Opinie

  1. Joanna Ce ★★★★★

    Super salon! Miła atmosfera i fryzura ładnie się układa.Na pewno wrócę i będę polecać ;)

  2. Patrycja Zdunczyk ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z usług salonu na Okopowej. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i efekt dokładnie taki jak chciałam. Indywidualne podejście do klienta, dostałam wiele przydatnych rad jak pielęgnować swoje wlosy. Szczerze polecam :)

  3. Hubert ★★★★★

    Polecam serdecznie strzyżenie u Pana Dawida, profesjonalny, indywidualne podejście i też do pogadania. Szefowa również sympatyczna, zawsze jak przychodzę to kawka, herbata, bardzo gościnny salon. Przestępne terminy, zazwyczaj nie czekam dłużej niż tydzień na wizytę, nawet w okresie świątecznym. Sam salon czysty i w dobrej lokalizacji.

  1. Magda Be ★★★★★

    Jestem klientką salonu od wielu lat, a trafiłam do niego przez stronę internetową, i to mnie od początku ujęło, bo wyróżniali się już wówczas i obecnością na rynku i nowoczesnością. Trafiłam z przypalonym odcieniem brązu, zostałam od początku bardzo fachowo i ciepło zaopiekowania, pielęgnacja i koloryzacja etapowa bez oceniania poprzedniego salonu. Po uzyskaniu oczekiwanego blondu i reperacji, przeszłam u nich przez te lata kilka zmian, w tym dwie kolorystyczne, zawsze w najlepszej jakości i zgodne z oczekiwaniami. Regularne odwiedzanie gwarantuje trwały i świeży efekt, a używanie bardzo dobrych produktów powoduje, że nigdy nie miałam problemów z jakością włosów czy kolorem. Podobnie ze sprzętem- jest nowoczesny i wymieniany w razie potrzeby. Fryzury i cięcia zawsze trafione i super wykonane. Personel zawsze na wysokości zadania, pomocny i uprzejmy. Na przestrzeni czasu korzystałam z usług kilku fryzjerek, a z obecnego personelu to Monika, Ania i obecnie Hania, i zupełnie obiektywnie twierdzę, że to profesjonalistki nie tylko na polu fryzjerstwa, ale i obsługi klienta: delikatne, dyskretne, uprzejme. Polecałam usługi znajomym- zawsze wracają zadowoleni, nastoletnia córka usatysfakcjonowana odcieniem czerni o której marzyła, uzyskanym przez Hanię. Salon rozwija się, ma już dwa punkty, szkoli się i szuka nowych wyzwań. I to wszystko w naprawdę sympatycznej atmosferze bez zadęcia i rozsądnych, adekwatnych do jakości cenach. Ja to miejsce bardzo polecam!

  2. PPK ★★★★★

    Super salon :) Chlopak od trwałej. Pozdrawiam :)

  3. Jerzy Smyk ★☆☆☆☆

    Nie zauważyłem, że tam byłem I nie czuję, że rymuję !

  1. Kamil ★★★★★

    Fajna luźna atmosfera. Nie to co w niektórych okrzyczanych zakładach. Bardzo miła obsługa. Bardzo polecam Dawida chłopak naprawdę zna się na robocie. Ja i żona od długiego czasu korzystamy z jego usług! Polecam.

  2. Adrian Wójcik ★★★★★

    Serdecznie polecam usługi tego salonu. Pan Dawid ma dużą wiedzę i wie jak doradzić :)

  3. Dominika Wajs ★★★★★

    Nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera. Pan świetnie doradza, ma intuicję i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo polecam i dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski?

"Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski znajduje się przy Okopowa 3, 20-022 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski?

Można skontaktować się z "Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski pod numerem +48 815 342 040

Jak można dotrzeć do "Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski?

Do "Studio Modnej Fryzury" Salon Fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements