Z usług serwisu DATA AUTO korzystam od 9 lat. Jeszcze nie zdarzyło się, bym odjechał stamtąd niezadowolony. Mój pierwszy kontakt z Nimi, to naprawa, którą autoryzowany punkt długo diagnozował i na koniec wycenił na "co najmniej 900 złotych", a która w DATA AUTO kosztowała mnie jedynie 75 złotych (cytuję: "Wystarczyło tylko wymienić uszczelkę"). Pomijam już fakt, że przyjechałem tam wówczas w związku z zakupem jakiejś części, a panowie z serwisu sami zainteresowali się "główną usterką". Wtedy byłem zdumiony, teraz mnie to już nie dziwi, bo przywykłem do tego, że DATA AUTO to profesjonalizm, a do tego życzliwość i zrozumienie. Dzisiaj tylko zajmowali się problemem, który miałem z akumulatorem, ale przy tej okazji sami zadzwonili do producenta, żeby dopytać o kod do niedziałającego radia, po który dopiero zamierzałem jechać do autoryzowanego serwisu. Słowem: działają sprawnie, fachowo, a często robią więcej niż to, o co się prosiło. Kilkakrotnie zdarzyło mi się też być tam z nagłymi przypadkami, w godzinach późnopopołudniowych albo w sobotę i nigdy nie zostałem "odesłany z kwitkiem". Dla mnie DATA AUTO to miejsce absolutnie godne polecenia!
Opinie
-
Stefan Nowak ★★★★★
-
Adam Stankiewicz ★☆☆☆☆
Nie polecam tego warsztatu. Dopisali mi części, których nie wymieniali. Podczas płacenia byłem w lekkim szoku jak usłyszałem kwotę do zapłaty. Po otrzymaniu paragonu przejrzałem jego treść i okazało się, że dopisano mi 4 drobne części, których mi nie wymieniali. Niby drobne rzeczy, bo każda po 50-70 złotych, ale na prawie 250 złotych dopisano mi części, które nie były wymienione. Sprawdziłem to w aucie i nie mam tych części wymienionych, bo nie ma takiej też potrzeby. To bardzo nie fajna praktyka tego warsztatu.
-
Martin Martinez ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Godziny robocze naciągane. Nie zależy im na faktycznej naprawie auta, tylko na zarobku jak największym. Odczuwa się to bardzo. Szkoda, bo miejsce fajne, ludzie fajni, ale chciwość na kasę, kasę, kasę.... niszczy to miejsce. Przykład: przyjechałem o godzinie 9:00, auto wjechało na halę o 9:30. Naprawa skończona (mechanik przyniósł kluczyki i kartę do recepcji) o godzinie 11:00. Rachunek (za samą usługę / naprawę - bez części) to 600 złotych. Cennik mówi, że roboczogodzina to 200 złotych, ale recepcja twierdzi, że mechanik wpisał w karcie, że spędził na naprawie 3 godziny, zatem tak jest. Czyli od 9:30 do 11:00 to nie 1.5 godziny pracy, a 3 godziny pracy według warsztatu. Szkoda, że tak robią, ale to nieuczciwe. Niestety nie polecam.
-
Filip K. ★☆☆☆☆
Już tu nigdy nie przyjadę wymiana 4 podkładek pod wtryski w silniku om642 962zł... Za co ja się pytam jak wszystko jest na wierzchu bo dolot trzeba było ściągnąć ?? Frezować???Chciałbym widzieć to frezowanie... Jakiś nie śmieszny żart te podkładki kosztują 20zł więc 940zl za robotę???... W Anglii bym tyle nie zapłacił poprzewracało się wam nie powiem gdzie... Omijać szerokim łukiem!!!
-
Janina Wyrwala ★★★★★
Bardzo dobrzy ludzie. Pomogą w każdej sytuacji. Jestem pod wrażeniem.
-
Nikola A ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam, błędna diagnoza i uszkodzono mi przewód klimatyzacji. Nawet gdyby był to ostatni warsztat na ziemi, nie popełniłabym drugi raz tego błędu.
-
Maciej Jasiński ★☆☆☆☆
Stanowczo NIE POLECAM ! ! ! Zamówiłem osłonę tarczy lewego koła. Odebrałem, zdjąłem tarcze, zacisk, jarzmo, starą, wiszącą na włosku, osłonę. Ufając w profesjonalizm dystrybutora części, który bez VIN'u nie zamówiby mi ( z własnego magazynu niedaleko ) nawet choinki zapachowej , wiadomo o jakim zapachu, nie przyglądałem się specjalnie nowej tarczy do momentu zakładania. Okazało się że to tarcza do prawego koła. Sklep był już zamknięty więc w ramach starej szkoły magii druciarstwa, ' zamontowałem' starą ( zauważyłem drobny wyciek i nie chciałem ryzykować oleju na tarczy/klockach. Na drugi dzień zamówiłem właściwą ale okazało się że jej nie wymienią w sklepie ponieważ nie mam kawałka folii, zawiniętą w którą, była pierwsza osłona, była na niej naklejka z numerem i teraz nie mają jak zwrócić do magazynu. Zapytałem jeszcze czy może nagrywają rozmowy aby mów ewentualnie udowodnić ich winę za niewłaściwą część , niestety nie nagrywają. W wyniku wyboru Data Auto zmarnowałem 73 zł przynajmniej 3 godziny mojej mozolnej pracy. Ciekawe ile na ich warsztacie kosztuje roboczogodzina.
-
Łukasz Kołakowski ★☆☆☆☆
Oszusty Oszusty jeszcze raz oszusty. Robiłem u nich wymianę kompletną sprzęgła w Hyundai i40 ponad dwa lata temu. Auto sprzedałem mechanikowi który stwierdził że nie było wymieniane koło dwumasowe jeżeli jego przypuszczenie się spełni poda was do sądu tak powiedział. Uwaga omijać szerokim łukiem psełdo Servis jeżeli chcecie mieć podobne problemy.
-
Mikołaj Kucherenko ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zrobiłem diagnostykę geometrię. Zanim się okazało że trzeba ustalić geometrię przedniej osi. No to zrobiłem wszystko na miejscu. Miesiąc później autko nie przeszło przeglądu z takiego powodu - przednia oś, dwa wahaczy do wymiany, dolne z każdej strony. Pan na przeglądzie nie uwierzył że robiłem geometrię miesiąc temu, dopóki nie pokazałem paragon z "Data auto". Podjechałem do warsztatu "Data auto" żeby się dowiedzieć jak to możliwe. No to usłyszałem taką odpowiedź "że może to się stało jakimś cudem". No to nie mogę polecić takich "cudów".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto?
DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto znajduje się przy Mikołowska 60, Mąkołowiec, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto?
Można skontaktować się z DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto pod numerem +48 323 298 100
Jak można dotrzeć do DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto?
Do DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku