Opinie

  1. Paula Zaworska ★★★★★

    Polecam. Pani Ilona to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Nigdy się nie zawiodłam, oddając się w jej ręce. Dzisiaj przeszła samą siebie, uratowała mi kolor po moich impulsywnych eksperymentach domowych. Zawsze wychodzę z uśmiechem i chętnie wracam na kolejne usługi. ❤️

  2. Agata Kapała ★★★★★

    Zdecydowanie POLECAM!!! Pani z ogromnym doświadczeniem. Z usług fryzjerskim korzystam kilka lat, a obecnie robię również paznokcie. Pani usługi wykonuje profesjonalnie, czysto i sprawnie. Dziękuję pani Ilonie, że jest, a innym polecam gorąco.

  3. Andrzej Rębacz ★☆☆☆☆

    Pani nie ma pojęcia o strzyżeniu narobiła mi schodów na włosach nie równo obcięte jak zwróciłem uwagę ze mi się nie podoba wykonanie i ze jest krzywo Pani nakrzyczała na mnie Może pożyczę Panu okulary jak Pan ślepy i ze tak chciałem być obcięty i ze ona jest profesjonalistą. Podczas obcinania upadł Pani grzebień na podłogę gdzie były inne włosy jak i woda z butów Pani go odłożyła ze niby do dezynfekcji gdzie za chwile go użyła po zwróceniu uwagi odp bo ja zdenerwowałem. Salon nie używa żadnych kosmetyków nawet nie ma ich na pułkach. Nie polecam, wręcz odradzam zniszczone włosy. Poinformowałem Panią ze podzielę się swoją opinia na internecie arogancko odp to sobie pisz. To napisałem

  1. Kamil ★★★★★

    Całkiem przyjemny salon fryzjerski. Fajne miejsce, a w środku ładny wystrój z sympatyczną Panią fryzjerką. Można zauważyć podczas strzyżenia, że nie jest to miejsce nowicjusza, lecz profesjonalistki. Cięcie równe z dwóch stron i sprawdzanie czy na pewno wszystko się zgadza. Strzyżenie błyskawiczne i dobrze wykonane. Warto skorzystać z usług Pani Ilony - była to moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta. + za możliwość umówienia wizyty przez aplikację i dopasowania sobie dnia i godziny.

  2. Angelika Kowalska ★★★★★

    Serdecznie polecam stylizację paznokci u Alicji. Najlepsza stylistka, pazurki są przepiękne, wykonane profesjonalnie i w wspaniałej atmosferze.

  3. Magdalena Dwornicka ★☆☆☆☆

    80 zł za obcięcie końcówek… nie prosiłam o dodatkowe zabiegi na moich włosach, zachowanie fryzjerki bezpodstawnie wywyższające i pouczające, szarpała moje włosy i ogólnie można było to zrobić w krótszy okres czasu, oceniam bardzo nisko :(

  1. Ola Piekarz ★★★★★

    Profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Od kilku miesięcy robię paznokcie u Pani Alicji i za każdym razem jestem baaardzo zadowolona, hybryda jest idealnie wykonana. Polecam :)

  2. Anna Piwinska ★★★★★

    Przyjeżdżam do Alicji na hybrydę z drugiego końca miasta i nigdy nie żałowałam. Najpiękniejsze, najdokładniej paznokcie jakie kiedykolwiek miałam. Do tego miła atmosfera, duży wybór kolorów i pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem ☺️

  3. outofapples ★★★★★

    Serdecznie polecam stylizację paznokci u Alicji! Manicure za każdym razem jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i nawet moje dziwne pomysły na zdobienia nie są jej straszne. Wizyty w salonie to przyjemność :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ilona Sorokin Hair Salon Professional?

Ilona Sorokin Hair Salon Professional znajduje się przy Przyjaźni 36, 20-314 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ilona Sorokin Hair Salon Professional?

Można skontaktować się z Ilona Sorokin Hair Salon Professional pod numerem +48 530 101 359

Jak można dotrzeć do Ilona Sorokin Hair Salon Professional?

Do Ilona Sorokin Hair Salon Professional można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements