W salonie Patka jak do tej pory wszystkie zabiegi z których korzystałam były zrobione na wysokim poziomie. Patrycja w swojej pracy zawsze uwzględnia to o co ją proszę.Nigdy nie było problemu z terminem. W salonie panuje zawsze miła atmosfera. Polecam!
Opinie
-
Karolina Buczkowska ★★★★★
-
Katarzyna Adamczuk ★☆☆☆☆
Nie polecam Salonu. Brak profesjonalizmu. Zamawiasz jedno- otrzymujesz co innego. Po zdjęciu hybrydy poprosiłam o zwykły manicure z kolorowymi lakierami. Kilka razy mówiłam o tym, że zależy mi na zmywalności lakieru- chciałam w wakacje poszaleć z kolorami. Wszystko było super- do momentu próby zmycia. Okazało się że lakier nie chce zejść. Dzwonię do kosmetyczki- oczywiście jak zwykle olewa mnie- odrzuca połączenia. Piszę sms do kosmetyczki- okazało się że jednak mam żelowy. Najlepsze jest to że kosmetyczka upiera się że sama dokonałam wyboru lakieru. Ostatni raz byłam na paznokciach- na inne zabiegi nie mam odwagi. To był drogi, źle wykonany, niezgodnie z umową wykonany manicure.
-
Anastazja Smaga ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Nawet tym sceptycznie nastawionym do nowych miejsc ;) dla mnie samej to była pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Pani Patrycja doskonale poradziła sobie z wcześniejszym opóźnieniem spowodowanym klientką przede mną, jest pod telefonem dosłownie w nocy o północy! a do tego to super uprzejma dziewczyna, która doradza i odradza! A ja jako ultra wybredna i mega niezdecydowana klientka dzisiaj nie musiałam się odzywać ;) jakość 100%
-
Anastazja S. ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Nawet tym sceptycznie nastawionym do nowych miejsc ;) dla mnie samej to była pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Pani Patrycja doskonale poradziła sobie z wcześniejszym opóźnieniem spowodowanym klientką przede mną, jest pod telefonem dosłownie w nocy o północy! a do tego to super uprzejma dziewczyna, która doradza i odradza! A ja jako ultra wybredna i mega niezdecydowana klientka dzisiaj nie musiałam się odzywać ;) jakość 100%
-
Paulina P ★★★★★
Pani Patrycja jest profesjonalistką w 100 %. Rzęsy 2/3D zrobione super sprawnie, szybko i przy tym dokładnie. Wyglądają pięknie! Można też liczyć na poradę i rzetelne wyjaśnienie wszystkich kwestii. Jestem już umówiona na kolejną wizytę. Polecam!
-
Sophia Szewczyk ★★★★★
Polecam. Salon w centrum miasta z dobrym dojazdem i wygodnym parkingiem podziemnym. Pani Patrycja wykonuje wszystkie usługi z wielkim zaangażowaniem. Szybkie terminy, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i na funpagu. Po każdej wizycie w salonie czuję się dopieszczona, zrelaksowana i piękna. Pani Patrycja jest bardzo serdeczną, otwartą i sympotyczną osobą. Zachęcam do skorzystania z oferty salonu.
-
Patrycja Białowąs ★★★★★
U Pani Patrycji zaczynałam od manicure hybrydowego stopniowo dodając kolejne zabiegi jak pedicure , rzęsy.Każdy z zabiegów był wykonany dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Patrycja jest bardzo dokładna i profesjonalna a dodatkowo pracuje na dobrej jakości sprzęcie i kosmetykach. Dobiera odpowiednią ilość czasu do danego zabiegu dzięki czemu nigdy jeszcze moje wizyta się nie opóźniła . Korzystałam wiele razy i napewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PATKA Salon Kosmetyczny?
PATKA Salon Kosmetyczny znajduje się przy Królowej Bony 8, 20-281 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do PATKA Salon Kosmetyczny?
Do PATKA Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku