Opinie

  1. Franek Jopek ★★★★★

    Najlepszy kebab w tychach Jedzenie jest poprostu najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem

  2. O ★★★☆☆

    Niestety coś nie tak z cenami. W menu średni kebab z serem 22zł, na dole informacja że za kraftowe mięso +6zł. Co powinno nam wynieść 28zł za kebaba. Na miejscu skasowane 36zł :/

  3. A K ★★☆☆☆

    Zawsze lubiłem ten kebab i chętnie zaglądałem po niego. Jednak od kilku ostatnich wizyt moje zniechęcenie pogłębia się z każdą wizytą. W kebabie prawie wcale nie ma mięsa. Co do obsługi nie mam zastrzeżenia ale jakość spadła strasznie. Rozumem że raz może się zdarzyć i trzeba dać szansę ale jak widać nie jest to pierwsza opinia, nie przy raz u mnie i brak poprawy. Chyba czas zmienić lokal.

  1. Mateusz Kozik ★☆☆☆☆

    42 zł za "MEGA ROLLO" z mięsem kraftowym którym nie da sie najeść, waży tyle co sredni kebab za to ponad połowa zawartosci kebaba to sama tortilla i garstka miesa z odrobiną surówki pomijając fakt ze sos byl tylko na poczatku i na końcu, tragedia

  2. Jakub Bendziecha ★☆☆☆☆

    Żenada!!! Jak kiedyś mi smakował tak teraz sam sos i surówki mięsa bardzo mało. Wziąłem mega rolo i średnie rolo w tym średnim było więcej mięsa jak w tym mega na dodatek jak składałem zamówienie jeden z panów je przyjmował gdzie podkreślałem że bez białej z marchewką no ale najwidoczniej tak im się śpieszyło że ten drugi od razu zaczął przygotowywać mega rollo mając moją prośbę w d.....Podkreślam że byłem jako jedyny klient więc nie pojmuje takiego zachowania i pośpiechu. Co jeśli był bym uczulony na jakiś składnik ?? Nie polecam.

  3. Mateusz Kubiak ★☆☆☆☆

    Tragedia. Zamowiony kebab mieso + salatki, a w srodku niestety miesa nie bylo. Zdecydowanie najgorszy kebab w Tychach.

  1. Grzegorz K. ★☆☆☆☆

    Miałem okazje być w lokalu dwa razy(drugi raz byłem bo wydawało mi się że za pierwszym dokonałem złego wyboru i chciałem się przekonać że to był tylko mój zły typ) i nie mam pozytywnych wrażeń z tych wizyt. Zamowione dania to duże kebaby rolo duze rolo z serem duży rolo amerykański(mięso i frytki) i mega rolo. Duże wielkością nie powalaja, nawet moja żona nie pojadła, mega rolo tylko wygląda imponująco.Mięsa w środku licho,dodatki to szatkowana marchewka z "czymś". Sosy mieszane mdłe,w smaku zero ostrości i w połowie jedzenia robi się niesmacznie ze wzgledu na dużą ich ilość. Ogólnie mówiąc bez fajerwerków. Osbiście nie polecam (to jest moje odczucie), nie będę wnikał co komu smakuje. Smacznego!

  2. Raman Sapunou ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebab. Duże i apetycznie wypiekane z brzegów. Ale z tym, że w środku są ogromne problemy. Trochę mięsa i pęczek kapusty z marchewką i trochę sosu, który nie naprawił sytuacji. 1/5 na kebab.

  3. Tomasz Gonsior ★☆☆☆☆

    Aktualizacja 02.09.2022 Coraz gorzej !!! Od ostatniej wizyty 9 kwietnia br. Porcja zmalała (biały talerz) cena wzrosła. Było 16 zł, jest 20 zł. To była ostatnia wizyta w tym miejscu !!! Dobra, solidna porcja na talerzu tutaj zestaw z mięsem mieszanym i sosem słodko kwaśnym. Jedynym minusem są naczynia, w którym danie jest podawane, no i sztućce, do widelca, można dodać nożyk. Cena 16 złotych. Warto !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Diamond Kebab?

Diamond Kebab znajduje się przy Dąbrowskiego 15, 43-110 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Diamond Kebab?

Można skontaktować się z Diamond Kebab pod numerem +48 739 657 574

Jak można dotrzeć do Diamond Kebab?

Do Diamond Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements