Nie polecam, zadzwoniłem po taksówkę i powiedziano mi że będzie za 10 minut. Czekałem ponad 30 minut i spoko, wiadomo jak to jest na drogach. Po tym czasie samochód jednak nie przyjechał, a zadzwonił kierowca z informacją, że w sumie to on nie gdzie dokładnie po mnie przyjechać i będzie najprędzej za kolejne 20 minut. Zrezygnowałem z usługi, na miejsce docelowe i tak już bym nie zdążył.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert P ★☆☆☆☆
-
Natalia Poner ★☆☆☆☆
Pilnie jechałam do Ostrowa Wlkp. na wizytę w szpitalu i potrzebowałam taksówki dokładnie na godzinę przyjazdu pociągu. Pani odmówiła podstawienia auta i kazała dzwonić dopiero po wyjściu z pociągu! Na moje pytanie, co jeśli nie będzie wolnej taksówki?….rozłączyła się. Bardzo słaba obsługa.
-
Ela Kin ★☆☆☆☆
Wszyscy którzy piszą że Lider Taxi jest nie solidna mają rację nie przyjeżdża na czas nie robi tego co do niej należy obsługa na dyspozytorni jest bezczelna a nawet chamska bo wyłącza telefon nie informuje o której ma przyjechać taksówka i ile kilometrów jest w dane miejsce tylko żąda żebyśmy my klienci odwalali czarną robotę dlatego prosimy żeby zmienili nazwę i nie nazywali się Lider polider to jest człowiek który dba o swoich klientów
-
Aleksandra Strzelczyk ★☆☆☆☆
Tragedia zamawiam taxi i mówię że chce przewieźć DUŻEGO psa do weterynarza wszystko fajnie ale kiedy po 20 minutach taxi przyjeżdża kierowca ma mega problem żeby mnie zabrać razem z psem więc odsyłam takiego pana i proszę o innego kierowcę i co po 15-20 minutach powtórka z rozrywki ludzie co z wami jest nie tak rozumiem gdybym nie zgłosiła faktu że chce przewieźć DUŻEGO psa ale zamawiając podkreślałam ten fakt kilka razy .A tak po za tym to pies może wam ratować życie kiedy się topicie lub w innych kiepskich okolicznościach ale kiedy ten pies potrzebuje pomocy to już jest problem karma wraca kiedyś ten psi ratownik może nie zdążyć
-
Sławomir “Empelde” ★☆☆☆☆
Proszę państwa, jak sama nazwa wskazuje - korporacja taxi, istotnie mają podejście do pracownika jak korporacja. Kierowcy są nikim dla szefostwa, korporacja rozrosła się na terenie południowej Polski bo rucha kierowców . Pracowałem 6 lat bez jakiejkolwiek umowy, stracone 6 lat życia, harówa po 12h dziennie, święta i weekendy również. A tfu.... Rotacja kierowców bardzo duża w firmach podwykonawcach zleceń przewozu. Kierowcy z łapanki, biorą kto się zgłosi. Obecnie pracuję za granicą za dwa razy takie pieniążki i wszystko mam opodatkowane, muszę niestety nadrobić stracone lata do emerytury. Pozdrawiam
-
A K ★☆☆☆☆
Taksówka brudna i śmierdząca papierosami wymieszanymi z potem taksówkarza. Po wejściu do taksówki kierowca od razu poinformował nas, żebyśmy płacili gotówką, bo przy płatności kartą nic z tego nie ma. Zapytaliśmy ile będzie nas kosztował kurs, na co kierowca powiedział, że zaraz ustali. Zadzwonił gdzieś i powiedział, że 112 zł. Po dojechaniu na miejsce oznajmił, że jednak 128 zł… Po odstawieniu nas na miejsce nie pofatygował się nawet, żeby wysiąść i otworzyć nam bagażnik, abyśmy zabrali walizki. NIE POLECAM Zamawiałam taksówkę dzwoniąc na Wasz numer telefonu 32 723 23 23
-
Ewelina Kukula ★☆☆☆☆
Niestety Ale po raz kolejny kierowca kursuje okreznymi drogami Jak zawsze korzustalismy z waszych uslug tak niestety musimy już zrezygnować. drogami mimo że informowaliśmy to jak najszybciej ma dojechać i jesteśmy z dzieckiem . Kierowca omija podany adres i jedzie zaparkować gdzie kolwiek byle ma nic więcej kilometrów.
-
Niki cola blondi ★☆☆☆☆
Szkoda czasu na zamawianie tych pseudo taksówek. Kierowcy pracują na czarno lub śmieciowych umowach, na nie swoich samochodach. W większości ludzie z Zagłębia i dalej... Kultura i znajomość ulic w Katowicach, jak kierowców tak i dyspozytorek, pozostawia wiele do życzenia. Wolę już korzystać z innych korporacji , za dużo nie miłych sytuacji mnie spotkało. Nie polecam
-
Wiktoria Michalska ★☆☆☆☆
Nie miałam większych zastrzem nigdy raczej do dzisiaj. Zamówiłam taksówkę z punktu A żeby dojechać do punktu b. Kiedy Pan taksówkarz przyjechał zapytał o adres docelowy zostałam wręcz wyśmiana że to tylko kilkaset metrów i że z takiego powodu go sprowadzali aż z Koszutki. Przykro mi ponieważ nie sądziłam że ta firma taksówkarska może być tak lekceważącą w stosunku do klienta. Na koniec kursu pan wręcz mnie wyśmiał kiedy oznamilam że płatność bedzie karta. Poczułam się zlekceważona i zawiedziona panem z taksówka o numerze 103. Numer taksówki podawał mi Pan ponieważ ja nie zdążyłam się z zdziwienia przyjrzeć wiec mam nadzieję że jest prawdziwy. Może Pan miał zły dzień ja rozumiem tylko poczułam się skompromitowana przez Pana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lider Taxi?
Lider Taxi znajduje się przy Wandy 16, 40-322 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lider Taxi?
Można skontaktować się z Lider Taxi pod numerem +48 327 232 323
Jak można dotrzeć do Lider Taxi?
Do Lider Taxi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku