Zdecydowanie polecam. Serwisuje u Pana kilka samochodów różnych marek. Za każdym razem zlecone naprawy zostają wykonane w 100%, nigdy nie wróciłem z reklamacją i mam nadzieję , że tak zostanie. Naprawy wykonane porządnie, terminowo. Warto poczekać na swoją kolej przy umawianiu wizyty. Cenowo również ok. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał G ★★★★★
-
Kamil Ściślicki ★☆☆☆☆
Nie polecam, pierwsza rozmowa pytam się czy danym tematem się zajmują a gość odpowiada żebym mówił konkretnie o co chodzi. Najpierw chce wiedzieć czy w ogóle się tym zajmują żebym nie musiał się produkować bez sensu. Poza tym ani dzień dobry ani do widzenia. Prostak i tyle w temacie
-
arek skrzypczak ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam wizytę oraz korzystanie z usług tego pseudo fachowca, byłem u niego z czystej ciekawości po przeczytaniu tak miażdżących złych opinii i to prawda ponieważ sam jestem elektronikiem i gość w ogóle nie poznał się na usterce za usługę wziął pieniądze nie wygając paragonu do którego obliguje go prawo skarbowe czyli kant na lewo, trudno zawiadamiam o tym fakcie Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej.
-
Monika Jabczynska ★☆☆☆☆
Nie polecam! Czujniki parkowania (przód i tył) miały być zamontowane w jeden dzień, miało to kosztować 1000 zł, skończyło się tak że po TRZECH dniach skasował 1300 zł, a zrobił tak że działają tylko z tyłu. W dodatku kasuje złe komentarze zamiast przeprosić za niekompetencje. Ale skoro tak chce to ok.
-
Krzysiek K. ★★★★★
Skuteczny fachowiec. Audi A8 D3
-
Jaro Bach ★★★★★
Ekipa SUPER znają się na robocie, jeep grand cherokee wszystko ogarnięte jak należy, pozdro dla pan. Vikinga
-
Krzysztof Wlazło ★★★★★
Szybko i fachowo. Pacjent to Ford Focus MK2 2007. Brak ładowania i problemy z tego wynikające. Alternator oddany do regeneracji. Oprócz tego pan wykrył wycieki, zlikwidował je i umył silnik. Wytłumaczył też żonie (bo to ona zaprowadziła auto i je odebrała) na co zwrócić w przyszłości uwagę na tyle jasno, że dała radę przekazać mi tę wiedzę. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM!!!
-
Łukasz Grzelak ★★★★★
Moja ocena to 5, aczkolwiek muszę się podzielić z Państwem moimi odczuciami na temat tego miejsca i Pana który tam pracuję. Zacznijmy od początku: Rozmowa telefoniczna nie przypomina tej która znamy z rozmów na codzień, to nie mama, kolega albo telemarketer, ten Pan odpowiada krótko, bez emocji, ma się nawet wrażenie, jakby mu nie zależało, ale to nieprawda, wszak ze swojej pracy wywiązał się w 100%. Na miejscu też jest rzeczowo, bardzo krótko i na temat. Nikt tam nie będzie Was czarował i dbał żebyście czuli się wspaniale w tym miejscu - to nie restauracja. Zlecona pracę, Pan wykonał jak należy, auto nie było brudne tzn. Nie popaćkane smarem itp. Cena przystępna, bez naciągania. Polecam szczerze, Ja i moja czerwona Mikra PS. Nie zrażajcie się po rozmowie z tym Panem, to świetny fachowiec i tak należy go oceniać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Elektronika Samochodowa?
Auto Elektronika Samochodowa znajduje się przy Podlesie 3, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Elektronika Samochodowa?
Można skontaktować się z Auto Elektronika Samochodowa pod numerem +48 514 665 865
Jak można dotrzeć do Auto Elektronika Samochodowa?
Do Auto Elektronika Samochodowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku