Opinie

  1. Robert Zadrozny ★☆☆☆☆

    Uwaga ! Niesłowny i nieuczciwy człowiek, po dogadaniu się jechałem 80 km po cześć aby ja zweryfikować osobiście, niestety nikogo nie zastałem, po telefonie zostałem zapewniony że część do mnie przywiezie osobiście niestety tak się nie stało, więc jestem stratny czas i paliwo!!!! Powinno się unikać i izolować od takich Ludzi !

  2. Roksana Misiek ★★★★★

    Kupiłam u Pana felgi z kołpakami. Dobry kontakt. Dowiedziałam się wszystkiego co było mi trzeba przed zakupem. Szybka wysyłka, felki porządnie zabezpieczone. Ja od siebie mogę polecić. :)

  3. Paweł Iwański ★☆☆☆☆

    Czytając opinie z gogle nie dziwię się że zostałem oszukany przez sprzedawcę . Kupilem lusterko do vectry c na olx. Zdjęcia na olx wskazywały że lusterko będzie posiadać wklad samosciemniajacy. Po otrzymaniu przesyłki okazało się że przyszło całkowicie inne lusterko niż te które kupiłem. Odpowiedź sprzedawcy jest taka, że wysłał inne lusterko, gdyż uznał ze to które kupiłem było zamiennikiem i nie było podgrzewane. Po dość dłuższej dyskusji na olx wyszło na jaw że tutaj odpowiedź sprzedawcy "Po za tym Lusterko fotochromatyczne nie kosztowało by 80zl" więc tutaj już jest odp czemu nie otrzymałem lusterka które kupiłem, tylko wrzucił inne. Niestety, jest to kolejny sprzedawa pt janusz biznesu gdzie wciśnie kit aby tylko sprzedać, niestety nie od dziś mam do czyszczenia z oplami i kitem niech okna sobie uszczelnia. Ogólnie czuje się oszukany przez tego sprzedawcę. W opisie też żadnej wzmianki nie było, więc kupiłem towar taki jaki był na zdjęciach Oczywiście wstawiam zdjęcia. 1 zdjęcie z ogłoszenia 2 lusterko które otrzymalem Sprzedawcy oczywiście nie polecam

  1. Croys PL ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zakupiona część okazała się uszkodzona. Brak zwrotu środków. Niemiła obsługa.

  2. mariusz brzezicki ★☆☆☆☆

    Skusiłem się na zakup części do samochodu z powodu atrakcyjnej ceny i to był błąd. Część jest uszkodzona a sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu i oddać pieniędzy.

  3. Mikołaj Schneid ★★★★★

    Super firma miła obsługa

  1. Bogusław Kędzior ★☆☆☆☆

    Od miesiąca nie otrzymałem pieniędzy za zwrot niesprawnej części.Pan Sebastian ciągle mówi, że jutro wyślę przelew,zobaczymy jak długo to potrwa.Nie polecam!

  2. Damian Kurek ★★★★★

    Szybko, sprawnie, tanio. Posiadaja duzo czesci do francuzów . Polecam

  3. Krzysztof Sobolak ★★★☆☆

    Bardzo ciężko doprosić się od sprzedawcy dowodu zakupu danej części. Kupiłem silnik 29.04.21r i do dzisiejszego dnia nie mogę się doprosić.

  1. Gazell Roc ★★★★★

    Na miejscu załatwione od ręki. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak?

Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak znajduje się przy Cieszyńska 30, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak?

Można skontaktować się z Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak pod numerem +48 534 115 082

Jak można dotrzeć do Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak?

Do Sprzedaż części samochodowych FHU „Gruby” Sebastian Cieślak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements