Byłam kolejny raz na robieniu brwi (nitkowanie, henna), efekt najlepszy z najlepszych, w końcu znalazłam swoje miejsce w którym robi sie ładne, naturalne brwi. Warto jechać na drugi koniec miasta. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★★★★★
-
Dorota ★★★★★
Salon Pani Sylwii to miejsce, w którym można się zrelaksować i zadbać o siebie w najlepszy możliwy sposób. Profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i szeroki wybór zabiegów sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Efekty zawsze przekraczają oczekiwania! Gorąco polecam! ❤️
-
Aleksandra Zachariasz ★★★★★
Pani Agnieszka to czarodziejka! Podczas wizyty na makijażu w tym samym lokalu, Pani Agnieszka słysząc moje jęki na temat fryzjera u którego byłam przed makijażem, zaproponowała, że spróbuje uratować moją fryzurę. Nie było łatwo bo poprzedniczka zrobiła mi na głowie skręt loków jak dla świnki, a z przodu skorupę z pudru i lakieru. Pani Agnieszka uratowała sytuacje w kilka minut robiąc mi piękne fale Hollywood, takie jak chciałam mieć od początku! Fryzura trzymała się całą noc i była wychwalana podczas wesela. Serdecznie polecam! Pani Agnieszka to nie tylko znakomita stylistka fryzur, ale także przemiła osoba, pomagająca innym w potrzebie.
-
Kasia K ★★★★★
Jako mama Panny Młodej miałam przyjemność skorzystać z usług Pań wraz z córką. Obie byłyśmy BARDZO zadowolone;), Makijaże i fryzury przepiękne, trwałe, dopasowane zarówno do PM jak i do mnie. Wszystko w jednym miejscu, co jest bardzo komfortowe. Panie bardzo profesjonalne naprawdę znają się na swojej pracy. Polecam
-
A Sowa ★★★★★
Makijaż ekspresowy i jednocześnie bardzo dokładny. Pani Sylwia nie dość, że jest utalentowana to jest przemiłą osobą idealną do rozmów! Polecam wszystkim!
-
Weronika Dyjak ★★★★★
22.10.2022 Pani Sylwia zadbała o mój makijaż na najważniejszy dzień w moim życiu-ślub! Makijaż był przepiękny, utrzymał się całą noc, a atmosfera w salonie oraz przemiła Pani Sylwia bezcenne w tak ważnym dniu! Polecam! ;)
-
Jagoda M ★★★★★
Bardzo ale to bardzo polecam. Ja i moja mama jestesmy bardzo zadowolone. Makijaże były cudowne, trwałe . W salonie panuje super atmosfera. Dziewczyny są przemimiłe, dbają o każdy szczegół. Dziękuję
-
Magdalena Chachlica ★★★★★
Cudowna fryzura, nigdy się nie zawodzę! Niesamowicie trwała, wytrzymała noc i kolejny dzień na poprawinach. W Lublinie fryzura tylko w Warkoczach na Wynos!
-
Karolina Giszczak ★★★★★
Najpiękniejsza fryzura jaką mogłam sobie wymarzyć! Wykonana super solidnie - wytrzymała całą noc i jednocześnie była bardzo wygodna. Bardzo polecam ✨
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BOCCA Visage | Warkocze na wynos?
BOCCA Visage | Warkocze na wynos znajduje się przy Koncertowa 32a, 20-866 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BOCCA Visage | Warkocze na wynos?
Można skontaktować się z BOCCA Visage | Warkocze na wynos pod numerem +48 794 938 220
Jak można dotrzeć do BOCCA Visage | Warkocze na wynos?
Do BOCCA Visage | Warkocze na wynos można dotrzeć, korzystając z poniższego linku