Opinie

  1. Katarzyna Nakonieczna ★★★★★

    Z całego serca mogę polecić salon Lauris. Profesjonalne wykonanie, przemiła obsługa, cudowna atmosfera. Paznokcie wykonane przez panią Asię idealne i nigdy nie miałam najmniejszego problemu. Jeszcze raz polecam!

  2. Aleks Wójtowicz ★★★★★

    Bardzo polecam obsługę przez Panią Klaudie! Miła, sympatyczna, wita uśmiechem gdy się tylko chodzi do salonu. Jako mężczyzna nie znam się na zabiegach beauty dlatego potrzebowałem rady aby wybrać preznet dla przyjaciółki i Pani Klaudia bardzo profesjonalnie pomogła mi w wyborze. Jeszcze raz dziękuję!

  3. Dorota Olszewska ★★★★★

    Salon klasa. Paznokcie w wykonaniu Pani Asi nie mają sobie równych i często na wizycie są nowe kolory do wyboru. Natomiast Pani Paulina najlepsza fryzjerka w mieście. Kolor i strzyżenie gorącymi nożyczkami mistrzostwo!!! Poza tym jest mega czysto i panuje tam bardzo przyjazna atmosfera. Jeżdżę na wizyty z drugiego końca miasta bo usługi są tego warte. Polecam gorąco każdemu

  1. Angelika Szymańska ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam salonu. Wizyta umówiona z dużym wyprzedzeniem na upiecie. Dzień wcześniej jeszcze wizyta została potwierdzona, dziś w dniu wizyty salon zamknięty kontakt nie możliwy ponieważ nikt nie odbiera telefonu kontakt na mesegerze również brak. Więc przestrzegam bo może kogoś spotkać nie miła niespodzianka szczególnie w dniu kiedy ma się jakieś wyjście bądź i imprezę.

  2. Mrs Ninu ★★★★★

    To miejsce w końcu spełnia moje wygórowane oczekiwania. Zacznę od Pani Asi, która robi przepiękne paznokcie. Zawsze dopracowane w najmniejszym detalu, wręcz idealne. Bez zbędnej przesady, z wyczuciem smaku- tak jak lubię. Pani Ilona właścicielka, niezwykle miła, z profesjonalnym podejściem i ogromną wiedzą zajmuje się moimi włosami. Kolor zawsze w punkt, pielęgnacja idealnie dobrana do struktury moich włosów. Pani Ilonko dziękuję. W końcu ktoś potrafił doprowadzić moje zniszczone rozjaśnieniem włosy do zdrowego wyglądu. No i Pani Paulinka która zawsze robi mi idealne brwi i dba o to by wizyty w salonie przebiegały w miłej atmosferze. Poziom usług naprawdę top of the top. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać każdemu. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Lauris.

  3. Angelika Wąsik ★☆☆☆☆

    Informacja o godzinach otwarcia salonu do 19:00. Przyjechałam specjalnie. Drzwi zamknięte ale wszystko w środku podświetlone. Brak kontaktu telefonicznego po raz kolejny, nie pierwszy, nie drugi. Nie wiem po co podany jest ten numer do kontaktu skoro nikt nie odbiera tego telefonu.

  1. Aneta ★★★★★

    Brwi i rzesy u p. EMILKI bardzo, bardzo polecam!!!!! Pełen profesjonalizm, dokładność, fantastyczna atmosfera. Dzięki p. EMILCE czuje się zrelaksowana jak po pobycie w SPA, do tego super efekt w odniesieniu do rzes czy brwi! Polecam

  2. Agata Szlązak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Pani Aleksandra zaangażowała się w nasz plan oddania ściętych włosów fundacji na peruki dla chorych dzieci, sama skontaktowała się z Fundacją Przyjaźni, przygotowała ścięte kucyki/warkoczyki do transportu i zajęła wysyłką. Wcześniej miałyśmy z córką bezpłatną konsultację w temacie fryzury po ścięciu. Polecamy serdecznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LAURIS hair & beauty?

LAURIS hair & beauty znajduje się przy Kryształowa 2, Węglin Południowy, 20-719 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LAURIS hair & beauty?

Można skontaktować się z LAURIS hair & beauty pod numerem +48 508 323 414

Jak można dotrzeć do LAURIS hair & beauty?

Do LAURIS hair & beauty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements