Pełen profesjonalizm! Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Zemanek ★★★★★
-
Xzae ★★★★☆
Zazwyczaj towar dostępny od ręki. Największym minusem sa wysokie ceny. Towar tego samego producenta z reguły 30% drożej niz w internecie. Mimo to polecam.
-
Dominik Faber ★★★★★
Polecam, młody człowiek fajnie doradził w wymianie akumulatora motocyklowego.
-
Dawid Wróbleski ★☆☆☆☆
Dramat dzwonie 5 razy do nich nawet nie odbierają potrzebowałem na szybko zamówić części do silnika bo wiolem się za wymianę uszczelki i okazało się że cała klawitóra od zaworów w mojej hondzie i jestem bez auta przez tydzień dziękuję
-
Damian Tybuszewski ★☆☆☆☆
Niekompetentny i nieuprzejmy sprzedawca. Chyba świeżak albo pracuje za karę nie wiem.... ale to już kompetencja właściciela żeby się dowiedzieć. Zaopatrzenie sklepu też pozostawia do życzenia. Co z tego, że czynne do 19 jak brak na stanie podstawowej pompy sprzęgła do wszystkich nowszych VW seat skoda..... Specjalnie dzwoniłem od 1830 żeby nie jechać na marne, niestety nikt nie odbierał więc pojechałem w ciemno. Oczywiście w sklepie pusto ale telefonu nikt nie odbiera, żenada. Ceny kosmiczne. To nie ten sklep co kiedyś niestety.
-
tomasz maciej ★★★☆☆
Wysokie ceny. Nie idzie się dodzwonić. Obsługa szybko przechodzi na Ty. Może być to mało komfortowe.
-
Tomasz O ★★★★☆
Znają się na rzeczy i pomogą rozwiązać problem szczególnie pan Jakub pozdrawiam
-
Tadek Nosal ★★★★★
Miła obsługa a najważniejsze jest, że wiedzą jak poszukać części i mają pojęcie o samochodach
-
Dariusz Kania ★☆☆☆☆
Jestem zawiedziony starsi pracownicy tego sklepu są kompetentni i posiadają dużą wiedzę a dwoje młodych chyba niewiedzą contam robią brak wiedzy niby sprawdzają a i tak dwa razy zostało mi sprzedany zła część zmieńcie tych młodych bo wam klijenci uciekną A do tego jeszcze mają tak drogie części taniej to już u smreka kupie
-
Paweł Polański ★☆☆☆☆
Żenada , zamówiłem część z odbiorem na następny dzień, zostawiłem zaliczkę , przyjeżdzam po odbiór i słyszę że mojej części nie ma , nie wiedzą co się stało , na moją uwagę ,sprzedający wzrusza ramionami i belkocze że to nie on zamawiał .Nie ważne że straciłeś czas , nie ważne że stoisz w kolejce w oczekiwaniu że w końcu ktoś Cię obsłuży bo przecież teraz jest pora na pogawędkę z rozklętym kolegą o jego wyczynach na drodze. W myśl zasady ,,nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi,, Nic , nic nie zrobię , poprostu więcej nie przyjdę na zakupy a i innym odradzam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Artmot?
Auto Artmot znajduje się przy Powstańców Śląskich 3A, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Artmot?
Można skontaktować się z Auto Artmot pod numerem +48 338 432 226
Jak można dotrzeć do Auto Artmot?
Do Auto Artmot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku