Szybki i fachowy serwis olejowy , pozdrawiam i oczywiście polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr ★★★★★
-
K. R. ★★★★★
Bardzo polecam. Oddałem auto na wymianę oleju czyli tzw. zestaw startowy- startowy bo świeży nabytek, po chwili dzwoni telefon właściciel i informuje mnie, żebym wrócił bo autko ma wyciek który zlokalizował Pan Anton ( mechanik ). Okazało się nieszczelna pokrywa zaworów dostałem pytanie robimy? , ja się zdziwiłem pierwszy mechanik który z własnej inicjatywy dba o klienta, moja odpowiedz działamy. ale nie spodziewałem się, że Pan Anton wyczyści mi silnik i ja nie będę musiał się tym martwić w szczególności, że mam kostkę przed domem a wiadomo olej = plama = koszta. Bardzo dziękuje
-
Adam ★☆☆☆☆
Jadąc do tego warsztatu kierowałem się niestety opiniami ludzi (90% pozytywnych) i osobiście nie polecam auto z warsztatu wyjechało w gorszym stanie niż do niego przyjechało.
-
Emilia Morga ★★★★★
Najfajniejsze miejsce jeśli chodzi o obsługę samochodu . Jakie wstawiasz takie odbierasz z tym że w lepszym stanie ,bo naprawione profesjonalnie . Zbadane co warto następnym razem wymienić,żeby nie mieć niespodzianek na trasie . Jestem bardzo zadowolona .
-
Piotr T ★☆☆☆☆
Witam zawsze byłem zadowolony z warsztatu pana Łukasza zawsze zgłaszałem problem i był przez was weryfikowany Odsylajac mnie na stację diagnostyczna pan ułatwia sobie pracę a dla mnie to podwójne koszta poza tym dobry mechnik sam potrafi zlokalizować problem .Jako klient zgłaszam potencjalna usterkę do was należą oględziny i usunięcie wadliwego podzespołu ja płacę Ocena za brak profesjonalizmu z pana strony bo dalej uważam że solidnie pracujecie . Tak postępując traci pan pewna część klientów chyba że ma pan ich dużo to zbędny mój komentarz Pozdrawiam Temat został ogarnięty bez wizyty na stacji diagnostycznej w innym warsztacie bardzo szybko Pozdrawiam
-
Eesterion Chmielu ★★★☆☆
Obsługa miła sklep dobrze zaopatrzony to sie zgadza ale ja miałem niestety problem z dotrzymaniem terminu odbioru auta byłem umówiony z 2 tygodniowym wyprzedzeniem postawiłem auto o 9 miało byc do odbioru o 13 a do tej godziny nawet nie wyjechało na warsztat bo się roboty przy poprzednich autach sie poprzesuwaly
-
Marek Misiek ★★★☆☆
Sklep z czesciami motoryzacyjnymi, nie zawsze maja wszystko dostepne "od reki". Z reguly trzeba czekac do nastepnego dnia az przyjdzie z hurtowni Dla mnie to minus. Na przeciwko sklepu jest mechanik (ten sam wlasciciel) nie wiem czy sa dobrzy i ile biora za uslugi. Nie naprawialem tam samochodu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Motor. Krzysiek Ł.?
Auto-Motor. Krzysiek Ł. znajduje się przy Bytomska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Motor. Krzysiek Ł.?
Można skontaktować się z Auto-Motor. Krzysiek Ł. pod numerem +48 601 703 217
Jak można dotrzeć do Auto-Motor. Krzysiek Ł.?
Do Auto-Motor. Krzysiek Ł. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku