Podzielam opinię Mateusz Mateusz. Jeszcze jak przyjmowali na Smyczkowej został mi usunięty jeden zdrowy ząb pod aparat (górna prawa czwórka). Do dziś zmagam się z konsekwencjami tego genialnego pomysłu. Nie polecam z całego serca. Leczenie poprawiam obecnie w innym mieście. Jestem zmuszona zrobić mostek, bo przez genialne leczenie w Lublinie nie mam miejsca na implant.
Zdjęcia
Opinie
-
Olcia Lovely ★☆☆☆☆
-
Anna Dymek ★★★★★
Trafiłam do gabinetu z polecenia siostry, od marca/kwietnia borykałam się z problemem bolącej szóstki (u poprzedniego dentysty była mowa o leczeniu kanałowym oraz stosowane były liczne poprawki) która była zdrowa, całkowicie zrezygnowana zapisałam się na wizytę u pani doktor Roksany, nigdy w życiu nie byłam tak dobrze potraktowana jak u niej, cała procedura została mi wyjaśniona, problem zniknął, a ja cieszę się że zdrowego zęba. Serdecznie polecam ten gabinet :)
-
Aleksander Koper ★★★★★
Serdecznie polecam leczenie ortodontyczne w tym miejscu. Profesjonaliści, którzy poradzą sobie ze wszystkim, sympatyczna atmosfera i bardzo miły personel. Każda wizyta jest na luzie, bez stresu. Dziękuję Panu Robertowi i Pani Iwonie za to, że każda wizyta była przemiłym doświadczeniem.
-
Mateusz Wawrzak ★☆☆☆☆
Podzielę się opinią. W przypadku braku uzębienia korzystałem z usług Doktora Kołodziejczyka. Cel jaki obraliśmy podczas leczenia to uzyskanie miejsca na implanty po zakończeniu leczenia ortodontycznego. Po założeniu aparatu, przebiegu leczenia, wizytach kontrolnych, konsultacjach, dojazdach do Lublina (blisko 200 km w jedną stronę) otrzymałem odpowiedź, że w moim przypadku pozostaje jedynie zastosowanie protezy z brakującymi zębami (górne zęby, widoczne) i nie będzie możliwości zastosowania implantów. Podsumowując leczenie u Doktora Kołodziejczyka zmarnowałem przede wszystkim swój czas, pieniądze i nerwy. Musiałem poprawić leczenie ortodontyczne w innym gabinecie, uzyskałem odpowiednie ustawienie korzeni zębów, odpowiednie miejsce i udało się wprowadzić dwa implanty. Mam nadzieję, że moja opinia skłoni ludzi do zastanowienia się nad wyborem gabinetu i lekarza. Nie polecam i żałuję, że zdecydowałem się zaufać Doktorowi Kołodziejczykowi.
-
Adam Filipek ★★★★★
Serdecznie polecam wszystkim leczenie ortodontyczne w Orto-Profil, profesjonaliści, którzy poradzą sobie z trudnymi przypadkami. Sympatyczna atmosfera, przemiły personel.
-
Ewa Kolodziej ★★★★★
Pan ortodonta Krzysztof Kołodziejczyk bez problemu dokończył mi aparat po kimś innym, ponieważ nie miałam możliwości dojazdu. Poza tym przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie.
-
Iga Żmuda ★★★★★
Z całego serca polecam wszystkim to miejsce! Dr Krzysztof oraz Dr Robert to profesjonaliści. Cały zespół jest przesympatyczny. Z przyjemnością chodzi się na kolejne wizyty. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia aparatem. Choć jeszcze leczenie nie dobiegło końca, to już wiem że na pewno nie żałuję tego wyboru. Lepiej trafić nie mogłam. Nie spodziewałam się, że całe leczenie pójdzie tak szybko, a zarazem bezboleśnie. Dziękuję pięknie za proste zęby ! Jeśli szukasz solidnego ortodonty czy dentysty to tylko Orto-Profil. :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Orto-Profil?
Orto-Profil znajduje się przy Wojciecha Żywnego 10, 20-854 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Orto-Profil?
Można skontaktować się z Orto-Profil pod numerem +48 502 119 150
Jak można dotrzeć do Orto-Profil?
Do Orto-Profil można dotrzeć, korzystając z poniższego linku