Przy zamówieniu dzień po dniu (na dowoz) znacząca różnica cenowa . Pani odbierajaca telefon bardzo opryskliwa i niemiła, natomiast Pan dostawca super uprzejmy . Daję 2 gwiazdki tylko za sentyment do tego miejsca.
Zdjęcia
Opinie
-
Ja ★★☆☆☆
-
Krzysztof Raczkowiak ★☆☆☆☆
Nie polecam. W kebabie miałem kilka stopionych kawałków plastiku. Jeden chyba połknąłem. Mięso stare suche że aż zęby bolą.
-
Paweł P. ★★☆☆☆
Zamowiliśmy frytki, kebab na talerzu, i duzy kubelek kebab. Frytki standardowo zwyczajne, natomiast mięso przeciętne ponieważ było bardzo słone. Jesli chodzi o sosy to ostry jest ostry i smaczny, ale czosnkowy to zwykly jogurt, zero smaku czosnku zero soli. Duzym plusem jest surówka ponieważ jest smaczna i dużo w niej warzyw.
-
Anastazja ★☆☆☆☆
Zamowilam kebaba po wyjściu okazało sie ze to całkiem inny kebab niż miał byc gdy sie wróciłam Pani stwierdziła ze zamowilam tego co dali dodatkowo kiedy zaczęłam jesc juz tego kebaba co dali okazało sie ze sa tam same chrząstki i 35zl poszlo do kosza
-
KAROLINA HENDRYK ★☆☆☆☆
Chamstwo baby za telefonem przekracza wszelkie granice. Zamawiałam przez operatora z Sziszy, niestety okazało się, że przyszło niekompletne właśnie z Szisza2. Kobieta na zadane zarzuty krzycząc szła w zaparte, że wszystko było ok i nie ma sobie nic do zarzucenia. A w hamburgerze z serem sera był totalny brak, brak też sosu, który zawsze dostawaliśmy osobno, tu się upierała, że jest w środku (nie było).
-
Karina Marciniuk ★★★★★
Gdyby zamiast kapusty dodać świeże warzywa byłby moim faworytem, bo mięso super, godziny otwarcia też. Super obsługa, klimat barowy.
-
Daria ★☆☆☆☆
Kebabem tego nawet nie można nazwać... Spalony, surówek jak kot napłakał, gdzie pomidor, ogórek... Sos czosnkowy którego nawet nie czuć... 20 zł wyrzucone do kosza, nie polecam. A i lokal pożal się boże... Sanepid by się tam przydał...
-
ola kotowicz ★☆☆☆☆
Nowa pracownica mówi człowiek kubełek bez sałatki dostał samo mięso spieczone ze nie da się jesc nie polecam
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Lokal o bardzo niskim standardzie, zniszczonym wyposażeniu i wątpliwym stanie sanitarnym. Lada straszy jakimiś resztkami ryżu, brak zachęcających, pachnących potraw. Smak kebaba marny - szkoda żołądka na ten poziom gastronomii. Nie polecam.
-
Michał Kaszuba ★★★★★
Bardzo dobry pod względem smaku i jakości kebab. Ceny na tle innych tego typu lokali też są bardzo atrakcyjne. Ogólnie rzecz ujmując miejsce to nie odbiega standardami od restauracji tego samego właściciela na ul. Wolności 263. Miła obsługa. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szisza Kebab 2?
Szisza Kebab 2 znajduje się przy 3 Maja 58, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szisza Kebab 2?
Można skontaktować się z Szisza Kebab 2 pod numerem +48 572 620 556
Jak można dotrzeć do Szisza Kebab 2?
Do Szisza Kebab 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku