Opinie

  1. Tomasz K. ★☆☆☆☆

    Źle założone wypełnienie. Koszt 350 zł. Ból i nadwrażliwość po zabiegu. Po dwóch tygodniach bez zmian. Usterka naprawiona u innego dentysty brak bólu i nie ma nadwrażliwości. Złożona reklamacja.

  2. Ewelina Warchocka ★★★★★

    Gorąco polecam, Pani doktor pomogła od ręki w bólu, bardzo miła i ciepła osoba a przede wszystkim świetny stomatolog

  3. Aga Konstanty ★★★★★

    Każdy kto tak jak ja panicznie boi się wizyty u stomatologa,a wręcz odczuwa paraliżujący lęk,powinien trafić do pani doktor Chwalewskiej.Jej spokój,empatia,wiedza i doświadczenie sprawiają,że strach znika.Ósemka wyrwana bardzo szybko,bez najmniejszego bólu.Po zabiegu i w razie wątpliwości w następnych dniach pani doktor odpowie na wszystkie pytania i uspokoi. Polecam z czystym sumieniem,a to u osoby tak panikujacej i przestraszonej jak ja bardzo pozytywna rekomendacja.

  1. Pietras Pietrasek ★★★★★

    Super dentysta, usługa na wysokim poziomie , przystepne ceny, miła profesjonalna obsługa.

  2. Dara Jędryka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Mają gdzieś że boli ząb. Najwyraźniej liczy się kasa, a jak przyjdzie pomóc w potrzebie to w życiu

  3. solix 5 ★☆☆☆☆

    Pani bardzo miła ale chyba nie oto chodzi do końca. Małe dziurki lub rzeczy zbędne jak najbardziej Pani chętna robić wręcz sugerować ale coś poważniejszego to odsyła do specjalisty. Zepsuła mi zęba za moje pieniądze paranoja. OMIJAĆ Z DALEKA.

  1. K Sza ★★★★★

    Pani doktor bardzo miła,kompetentna,zawsze punktualna.Jestem pacjentką Pani doktor z moja siostrą.Jestesmy bardzo zadowolone z każdej wizyty,bez pośpiechu bardzo miła atmosfera,bez stresu.Szczerze polecam usługi protetyczne wykonywane bardzo dokładnie,Pani doktor zwraca uwagę na każdy szczegół dlatego wszystko jest bardzo dobrze dopasowane. Szczerze polecam.

  2. kamil p ★☆☆☆☆

    Pani doktor miła ale do czasu. Po wizycie okazało się, że ząb dokucza małżonce i tak było do momentu, aż plomba popełniła sepuku - wypadła po dwóch tygodniach. Wizyta reklamacyjna ubiegła w sztywnej atmosferze, a wypełnienie #2 również dokonało żywota tym razem po dwóch! dniach. To nie pierwszyzna w tym gabinecie, ale my na szczęście kończymy współpracę z ww. Zdecydowanie nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Al-Dent Gabinet Stomatologiczny?

Al-Dent Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Szwajcarska 15, 20-816 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Al-Dent Gabinet Stomatologiczny?

Można skontaktować się z Al-Dent Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 817 402 841

Jak można dotrzeć do Al-Dent Gabinet Stomatologiczny?

Do Al-Dent Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements