Pod Nosem leczyłem mojego doga i koty. Wiadomo Pani dr Zofia - top. Z Panią doktor Katarzyną miałem do czynienia tylko dwa razy - umie wszystko świetnie wytłumaczyć, zbadać zwierzaka, aby się nie stresował. Wiedza, doświadczenie i podejście obu Pań naprawdę świetne. Faktycznie nie najłatwiej się dodzwonić, ale zazwyczaj Gabinet oddzwania. Tylko brak odebrania nie jest spowodowany tym, że ktoś na recepcji maluje sobie paznokcie, a tym, że pracuje, rozmawia z klientami, pomaga jednej lub drugiej doktor. Gdyby było można dałbym i 6 gwiazdek :)
Zdjęcia
Opinie
-
W D ★★★★★
-
Mysikrólik Hotelik ★★★★★
Bardzo polecam wizyty w tym gabinecie:) Dr Kłobucka zawsze z wielkim zaangażowaniem pomagała i pomaga mojemu geriatrycznemu królikowi oraz doraźnie także mojemu psu. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyty które odbyłam w niniejszym gabinecie, a było ich sporo.:) Wszystkim psiarzom od serca polecam również wizyty u dr Stachury-Ząbek! Mimo tego iż mój pies jest lękliwy to wizyty u Pani doktor nie stanowią dla niej większego problemu. Pani doktor jest bardzo empatyczna, dokładna, zaangażowana i dociekliwa.:)
-
Grzegorz Wójcik ★☆☆☆☆
Nie polecam, Przyszedłem „z ulicy”, po niedawnym przeprowadzeniu się obok, z nagłym przypadkiem, usłyszałem w odpowiedzi: dlaczego nie jestem ich pacjentem? Ze mogłem chociaż zaszczepić szczeniaka u nich i żebym jechał Do swojego weterynarza. Mimo informacji o awarii auta zostałem odesłany z uśmiechem na twarzy przez panią na recepcji. Zero empatii i troski o dobro zwierząt, tylko zawiść, że leczymy się gdzie indziej. Omijać szerokim łukiem!!!
-
Klaudia Czarnecka ★★★★★
Serdecznie polecam! Zgłosiliśmy się do Pani Doktor Zosi z uszkodzonym okiem u pieska. Szybki termin, długie godziny otwarcia, co dla nas było bardzo ważne, bo nie mieszkamy w Szczecinie. Każda procedura była zawsze wyjaśniona, wiedziałam co i dlaczego będzie przy piesku robione. Panie w recepcji również bardzo miłe i służą dobrą radą :) Fionka bardzo dziękuje za uratowanie oczka.
-
Małgorzata Herman ★☆☆☆☆
Nie jestem zadowolona z wizyty. Podczas umawiania terminu wyraźnie zaznaczyłam w recepcji, że chciałabym skrócić zęby dwóm królikom, przy czym jeden z nich wymaga już interwencji w postaci skracania zębów policzkowych, ponieważ muszę go dokarmiać karmą ratunkową. Godzina wizyty została zmieniona przez recepcję na 18:25, co już samo w sobie mnie zdziwiło, zważywszy że chodziło o dwa króliki, a w przypadku jednego konieczna była narkoza wziewna. Niestety, podczas wizyty okazało się, że królik, który najbardziej potrzebował pomocy, nie został przyjęty – jak poinformowała mnie Pani doktor, zabrakło już na to czasu. Oczywscie jak kazdy na moim miejscu - byłam wkurzona całą sytuacją. Od pani doktor usłyszałam, ze to raczej ostatnie nasze spotkanie. Żałuję, ze nie wyszlam, ale jednak zgryz chociaż jednego krolika byl dla mnie ważniejszy niż własne ego. Finalnie więc czuję się zawiedziona organizacją ze strony recepcji, ponieważ najważniejszy pacjent nie otrzymał niezbędnej pomocy, zwlaszcza, ze jechałam specjalnie ze świnoujścia. Nie polecam. Za spiłowaniu 5 min zapłaciłam 140 zł, gdzie uwazam, ze za taką pomyłkę powinnam zapłacić mniej. Straciłam tylko czas, zmęczyłam kroliki i pieniądze.
-
Wojciech Sukiennik ★☆☆☆☆
Dzisiaj, bardzo niemiła obsługa, byłem trzy razy w przeciągu godziny, i była karteczka wywieszona trwa operacja ratującą życie, okej, przyszedłem dosłownie 15:01 i pani do mnie że nie sprzeda mi tabletek dla psa bo zamknęła system bo mają do 15, minute po 15 byłem bardzo chamskie zachowanie, była operacja to powinna mnie minute po obsłużyć a nie do mnie jeszcze z tekstem, takie życie zapraszam w poniedziałek, zawiodłem się poważnie.
-
Sandra W. ★★★★★
Blisko 7 lat wspaniałej opieki, wsparcia, diagnoz, badań i leczenia, dzięki którym miałam przyjaciela ponad 19 lat w kondycji 12 letniego kota. Jeśli będę miała jeszcze zwierze nie wyobrażam sobie leczyć go gdziekolwiek indziej. Dziękuje dr Zosi i całemu teamowi
-
Karola Janda ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam, pies w konwulsjach a sekretarka mi tłumaczy, że przecież nie byłyśmy umówione. Jestem zdenerwowana, bo się boję o psa i może nie mam miłego głosu, ale teksty typu "zadzwonię na policję jak nie wyjdziesz" (na ty)... No wiadomo, można inaczej... Piesek na szczęście odratowany gdzie indziej.
-
Ilona Savochka ★★★★★
Gabinet został mi polecony i nie żałuję, że wybraliśmy go dla opieki nad naszą kotką. Panie na recepcji są przemiłe i bardzo pomocne. Za każdym razem trafiamy do innego weterynarza, ale z pewnością mogę powiedzieć, że każda z Pań jest profesjonalistką, umie sobie poradzić z kotkiem i jest bardzo miła. Bardzo polecam ten gabinet.
-
Katarzyna Śmietanowska ★★★★★
Super podejście do zwierząt, trafna diagnoza,bardzo miła atmosfera.Pani dr.Zofia uratowała wzrok naszego Dexia,jesteśmy bardzo wdzięczni, że po kilku wizytach jest ogromna poprawa.Polecamy wszystkim ten gabinet.Dziękujemy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Weterynarz Pod Nosem Szczecin?
Weterynarz Pod Nosem Szczecin znajduje się przy Hrubieszowska 50, Gumieńce, 62-600 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Weterynarz Pod Nosem Szczecin?
Można skontaktować się z Weterynarz Pod Nosem Szczecin pod numerem +48 533 730 194
Jak można dotrzeć do Weterynarz Pod Nosem Szczecin?
Do Weterynarz Pod Nosem Szczecin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku