Opinie

  1. Piotr ★★★★★

    Pozdrawiam panią z taxi kurs Świerklaniec - Sosnowiec w nowy rok. Mimo że duża cena no ale niezwyczajna noc. Jestem zadowolony. Życzę dużo zdrowia i dużo klientów.

  2. Tomasz Szymkowski ★☆☆☆☆

    Odradzam korzystanie z usług tej firmy, jeśli ktoś szanuje swoje pieniądze. 7 km = 132zł. Oszustwo i wyzysk, licznik wskazuje ponad 50zł przed wejsciem do taxi. Absolutnie omijać !!!

  3. Daniel ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam korzystać z usług tej firmy. Z Nowego Chechła do Tarnowskich Gór, czyli jakieś 11 km, 14 minut drogi zapłaciłem ponad 100 zł! Dla porównania, miałem okazję skorzystać z usługi konkurencyjnej firmy i zapłaciłem 31 zł (ta sama pora, ten sam dzień). UNIKAĆ ! Odpowiadam na wasz komentarz. To było białe BMW które jest widoczne na zdjęciach. Sytuacja miała miejsce kilka miesięcy, natomiast wczoraj korzystał z usług konkurencji dlatego mam porównanie i postanowiłem napisać swoją opinię. Z nowego Chechła szkoły do dzielnicy Repty jest 11 km, a nie 5. Nie jestem z konkurencji, tylko jestem klientem, który czuje się oszukany.

  1. Weronika Korona ★☆☆☆☆

    Korzystałem z usług tej taksówki i jestem bardzo rozczarowany i napewno nigdy nie skorzystam drugi raz . Za przejazd około 20 km zapłaciłam aż 192 zł, co jest absolutnie nieadekwatną kwotą do takiej trasy. Dodatkowo kierowca nie wydał paragonu, co budzi poważne wątpliwości co do uczciwości rozliczeń. Zdecydowanie nie polecam – czułem się oszukany i na pewno nie skorzystam ponownie.

  2. Agnieszka Gurtatowska ★☆☆☆☆

    Jeżeli macie awaryjną sytuację, na przykład auto wam nie odpali, a potrzebujecie się gdzieś szybko dostać np. do pracy :).. polecam zadzwonić do innej firmy. Przed godziną 6 dzwoniłam po taksówkę, chyba obudziłam Pana dyspozytora, bo nie rozumiałam do końca co bełkotał do słuchawki. W każdym razie, zrozumiał, że zamawiam samochód na już i na jaki adres.. czas oczekiwania podany przez Pana to - do 10 minut. Po około 20 minutach czekania, próbowałam się dodzwonić na wcześniejszy numer, niestety dopiero za trzecim razem Pan odebrał i poinformował mnie, że taksówka będzie za kolejne 5 minut … i kolejny raz zostałam zapytana o adres. Kierowca przyjechał po 30 minutach od pierwszego telefonu, zapytałam czy w ogóle było moje zgłoszenie przed 6… kierowca oznajmił, że jest jedyny na zmianie i dopiero chwilę wcześniej pojawiła się informacja o moim “zamówieniu” :) O ile jestem w stanie zrozumieć przedłużone oczekiwanie o kilka minut o tej godzinie.. o tyle brak zgłoszenia przez dyspozytora zamówienia do kierowcy jest niepoważny. Ta jedna gwiazdka na konto kierowcy, bo przy moim zdenerwowaniu, był bardzo miły i spokojny.

  3. Seba Dziki ★☆☆☆☆

    Tną na kasę, jeżdżą tak bardzo na około jak się tylko da. Nie stosują się do zasad ruchu drogowego. Mój kierowca dosłownie wjechał na pasy, kiedy dziewczyna przechodziła przez jezdnię, milimetry i by w nią uderzył. Jeszcze zacząć sie irytować, że jak ona śmie przechodzić na pasach, co ona ma w głowie (tylko brzydszymi słowami). Chyba nie ogarnia, że pieszy ma pierwszeństwo, kiedy już zbliża się do przejścia. Dodam że wjechał w nią, jak już była w połowie przejścia, on patrzał w telefon. Gdyby nie ja to nawet by nie ogarnął, że ona przechodzi. Masakra

  1. Martyna Myrcik ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam po taksówkę o godzinie 23:52, Pan powiedział ze będzie za ok. 15 minut, o godzinie 23:54 zadzwoniłam ze jednak muszę anulować kurs który przed chwilą zamówiłam na co Pan okropnie wrednym tonem odpowiedział że „tylko blokuje linie i proszę więcej nie zamawiać taksówki” i się rozłączył - z chęcią zastosuje się do tej rady i więcej taksówki w Państwa firmie nie zamówię :)

  2. _julkaxpp_ ★☆☆☆☆

    Przed kursem zapytałam o cenę takiej podróży zostało mi określone 30 złotych gdzie w cenniku wyszłoby na to że powinnam zapłacić 25 ostatecznie Pani z taksówki wzięła ode mnie 36 za 6 km drogi. Uważam ,że naciągacze i tyle

  3. Michał Sewerniak ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, rozmowa cały czas się kleiła. Nie było problemu z fotelikiem dla dziecka. Najkorzystniejsza cena ze wszystkich korporacji do jakich dzwoniłem.

  1. Ewelina Ludwikowska ★☆☆☆☆

    Taxówka spóźniona. Po wejściu do samochodu kierowca naskoczył na mnie z pretensjami, że rzekomo dzwoniłam 30 razy - ja dzwoniłam 3 razy bo samochodu nie było na czas. Kierowca samochodu był bardzo niemiły, odzywał się bezczelnie. Korzystałam z usług tej firmy pierwszy i ostatni raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry?

Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry znajduje się przy Krakowska 12, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry?

Można skontaktować się z Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry pod numerem +48 603 039 900

Jak można dotrzeć do Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry?

Do Radio Taxi Seven Tarnowskie Góry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements