Opinie

  1. Valkiirm ★★★★★

    Pyszne burgery wielkość mega to naprawdę jest Mega Burger jeśli ktoś lubi sobie dużo zjeść to polecam bo wielkość buły jest niesamowita tak jak kiedyś było na dworcach ogromna Buła i dużo mięsa co najważniejsze smaczne kurros zamówiłem poprzednim razem jak byłem też niesamowicie duże także zachęcam wszystkich do odwiedzenia tej knajpy wszystkich sympatyków wielkiego obżarstwa

  2. Paweł SW ★★★★★

    Bardzo pyszne jedzenie. A najlepsza jest knysza w bułce. Sztos. Szczerze dużo lepsze jedzenie od burger non stop. Polecam. I pozdrawiam panie

  3. Angelika Lipiec ★★★★★

    Pyszne jedzenie świeże warzywa, najlepsza knysza i kurrosy. Wielkie porcję jak w latach 90 tych no i flagowka burger chamski taki jak kiedyś wyjadalo się widelcem wszystko żeby móc go złożyć. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że można tam wrócić do smaków burgerów z dworca czy budek :)

  1. Jan Nowak ★★★★★

    Solidne porcje, niskie ceny, miła obsługa, a do tego smak i klimat lat 90, ale taki w najlepszej formie. Nie ma sensu zestawiać tego lokalu z topowymi burgerowniami oferującymi swoje produkty z najwyższej jakości wołowiny. Chociaż sposobu podgrzewania bułki i posiadania tak smacznych warzyw to i te lokale mogłyby się z tego miejsca uczyć. Dobre, solidne porcje przypominające wszechobecne budki z burgerami i zapiekankami w latach dziewięćdziesiątych. Przygotowane dzisiaj znacznie lepiej niż sięgają wspomnienia. Bułka, sos, warzywa top. Mięso raczej MOM, ale pasuje. Smakuje. Z przyjemnością się zatrzymałem w tym miejscu i pewnie jeszcze wrócę spróbować wyrobów z kurczakiem, bo wszystko wskazuje na to że ten już jest znacznie wyższej jakości.

  2. Piotr Sosnowski ★★★★★

    Spokojne miejsce, nie duże ale z klimatem. Hamburgery jak za dawnych lat. Prosty ale smaczny. Warzywa świeże, bułka krucha, a porcje adekwatne do ceny.

  3. Daria Goździńska ★★★★★

    Pyszne jedzenie w bardzo dobrej cenie. Wszystko świeże i dużo składników. Polecam z całego serca ❤

  1. Folion ★★★★★

    Zajadam się ze smakiem od lat. Niepowtarzalny smak, świeże warzywa, pyszny sos, pyszne, chrupiące bułeczki - mięso jest jakie jest - jak to bywa w przypadku tego typu lokali ale na pewno jest świeże - nigdy nie bolał mnie brzuch, nigdy i zawsze jadłem ze smakiem. A jakość tego mięsa? No to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. :-) Mam jedno zastrzeżenie - uważam, że obecnie są tam zbyt wysokie ceny, które regularnie rosną. Wszystko drożeje - to jasne. Ale uważam, że i tak jest o te 10% za drogo - tak +/- po 2 złote bym pozrzucał od cen i byłby idealny stosunek jakości do ceny. Mimo to ja zostawiam pięć gwiazdek chociaż zastanawiałem się nad czterema - właśnie z powodu cen. Ja tak czy siak będę odwiedzał to miejsce, ma po prostu swój niepowtarzalny klimat a jedzenie niepowtarzalny smak!

  2. pabhlitoo no_raczej ★★★★☆

    Pamiętam jak 20 lat temu za dzieciaka chodziło się na pl. Piastów w Gliwicach na hamburgery. Nie było wtedy kebabów na każdym rogu i burgerowni z prawdziwego zdarzenia. I hamburgery z tego miejsca właśnie smakują jak te z pl. Piastów lata temu. Takie kulinarne cofnięcie się w czasie. Wiadomo że nie można oczekiwać wołowego miesiwa tylko takie wieprzowo-drobiowe placki. Jak ktoś chce zjeść woła to raczej niech wybierze dwa razy drozsze burgerownie przy rynku w Gliwicach. Ogólnie hamburgery z maciejowa są duże i dobre, Świeze składniki i dobre bułki. Polecam komus kto lubi takie klimaty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hamburgery Maciejów?

Hamburgery Maciejów znajduje się przy Chorzowska 153, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hamburgery Maciejów?

Można skontaktować się z Hamburgery Maciejów pod numerem +48 515 522 848

Jak można dotrzeć do Hamburgery Maciejów?

Do Hamburgery Maciejów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements