Z minusów -Śmierdzi okropnie w tym sklepie. Dziwię się jak można siedzieć cały dzień w takim smrodzie, pięć minut w tym sklepie i można się naćpać tymbardziej ,że to nie są zapachy z kuchni tylko bardzo niebezpieczne dla zdrowia substancje. -Pan łysy kasjer gdzieś ma klienta. Wolałbym być obsłużony przez kasę samoobsługową z zepsutą wagą w Biedronce która wywala ciągle błędy niż przez tego Pana. -Ale największym minusem są ceny! Na allegro 22.50 w sklepie 46zł??? Na plus -Sklep jest dobrze zaopatrzony ale patrząc na ceny to lepiej zrobić zakupy online i poczekać 2-3dni niż zapłacić dwa razy tyle.
Zdjęcia
Opinie
-
Filip K. ★★☆☆☆
-
Monika L ★☆☆☆☆
Trafiłem tutaj sugerując się wcześniejszymi opiniami ... Jednak patrząc dziś , wiele się chyba zmieniło . Osobiście nie polecam , lakier dobrany po kodzie zupełnie inny niż na aucie. Ja rozumie , że mogą się kolory nieznacznie różnić , ale to co tu kupiłem to są dwa różne ... Zamówiłem po kodzie na e-lakiernik i nie spodziewałem się , że będzie aż tak podobny do 20 letniego oryginału! Czyli da się ? Da się ! Szkoda tylko mojego straconego czasu i poprawek ( 2 razy ta sama robota ).
-
Pawel Abc ★☆☆☆☆
Zamiast kolesia na kasie lepiej zamontujcie kasę samoobsługowa, tyle samo będzie z niej pożytku, a finalnie wyjdzie taniej i nie będzie zrażać do sklepu klientów. Ten nawet nie był w stanie odpowiedzieć dzień dobry, na pytanie czy jest dany towar mówi żeby sobie zobaczyć samemu, na pytanie gdzie wskazuje regały. Siedzenie na telefonie jest ważniejsze, trudno, więcej nie ośmielę się mu przeszkadzać.
-
Dawid ★★★★★
Zawsze fachowa obsługa, polecam!
-
Dorota Ochnio ★★★★★
Duży wybór artykułów motoryzacyjnych, a także farby, lakier. Miła obsługa.
-
Niedy fix ★★★★★
Super obsługa, szeroki wachlarz kolorów nie tylko do samochodów. Masa środków ochrony osobistej, profesjonalna obsługa. Gorąco polecam jeśli szukasz lakieru do auta albo farby do ścian, nigdzie nie znajdziesz większego wyboru:).
-
Kamil Gadzinski ★★★★★
Bardzo dobra obsługa i podejście do klienta. Profesjonalne doradztwo. Bezproblemowy kontakt z firmą zarówno przed jak i po sprzedaży. Wszystko na duży plus.
-
Angelica Moore ★☆☆☆☆
Ceny nie najgorsze ale obsługa to dramat. Panowie siedzą tam ewidentnie za kare, nie chce im się żyć a co dopiero obsługiwać klienta. Jak już zdecydują się na obsługę to z takim tonem że lepiej jakby się wgl nie odzywali. Nie chce im się nawet wyjść na minutę na parking żeby dobrać kolor tylko zbywają klienta żeby przyjść z klapką od wlewu... Ostatni raz tam byłem idę do konkurencji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tukan s.c.?
Tukan s.c. znajduje się przy Fabryczna 5, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tukan s.c.?
Można skontaktować się z Tukan s.c. pod numerem +48 690 994 100
Jak można dotrzeć do Tukan s.c.?
Do Tukan s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku