Opinie

  1. Marcin Panic ★☆☆☆☆

    Firma Grotex .może dla NIEMIECKICH klientów bo tylko tam się poruszają jest to bardzo Dobra spedycja i 'LOGISTYKA' Ale traktowanie KIEROWCY to jest jedna wielka żenada ..... wypłaty opóznione wysokie spalanie -oczywiście odtrącone z wypłaty (ale jedz szybko żebyś załadował ) a najgorsze jest to że za kazda usterke ,drobną ryse odtrącone z wypłaty. przykład fak wgniotka przy cofaniu ( burta i kawałek podłogi do wymany ) koszt 3.500tyś pln oczywiście taką Kare nałożył na mnie ODRADZAM A JAK JUZ CHCESZ TAK BARDZO JEZDZIĆ ZA 180PLN napisz dam ci 200pln i bd pan zadowolny nała

  2. Zdecydowanie polecam współpracę z Grotex! Personel bardzo konkretny, rzetelny- zlecenia klienta realizowane sa priorytetowo.

  3. Marcin Smalcerz ★★★★★

    Współpracujemy już długi czas, nigdy nie było problemów. Zawsze wszystko na czas tak jak w umowie

  1. adam bryłka ★★★★★

    Pełny profesjonalizm i fachowość w podejściu do klienta.

  2. Martin Szyszko ★☆☆☆☆

    Gorszego pracodawcy nie miałem. Prośby o wypłatę pieniędzy bez końca: telefony do spedytorki, wizyty w biurze, koniec końców okazuje się, że MOŻE łaskawie zapłacą. Kiedyś, jak szef kliknie przelew. Może jutro, może za tydzień, co z tego, że masz rachunki i zobowiązania finansowe. Traktowanie kierowców jak maszyny, 16 godzin jazdy i tłumaczenia jak pisać niezgodne z prawda informacje w książce kierowcy, żeby na papierach czas jazdy się zgadzał. Dostaniesz mandat za kłamstwo w tacho? Płacisz go sam. Zatankujesz na stacji, gdzie było droższe paliwo? Odejmą z wypłaty. Za coś trzeba te szefowe nowe Audi utrzymać... Na pewno dobra firma do współpracy dla innych firm: towar będzie dowieziony na czas, o ile kierowca nie zaśnie za kierownicą albo nie dostanie załamania psychicznego od ciągłego krzyku spedytorki. Chcesz by maszynką do napychania kapsi szefowi? Chcesz czekać nie wiadomo ile na wypłatę? Zapraszamy do firmy Grotex!

  3. Katarzyna Malec ★☆☆☆☆

    Niestety, dużo obietnic z których nic nie wyszło. Kierowcy traktowani jak maszyny, które mogą pracować bez końca. "Spedytorzy" to tylko kopiuj-wklej niemieckiej spedycji. Po zakończeniu umowy ciężko się doprosic o cokolwiek.

  1. Katarzyna Miły ★☆☆☆☆

    Niestety, dużo obietnic z których nic nie wyszło. Kierowcy traktowani jak maszyny, które mogą pracować bez końca. "Spedytorzy" to tylko kopiuj-wklej niemieckiej spedycji. Po zakończeniu umowy ciężko się doprosic o cokolwiek.

  2. Grzegorz P ★☆☆☆☆

    Pieniądze pod stołem, nigdy w terminie. Podsuwaja umowę tuż przed wyjazdem, radzę przeczytać dokładnie i się dobrze zastanowić bo pozniej jest już tylko bardziej "kolorowo".

  3. Marek Polko ★☆☆☆☆

    UWAGA!!!!! Firma Porażka Sp. z o. o. niepoważne podejście do ludzi, trzeba się prosić o wypłatę, dzwonić, koczować pod biurem, żeby dostać zarobione pieniądze. Firma unika kontaktu. Nieprofesjonalna postawa, płacą pod stołem. Chcesz stracić nerwy, czas i szacunek do samego siebie bo traktują cię jak niewolnika i człowieka gorszego sortu? Zatrudnij się w Grotex!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grotex Transport i Spedycja?

Grotex Transport i Spedycja znajduje się przy Wieniawskiego 18, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grotex Transport i Spedycja?

Można skontaktować się z Grotex Transport i Spedycja pod numerem +48 323 766 556

Jak można dotrzeć do Grotex Transport i Spedycja?

Do Grotex Transport i Spedycja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements