Dramat. Zadzwoniłem w środę o godzinie 12:00 w sprawie sterownika silnika. Z rozmowy wynikło że następnego dnia (czwartek) panowie wyślą sterownik Inpostem ponieważ jest już za późno na wysyłkę w ten sam dzień. Po zakończeniu rozmowy natychmiast wysłałem szczegółowe dane do przesyłki pobraniowej tak jak dogadywaliśmy się przez telefon. Czwartek - brak powiadomienia SMS od firmy kurierskiej o nadaniu przesyłki ani informacji w aplikacji. Dziś jest piątek. Nadal brak powiadomienia i informacji o przesyłce w aplikacji. Przez pół dnia dzwoniłem i oczywiście nikt nie odbierał mimo że co jakiś czas poczta mówiła że abonent prowadzi w tej chwili rozmowę. Najwyraźniej konkretny klient który dzwoni i bierze bez marudzenia nie jest godzien usług tak profesjonalnej firmy. Teraz dzięki profesjonalnej usłudze JA będę musiał się tłumaczyć kientowi dlaczego w połowie przyszłego tygodnia samochód będzie gotowy do odbioru... Podsumowując - nie polecam, firma bez godności i więcej opóźnień i nerwów przy własnej robocie niż to warte. NAZWA FIRMY ZOBOWIĄZUJE.......
Zdjęcia
Opinie
-
Bo ja lubię zapierdalać ★☆☆☆☆
-
O ch ★★★★★
Oby takich sprzedawców było więcej! Pan doradził podpowiedział co i jak. Do tego paczka została wysłana tego samego dnia i doręczona na następny. Daje 5gwiazdek. POLECAM!
-
Klaudia Klaudia ★☆☆☆☆
Szkoda czasu na kogoś kto z łaski swojej nie chce nawet napisać ze nie wyślę części a zamówiłam już dobre tydzień temu. Jak ktoś chce na szybko coś kupić i to DOSTAĆ to napewno nie u nich. Ja tu tylko sprostuje ze podałam numer telefonu i wszystkie dane do wysyłki a w opisie jest napisane ze można zakupić za pośrednictwem portalu, nie wiem w czym problem napisać ze prosi pan o kontakt telefoniczny (chociaż napisane ze sa różne opcje wysyłk) Wiec ewidentne ma pan rozdwojenie jaźni
-
Mietek Mietkowski ★☆☆☆☆
Generalnie nie polecam. Sprzedawca oszust. Zamówiłem u niego przedmiot, 3 tygodnie temu i do dzisiaj nie dotarł. Pomimo iż miałem od niego zapewnienia o wysyłce, następnie sprawdzal z 10 razy czy wysłał i ani razu nie odpowiedział pomimo iż obiecywał że zaraz zadzwoni. Żenujący poziom obsługi. Szkoda nerwów. OSZUST!!!!
-
Enigma Czerw ★★★★★
Sprzedający wie co sprzedaje, mily, można się dogadać, polecam.
-
Gra Kol ★★★★★
Polecam sprzedającego, tanio, części pewne, bezproblemowy kontakt. Pozdrawiam
-
Alan Kemys ★★★★★
Szybki kontakt i fachowe doradztwo. Polecam!
-
Pan Kleks ★☆☆☆☆
Sprzedający to ham i prostak o rozdwojonej jazni gnebi ludzi za pomocą SMS.Posiada społeczne uprzedzenia nie polecam kontaktu i zakupów chyba że ma ktoś dużo czasu na prostackie potyczki słowne i lubi zniżać się do czyjegoś poziomu ja nie bo musiałbym się położyć proponuje pracę nad swoim zachowaniem z psychiatra lub zmienić branże bo w kontakcie z ludźmi przegrywa Pan na całej lini Może czas najwyższy iść do stodoły bykom jaja huźdac a nie nie za handel się Pan wzioles
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Części samochodowe OTO-ADHD?
Części samochodowe OTO-ADHD znajduje się przy Gęsia 12, 41-214 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Części samochodowe OTO-ADHD?
Można skontaktować się z Części samochodowe OTO-ADHD pod numerem +48 530 270 478
Jak można dotrzeć do Części samochodowe OTO-ADHD?
Do Części samochodowe OTO-ADHD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku