Opinie

  1. Papuga Bogów ★☆☆☆☆

    Wczoraj po południu byłem w kfc i powiem szczerze, ze się załamałem. Stałem przy ladzie i widze jak jakaś kobieta od nich wlewa shake do kubka, próbuje łyka i normalnie reszte wylewa z powrotem do środka!!! To jest obrzydliwe, jak tak można?! Przecież ludzie to potem piją! Nigdy więcej tam nie pójdę, bo nie wiadomo co jeszcze oni tam robią za plecami. Wstyd!

  2. Ania Goszka ★☆☆☆☆

    Porażka. Nowy hot dog porażka. Cały rozwalony w pudełku. Obsługa- chodząca z tyłu kuchni paląca e papierosy szukająca szczęścia po za linia kas. Gdyby nie możliwość zamówienia na kasie samoobsługowej to bym czekała nie wiadomo ile czasu.

  3. Mateusz ★☆☆☆☆

    20.09.2025 godzina 13.40 żona zamówiła itwist i dostała z surowym mięsem. Po zgłoszeniu problemu Pani manager powiedziała, że nie jest pierwszą która zgłasza reklamację na temat mięsa, ale ona nic nie poradzi bo według niej mięso jest dobre. Nie polecam, a nawet odradzam chyba, ze ktoś lubi jeść surowe mięso.

  1. Karolina Dydek ★☆☆☆☆

    Longer okropny. Zamówienie miało być na miejscu, po czym dostałam na wynos, ponieważ nie mieli dostępnych tacek, a nie było dużo ludzi. W zamówieniu brak jednych frytek i ani jednej serwetki. Masakra. Składając swoje zamówienie byłam świadkiem jak Pani odbierała swoje zamówienie i dali jej tylko jeden kubełek zamiast dwóch, więc to nie pierwszy incydent.

  2. Bartosz D ★☆☆☆☆

    Krótko mówiąc nie polecam! Lepiej do konkurencji czemu? Jedzenie zawsze jest dosłownie z resztkami mięsa czas oczekiwania masakrycznie długi na shaka 20min? Rozumiem jak by był ruch ale były 4 zamówienia dodatkowo byłem dziś światkiem sytuacji gdzie kasjer kłócił się z klientem o złe wydane pieniądze i odmówił wydania jedzenia… generalnie wszędzie byle nie tu. Pozdrawiam KFC Polska zajmijcie się tym lokalem ;)

  3. Robert W ★★★★★

    KFC, jak KFC. W każdym to samo danie. Podobne do konkurencji (McDonald's). Jednak wolę te 3 literki, chociażby dlatego, że jedzenie jest bardziej wyraziste w smaku (pikantniejsze). Szkoda, że ich nie ma w mojej miejscowości, tylko Ci drudzy.

  1. Robimy Kółka ★☆☆☆☆

    Zamówiłem nowego burgera i qurito z dodatkowym serem. Wszystko było zimne, ser nawet nie roztopiony, qurito nawet nie pocięte, frytki suche i zimne. Poprosiłem o wymianę, qurito już bez dodatkowego sera a burger był już inny, frytek już się nie doprosilem z powrotem. Widać panie mają lepsze zajęcie. Nadmienię ze nie było ruchu bo to środek tygodnia a po za moim były tylko 2 zamówienia. Jadałem tu wcześniej i było świetnie, teraz już tylko coraz gorzej. To KFC już omijam szerokim łukiem.

  2. Lukasz profesorek ★☆☆☆☆

    Nie polecam zamawiać na wynos z tego miejsca. Pewnego dnia zamówiliśmy kubełek z mięsnymi kawałkami Okazało się że zamiast mięsa było jakieś ciasto z panierką !! Zero mięsa !! Po interwencji telefonicznej z centralą - bo numeru do restauracji nie było - zaproponowano nam zamiast zwrotu pieniędzy rabat 25% na kolejne zamówienie ! To jest kpina. Moja noga już więcej w tym miejscu nie stanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza?

KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza znajduje się przy Jana III Sobieskiego 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza?

Można skontaktować się z KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza?

Do KFC Pogoria Dąbrowa Górnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements