Bardzo polecam tę firmę. Adekwatna jakość do ceny. Obsługa rewelacyjna
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Łytkowski ★★★★★
-
Gabriela Bakun ★★★★★
Jako pracownik warsztatu Speed Sport z Cieszyna, miałam dziś okazję rozmawiać z pracownikiem infolinii. Pan, który odebrał bardzo kompetentny i pomocny. Dziękuję za pomoc z fakturą oraz formularzem na stronie ! Sama firma profesjonalna. Zawsze sprawnie, rzeczowo. Polecam !
-
Przemysław Piąty ★☆☆☆☆
Piękny warsztat ,piękne biuro i to by było na tyle.... oddałem turbo do sprawdzenia.diagnoza???do naprawy, lista rzeczy uszkodzonych na 2500 zł netto!!! Znalazłem Małą firmę w Piekarach Śląskich,za sprawdzenie zapłaciłem no śmiech!! 50 zł i okazało się ze turbo jest dobre wręcz ideał nie ma żadnych uszkodzeń. Po prostu ustawił gość geometrię i działa jak igła. Co gorsza w Jaworznie mój mechanik zasugerował żeby ustawili samą geometrię ale nie zgodzili sie, stwierdzili że bez regeneracji i wymiany podzespołów to nie ma sensu i samej geometrię nie zrobią. Nie polecam tej firmy jesli chodzi o regenerację turbin!!!!!
-
hynio25 ★☆☆☆☆
Jeśli mam coś powiedzieć o firmie turbo-tec to najgorszy i najdroższy warsztat na Śląsku zapłaciłem kupę pieniędzy za naprawę samochodu i dalej go nie naprawili prawie 2 miesiące był na tym warsztacie pięć razy go oddawałem na gwarancję najpierw moje stare Turbo zregenerowane działało półtora dnia wymienili na nowe podziałało 3500 km i nadal nie wiedzieli co jest grane że nie działa więc oddałem samochód do innego warsztatu trwało to tydzień i samochód hula jak ta lala nie polecam tego warsztatu naciągacze i brak umiejętności naprawy samochodu
-
Robert S ★☆☆☆☆
Jesli mam być szczery, firma turbo tec naciąga ludzi na pieniądze. Kolo miesiąca temu pojechałem do nich z problemem wyskakującego checka, auto w trybie awaryjnym, dodatkowo auto z sygnalizacją zatkanego dpf-a. I teraz najlepsze. Panowie po diagnostyce komputerowej stwierdzili cytuje " w Pana samochodzie jest wieloskładnikowy problem. Ponieważ filtra dpf- nie udało się wyczyścić stwierdzamy uszkodzenie wkładu Filtra najprawdopodobniej jest on zerwany i obrócony o 90 ⁰. Nie udało nam się zejść poniżej cisnienia na wyjściu 30 barów. Uważamy że bez jego wymiany się nie obejdzie." Powiem szczerze zatkało mnie... Jak by tego bylo mało zachwile usłyszałem że czekają mnie jeszcze większe koszty. Bo pan stwierdził że auto nie ma mocy,, ( skoro jest w trybie awaryjnym nie dziwota) dlatego zalecamy regenerację albo najlepiej wymianę turbiny , zaworu egr bo się nie fomyka a najchętniej to jeszcze wyryski byśmy wymienili... pytam z lekim zażenowaniem " ile to będzie kosztować " usłyszałem dpf + turbina + egr + wtryski = minimum 15000 zł. Powiem szczerze ścięło mnie z nóg. Powiedziałem Panu dziękuję za wycenę spróbuję to ogarnąć własnymi siłami. I teraz uwaga: Filtr dpf. Turbo tec stwierdził że jest uszkodzony i nie da się go wyczyścić i potrzeba jest wymiana na nowy. Otóż oddałem Filtr do firmy Tarkom w Tarnowie. Panowie 1 godzinę i 30 minut wyczyścić go do parametrów fabrycznych. Bez najmnieszego problemu i skasowali 350zl Lecimy dalej. Egr podobno się nie domyka. Po diagnostyce komputerowej u bardzo dobrego mechanika( Dareczku mowa o Tobie) zawór się bez problemu otwiera i zamyka bez najmniejszych oporów. Turbina diagnostyka koputerowa pokazała że Turbina trzyma Ciśnienie malo tego parametry na wolnych i na wysokich obrotach (wartości zadana są nie mal identyczne z wartoscismi generowanymi przez turbinę) po oględzinach pod samochem Turbina jest szczelna brak wycieków. Wiec się pytam Panowie z Tt co chodzi ??? Najlepsze w tym wszystkim jest to że żaden z elementów typu Turbina, egr, czy wtryski nie generował trybu awaryjnego. Po dokładnej diagnostyce komputerowej okazało się że uszkodzone są następujące elementy przepływomierz powietrza, czujnik ciśnienia paliwa, zatkany Filtr paliwa, i nietrzynajaca ciśnienia pompa wtryskowa paliwa. Oczywiście Filtr dpf tez swoje robil Koszt części to 2500zl i robocizna. Wiec podsumowując gdybym nawet zdecydował się naprawić auto w Turbo tec jaworzno i wyciągając 15000 to i tak auto dalej bylo by w trybie awaryjnym i bez mocy. Do Panow z Turbo tec. Przestańcie wciskać kit i traktować ludzi jak analfabetów którzy nic nie potrafią . I nie naciągajcie ludzi na koszty których poniesienie i tak nic nie da. Albo się nauczcie rzetelnej pracy i fachowego podejścia albo zamknijcie tę firmę bo pojęcia nie macie o usługach które oferujecie. Dodam jeszcze że auto po wyczyszczeniu dpf wymianie przepływomierza oraz czujnika Ciśnienia paliwa + fitru paliwa wyszlo z trybu awaryjnego i odzyskało moc i zasuwa dzis jak mała rakieta. Do wszystkich którzy to przeczytają. Uważam firmę Turbo Tec Jaworzno za zwykłych naciągaczy, kategorycznie od radzam ich usługi chyba że masz gdzieś ile zabulicie to śmiało. Moim zdaniem nigdy więcej tam nie oddam żadnego auta. Totalny dramat. Daje jedną gwiazdkę choć nie dałbym nawet pół. Moze ktoś w końcu jakieś wnioski z tego wyciągnie.
-
Dominik Pióro ★☆☆☆☆
Nie mogę polecić,sprawdzimy oddzwonimy i tak minął tydzień,dalej chyba sprawdzają. Mało profesjonalne podejście do klijęta.
-
Marek Olej ★★★★★
Dobrze regenerują chociaż musiałem podjechać jeszcze raz na podmianę sterownika w turbo. Sterownik który otrzymałem z turbiną niestety nie działał. Panowie wymieni mi wszystko na miejscu. Cena może nie najniższa.
-
Kamil Czerwinski ★★★★★
Jako właściciel warsztatu nigdy nie miałem problemu z regenerowanymi rzeczami polecam ! Warsztatu Dota
-
Marek Marek ★★★★★
Już ponad rok i wszystko OK turbo do a4 b8 2.0 CRLB. Bardzo miła obsługa. Polecam
-
Mont Mont ★☆☆☆☆
Tak wygląda koło pasowe po montażu paska w tej firmie. Efekt : przecięcie paska i holowanie. Reklamacja odrzucona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno?
Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno znajduje się przy Elizy Orzeszkowej 2H, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno?
Można skontaktować się z Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno pod numerem +48 326 177 733
Jak można dotrzeć do Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno?
Do Turbo-Tec sp z o.o. Jaworzno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku