Opinie

  1. Jolanta M Stępień ★★★☆☆

    Chciałbym się dowiedzieć czy polecany jest ten ortodonta dla dzieci bo zdania są podzielone a ja nie chce dziecku narobić jeszcze większego stresu i bulu

  2. Ula Klis ★★★★★

    W tym gabinecie czuję się zawsze komfortowo. Dentysta podchodzi do pacjentów z dużą empatią i zrozumieniem, co bardzo pomaga w stresujących sytuacjach. Warto zaznaczyć, że czas oczekiwania na wizytę był minimalny co uratowało mi życie, bardzo polecam

  3. Basia Frankus ★★★★★

    Zdecydowanie polecam ten gabinet stomatologiczny! Obsługa była profesjonalna i przyjazna, a sam zabieg przebiegł bez bólu. Czułam, że jestem w rękach specjalistów, którzy wiedzą, co robią

  1. Agnieeeszka Willcox ★★★★★

    Moja ostatnia wizyta w tym gabinecie była bardzo pozytywna. Dentysta dokładnie wyjaśnił mi każdy etap leczenia, co sprawiło, że czułam się pewniej. Dodatkowo, nie miałam żadnych dolegliwości po zabiegu, co jest dużym plusem.

  2. Dominika Pikula ★☆☆☆☆

    Wybraliśmy się z bólem zęba u 4latki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W gabinecie totalny brak podejścia do dzieci. Pani nawet nie stara się zachęcić w jakikolwiek sposób dziecka do współpracy tylko od razu odsyła do prywatnych gabinetów dla dzieci. W zasadzie nawet jak córka pokazała zęba to i tak nic się nie dowiedzieliśmy poza tym, żeby pójść prywatnie gdzieś indziej. Gabinet totalnie nie jest nastawiony na leczenie dzieci, więc nie wiem po co w ogóle je przyjmują. Strata czasu.

  3. Zdzislaw Polkowski ★★★★★

    Super gabinet i mila obsługa. Leczenie zębów w dolnej szczęce przebiegło po zastrzyku bezboleśnie i na koniec proteza górna co najważniejsze trzyma się bez kleju bo wcześniej miałem poważne problemy ze starą protezą, którą zrobiłem w innym gabinecie - nie będę obmawiał tego gabinetu - była kiepska i były problemy bo mi spadała przy mówieniu i jedzeniu a teraz trzyma się i leży jak własne zęby. Polecam ten gabinet również innym pacjentom. Super fachowcy !!! Dziękuję.

  1. Hiacynta Suszek ★★★★★

    Polecam ten gabinet. Profesjonalna i kompetentna obsługa. Najlepszy w Kraśniku jak do tej pory, w którym byłam. Nie trzeba czekać w kolejkach.

  2. Marzena Beksiak ★☆☆☆☆

    Witam. Osobiście dzwoniłam do gabinetu w celu wyjaśnienia sytuacji, ale zostałam zbyta słowami "rozumiem". Nie dość, że zepsuliście Państwo córce zęba, to nawet nie usłyszeliśmy słowa przepraszam. Proszę nie mydlić oczu słowami, że zapalenie nie było widoczne, bo tego samego dnia córka była na pogotowiu stomatologicznym i Pani stomatolog stwierdziła, że stan zapalny jest SILNIE WIDOCZNY. Na pytanie, czy Pani Stomatolog da jakieś środki na ból, usłyszałam od Pani Szubartowskiej, że "nie ma czego mi dać" oraz "żeby córka płukała zęba wodą utlenioną", także poziom usług, które Państwo przeprowadzacie pozostawię bez komentarza.

  3. Ewa Łukasik ★★★★★

    Pani Patrycjo przykro nam z zaistniałej sytuacji. Podczas leczenia w gabinecie ząb zdecydowanie nie wymagał leczenia kanałowego, nie stwierdzono stanu zapalnego zęba a jedynie kieszonki dziąsłowej, gdzie zalecono maść i płukankę. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam zespół Przychodni "DOKTOR".

  1. Patrycja Beksiak ★☆☆☆☆

    Sodoma, gomora i jedna wielka kpina. Z przychodnią stomatologiczną ma to niewiele wspólnego! Około dwóch/ trzech tygodni temu zgłosiłam się do Pani Dr SZUBARTOWSKIEJ z bólem zęba. Pani Doktor stwierdziła, że to przez lekką próchnicę i założyła wypełnienie, po czym kazała mi przemywać zęba WODĄ UTLENIONĄ, ponieważ mam nadwrażliwość zęba, stąd ból. W tym tygodniu, będąc na wizycie w Lublinie okazało się, że w zębie był stan zapalny, a dokładniej zapalenie miazgi. Zęba nie da się już uratować, czeka tylko leczenie kanałowe. Pan Stomatolog w Lublinie był w szoku, że Pani Dr Szubartowska nie potrafi rozpoznać zapalenia zęba, a jej jedyną radą jest założenie wypełnienia na stan zapalny, w wyniku czego z zęba zaczęła sączyć się ropa i doprowadziło to do obumierania miazgi. Pominę już fakt, że oczywiście musiałam za to zapłacić. Koszt leczenia wyniesie teraz słone pieniądze, a można było tego uniknąć, gdyby w gabinecie pracowały wykwalifikowane osoby, które mają pojęcie o tym, co robią. Serdecznie nie polecam usług wykonywanych w tym gabinecie, nie tylko u Dr Szubartowskiej. Lepiej wydać pieniądze na lepszego stomatologa, niż użerać się z osobami tak niekompetentnymi, a później płacić za ich niefachowość. Takiego cyrku, jaki dzieje się na fotelu w tym gabinecie dawno świat nie widział.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR"?

Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR" znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 11, 23-204 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR"?

Można skontaktować się z Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR" pod numerem +48 818 259 964

Jak można dotrzeć do Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR"?

Do Stomatolog Ortodoncja Protetyka "DOKTOR" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements