Fachowa pomoc w nagłych wypadkach, serdecznie polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Xsin Xsin ★★★★★
-
Bartosz Rdzanek ★☆☆☆☆
Mam bardzo mieszane odczucia odnośnie usługi "Auto-rozruch". Z jednej strony wielki plus, że we wtorek po godzinie 17 mogłem zostawić samochód z zerwanym wydechem. Zostałem wtedy poinformowany, że zajmą się nim następnego dnia rano. W czwartek niestety nadal nie wjechał na podnośnik. Kolejnego dnia okazało się, że tłumik został przesunięty i mocno zagięła się rura. Otrzymałem informację, że nowy wydech to koszt 400 zł, ale panowie mechanicy "spróbują to jeszcze wyprostować". Ostatecznie w poniedziałek rano samochód był gotowy do odbioru, koszt części 200 zł, usługa serwisowa 1200 zł. Nie jestem mechanikiem więc nie odniosę się do jakości pracy, ale w mojej ocenie bardzo wysoki koszt usługi.
-
Kamil Jęcek ★☆☆☆☆
Nagrzał się olej i biegi ciężko wchodziły oni wymienili tylko olej w skrzyni co działo się to samo dalej i na 2 dzień pojechałem do innego mechanika okazało się że pęknięta piasta tarczy sprzęgła
-
ADR dro ★☆☆☆☆
Panowie niestety się nie sprawdzili. Auto do naprawy umówione z terminem na wtorek z rana. W sobotę Pan stwierdził, że niestety jeszcze nie przeprowadził "diagnozy" śmiech na sali. Brak komunikacji z klientem. Ceny również zawyżone.
-
Marcin ★★★★★
Serdecznie dziękuję za szybką i profesjonalną naprawę polecam w 1000%
-
Jimmy ★★★★★
Bardzo dobry warsztat i rozsądne ceny.
-
Jagger Misiael ★★★★☆
Dobra i szybka naprawa. Nie dali jednak paragonu.
-
Adam Świdojć ★☆☆☆☆
Błąd uboga mieszanka P0171-00. Auto ledwo jeździlo. Samodzielnie zdiagnozowałem kolektor, poprosiłem o wymianę oraz dodatkowa diagnostykę. Auto stało trzy dni, oddałem w środę, a robota miała być robiona w czwartek. Okazało się, ze w czwartek nie bylo żadnej diagnostyki, bo "Panie tyle roboty ze nawet nie wiem jaki jest dzien tygodnia". Więc mechanik wymienił kolektor jak chciałem, a diagnostyka okazała się zwykłym kasowaniem błędów. Tyle to i ja umiem zrobić, jednak wiem ze problem jest większy wiec oddałem auto FACHOWCOWI. Odebrałem więc auto w piątek bo chciałem mieć na weekend. Kolektor wymieniony, auto jeździ jednak podczas wizyty u innego specjalisty zostało wykryte, ze auto wciąż jest w błędzie tylko nie świeci się check engine. Mechanik nie dał rachunku, podczas gdy chciałem oddać reklamacyjnie upierał się ze diagnostyki nie zdążył przecież przeprowadzić, bo chciałem mieć auto w weekend. Jednak płacąc wcześniej słyszałem że zapłaciłem również za diagnostykę, nie powiedzial, że jej nie zdążył zrobić. Problem w tym, że nie mam rachunku więc może teraz mówić wszystko. Nie potrafił określić czy ma czas czy nie mówiąc: "zostawiasz pan czy nie". Ciężki kontakt z człowiekiem, być może jest dobrym fachowcem jednak w tym przypadku nie wykazał się profesjonalizmem. Być może nie jestem dobrym klientem bo wymagam czegoś więcej, lepiej golić frajerów na nabijaniu klimy, mówiąc że po latach czynnik znika sam z siebie (naprawdę tak mi powiedział). Trudno, mechanika znajdę lepszego - tutaj niestety balem się oddać reklamacyjnie samochód, bo skąd mam wiedzieć jak dalej mnie potraktuje? Na pewno dał mi do zrozumienia, ze zawracam mu głowę i jestem problemem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA?
AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA znajduje się przy Fabryczna 11, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA?
Można skontaktować się z AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA pod numerem +48 600 339 331
Jak można dotrzeć do AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA?
Do AUTO-ROZRUCH DARIUSZ PRYJOMSKI, PIOTR PRYJOMSKI SPÓŁKA CYWILNA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku