny. ☺️☺️

  3. Kaszmirart ★☆☆☆☆

    Niestety nie szanuje się klienta. Jakie było moje zdziwienie przy kasie..za wymianę opon zapłaciłam o 135% drożej niż jesienią. Szkoda, że nikt nie poinformował , że opłata aż tak drastycznie wzrosła, dopiero zobaczyłam cenę na terminalu. A BYŁAM stałym klientem od lat.

  1. Tomacha ★★★★★

    Wszystko w porządku, chłopaki dobrze robią.

  2. Piotr Ryszka ★★★★★

    Polecam, pełen profesjonalizm w wykonanej usłudze.

  3. Kinga Kocemba ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, solidnie i w dobrych cenach. Miejsce definitywnie warte polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BestDrive KRYS?

BestDrive KRYS znajduje się przy Kamieniec 1, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BestDrive KRYS?

Można skontaktować się z BestDrive KRYS pod numerem +48 692 418 645

Jak można dotrzeć do BestDrive KRYS?

Do BestDrive KRYS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements