Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i bezboleśnie załatwiony temat. Polecam serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Kosmala ★★★★★
-
Aleksandra Wu ★☆☆☆☆
Pani "doktor" pozbawiona jakiejkolwiek empatii. Chamska, niedelikatna. Mimo podejścia do mnie jak do śmiecia postanowiłam że z powodu bólu dokończę leczenie u tej pani, niestety nie została przez nią dobrze dobrana metoda i plomba wypadła w dniu jek założenia. Dentystka która chciała poprawić nie mogła nic zrobić bo tak zmasakrowane było dziąsło. Nie polecam, a wręcz ostrzegam.
-
neхт day ★☆☆☆☆
Byłem tam raz jako małe dziecko, dentystka bez umiejętności podejścia do pacjenta, przestraszyła mnie wtedy tak bardzo że do dziś pamiętam jej opisywanie każdej czynności ze szegółami, co dla mnie jako dzieciaka stało sie traumą. Moja mama również była bardzo negatywnie zaskoczona, rozmawiałem z kolegą i również miał negatywne opinie co do tego gabinetu
-
Anna Rzechuła ★★★★★
Bardzo profesjonalny lekarz. Moja wizyta obejmowała usługi kompleksowe tj.usuwanie, leczenie i protetyka. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu polecam.
-
Magdalena Zawadzka ★★★★★
Świetny lekarz, czułam się bezpiecznie i zero bólu - polecam każdemu.
-
Karolina R-M ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu miałam robionego zęba kanałowo z wypełnieniem - dolna 6-tka. Gdy ósemki zaczynały rosnąć, wykonałam zdjęcie pantomogramem. Okazało się, że ząb jest źle zrobiony (zgorzel) i wdał się rozległy stan zapalny. Mimo antybiotyków i bólu nie do określenia zęba nie udało się uratować. Nie polecam!!!!
-
Pink Koala ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu miałam robionego zęba kanałowo z wypełnieniem - dolna 6-tka. Gdy ósemki zaczynały rosnąć, wykonałam zdjęcie pantomogramem. Okazało się, że ząb jest źle zrobiony (zgorzel) i wdał się rozległy stan zapalny. Mimo antybiotyków i bólu nie do określenia zęba nie udało się uratować. Nie polecam!!!!
-
Marcin Rafalski ★★★☆☆
Po zrobieniu koronki zęba. Słabo się trzyma i co kilka miesięcy wypada. Za każdym razem trzeba ja zacementowac
-
Pani ★☆☆☆☆
Nie polecam!! pani nie ma podejścia do dzieci zero cierpliwości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny?
Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Mickiewicza 8A, 21-100 Lubartów, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny?
Można skontaktować się z Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 696 454 452
Jak można dotrzeć do Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny?
Do Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku