Opinie

  1. Karolina Buczkowska ★★★★★

    W salonie Patka jak do tej pory wszystkie zabiegi z których korzystałam były zrobione na wysokim poziomie. Patrycja w swojej pracy zawsze uwzględnia to o co ją proszę.Nigdy nie było problemu z terminem. W salonie panuje zawsze miła atmosfera. Polecam!

  2. Katarzyna Adamczuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam Salonu. Brak profesjonalizmu. Zamawiasz jedno- otrzymujesz co innego. Po zdjęciu hybrydy poprosiłam o zwykły manicure z kolorowymi lakierami. Kilka razy mówiłam o tym, że zależy mi na zmywalności lakieru- chciałam w wakacje poszaleć z kolorami. Wszystko było super- do momentu próby zmycia. Okazało się że lakier nie chce zejść. Dzwonię do kosmetyczki- oczywiście jak zwykle olewa mnie- odrzuca połączenia. Piszę sms do kosmetyczki- okazało się że jednak mam żelowy. Najlepsze jest to że kosmetyczka upiera się że sama dokonałam wyboru lakieru. Ostatni raz byłam na paznokciach- na inne zabiegi nie mam odwagi. To był drogi, źle wykonany, niezgodnie z umową wykonany manicure.

  3. Anastazja Smaga ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Nawet tym sceptycznie nastawionym do nowych miejsc ;) dla mnie samej to była pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Pani Patrycja doskonale poradziła sobie z wcześniejszym opóźnieniem spowodowanym klientką przede mną, jest pod telefonem dosłownie w nocy o północy! a do tego to super uprzejma dziewczyna, która doradza i odradza! A ja jako ultra wybredna i mega niezdecydowana klientka dzisiaj nie musiałam się odzywać ;) jakość 100%

  1. Anastazja S. ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Nawet tym sceptycznie nastawionym do nowych miejsc ;) dla mnie samej to była pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Pani Patrycja doskonale poradziła sobie z wcześniejszym opóźnieniem spowodowanym klientką przede mną, jest pod telefonem dosłownie w nocy o północy! a do tego to super uprzejma dziewczyna, która doradza i odradza! A ja jako ultra wybredna i mega niezdecydowana klientka dzisiaj nie musiałam się odzywać ;) jakość 100%

  2. Paulina P ★★★★★

    Pani Patrycja jest profesjonalistką w 100 %. Rzęsy 2/3D zrobione super sprawnie, szybko i przy tym dokładnie. Wyglądają pięknie! Można też liczyć na poradę i rzetelne wyjaśnienie wszystkich kwestii. Jestem już umówiona na kolejną wizytę. Polecam!

  3. Sophia Szewczyk ★★★★★

    Polecam. Salon w centrum miasta z dobrym dojazdem i wygodnym parkingiem podziemnym. Pani Patrycja wykonuje wszystkie usługi z wielkim zaangażowaniem. Szybkie terminy, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i na funpagu. Po każdej wizycie w salonie czuję się dopieszczona, zrelaksowana i piękna. Pani Patrycja jest bardzo serdeczną, otwartą i sympotyczną osobą. Zachęcam do skorzystania z oferty salonu.

  1. Patrycja Białowąs ★★★★★

    U Pani Patrycji zaczynałam od manicure hybrydowego stopniowo dodając kolejne zabiegi jak pedicure , rzęsy.Każdy z zabiegów był wykonany dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Patrycja jest bardzo dokładna i profesjonalna a dodatkowo pracuje na dobrej jakości sprzęcie i kosmetykach. Dobiera odpowiednią ilość czasu do danego zabiegu dzięki czemu nigdy jeszcze moje wizyta się nie opóźniła . Korzystałam wiele razy i napewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PATKA Salon Kosmetyczny?

PATKA Salon Kosmetyczny znajduje się przy Królowej Bony 8, 20-281 Lublin, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do PATKA Salon Kosmetyczny?

Do PATKA Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements