Od 5dni czekam na dostawę mebli, nikt mnie nie poinformował , że nie mają samochodu żeby przewieźć 2m stół. Potem kurier skłamał, że próbował się skontaktować i nie dostarczył przesyłki, miała być w kolejnym dniu roboczym i dalej do mnie nie dotarła. Odradzam usługi tej firmy.
Zdjęcia
Opinie
-
sandra ziarko ★☆☆☆☆
-
Piotr Kaczkowski ★☆☆☆☆
Danie 1 gwiazdki tej firmie to za dużo. Jej działalność w porównaniu do wszystkich innych firm kurierskich to jakis chory żart. Dzwonienie na infolinie to strata czasu bo i tak nic nie mogą albo nie wiedzą. Po kilku potwierdzeniach z infolini "bo one widzą wiecej statusów" i "że kurier już do nas jedzie" jednak nie przyjechał bo podobno za mało paczek było na nasz rejon. Co to w ogole znaczy? Tracker paczek nie działa. Jeżeli już cokolwiek wiadomo to informacji kiedy bedzie dostarczenie nie ma albo jest wybiórcza tego samego dnia.. Wszyscy pracownicy zwalają na nie działający system i najlepsze rozwiązanie żebym sobie sam odebrał z magazynu :D Super! Jedynie to kierowcy próbują ratować sytuacje. NIE POLECAM i bede unikać wszystkich sklepów którzy maja tylko was w ofercie... Taniej byłoby mi samemu jechać do warszawy, wynająć auto i odebrać z sklepu niż tyle razy brac wolne żeby czekać aż łaskawie ktoś przywiezie paczke...
-
Rafal GTC ★☆☆☆☆
Nie polecam! Szczególnie proszę uważać na spedytora Paweł Jakubowski i Maciej Schmottermeyer! Całkowity brak współpracy. Spedytorzy chamscy bez chęci pomocy. Mimo postoju 3 dni firma nie poczuwa się do odpowiedzialności. Spedytor się śmieje, że i tak nie pokryją kosztów a jeśli sprawa trafi do sądu to juz pewnie i tak nie będzie tam pracował. Omijać z daleka, szkoda nerwów i pieniędzy!
-
Dawid Walczewski ★☆☆☆☆
nie polecam spedytora Paweł Jakubowski. Zero pomocy, nic nie potrafił załatwić ani pomóc. Samochód musiał zostać na cały weekend na rozładunku, chociaż stał tam od rana. Kierowca dostał informację, ze towar miał zostać dostarczony w czwartek i może rozładują po 16. Pan Paweł był chamski i podszedł lekceważąco do całej sprawy Oczywiście, żadne koszty nie zostały potwierdzone Tragiczna i niepoważna firma. NIE POLECAM!
-
Patrycja Kościuk ★☆☆☆☆
Nie polecam współpracy. Bardzo długie terminy płatności. Nie ważne jaki termin NETTO ustalisz ze spedytorem, firma dolicza sobie dodatkowo 15 dni do tego terminu.
-
Damian D. ★☆☆☆☆
Zachowanie kuriera który dostarczył przesyłkę przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Kurier wtargnął do domu jakby był u siebie bez dzwonienia do drzwi. Przestraszył tym zachowaniem domowników. Unikał rozładunku towaru tłumacząc się dużym ciężarem przesyłki. Jak się później okazało przesyłkę na spokojnie dało się przemieścić paleciakiem ale i to zadanie przerosło kuriera Geodis ponieważ jadąc nieostrożnie, uszkodził granitowy taras przed domem. Takie skandaliczne zachowanie nie przydarzyło mi się ze strony żadnej innej firmy kurierskiej. Jestem w szoku.
-
Piotr Krzyżanowski ★☆☆☆☆
Wziąłem od Państwa zlecenie w ostatni piątek, potwierdzone chwilę po 8:00 i STORNO dwie godziny później (w dniu załadunku), spedytor nawet przez chwilę nie poczuł się, aby zapłacić 50 EUR za anulację - NIE POLECAM
-
Dawid Telega ★★★★★
Polecam współpracę z Radosławem Pulką, super kooperacja, definitywnie skorzystam z usług firmy jeszcze niejednokrotnie.
-
Piotr Szwaja ★★★★★
Można pauzować na terenie firmy. Szybka zrzutka. Spoko załoga. Czysta toaleta do dyspozycji kierowców. Pracują od 8 do 17.
-
Marcin ★★★★☆
Oddział firmy w Czeladzi. Na parterze budynku znajduje się magazyn wraz z administracją a na piętrze swoje biura ma spedycja. Bardzo fajni ludzie tam pracują. Niestety paczki tam nie nadacie chyba że potrzeba całego tira tak więc bez problemu można dzwonić i pytać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Geodis Poland Sp. z o.o.?
Geodis Poland Sp. z o.o. znajduje się przy Wiejska 49, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Geodis Poland Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Geodis Poland Sp. z o.o. pod numerem +48 327 637 000
Jak można dotrzeć do Geodis Poland Sp. z o.o.?
Do Geodis Poland Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku