Bardzo dobry kebab. Fajne miejsce gdzie można usiąść w środku i na zewnątrz. Bardzo mili właściciele ! Mięsko czyli to co najważniejsze w kebabie to kraftowy zawodnik, do wyboru wieprzowina lub kurczak. Kebab mega ciepły. Duży kebab to mega zawodnik jak widać na załączonych zdjęciach. W ofercie również kebab w bułce ale nie ma w menu , trzeba pytać :) na wspomnienie zasługują również sosy które właściciel robi sam co jest szczególnie zauważalne przy ostrym sosie( mega ostry i smak inny niż wszędzie) dla mnie bomba, kebab się wyróżnia na tle innych kebabowni w dg i Sosnowcu. Będę wracał ! Do zobaczenia
Zdjęcia
Opinie
-
Lukasz Cz ★★★★★
-
Andżelika ★☆☆☆☆
Kebab na wynos dwa razy smaczyny duzo miesa surówka świerza sos czosnkowy ok. Zamówiony trzeci kebab robiony przez panią miał spaloną tortille, dół tortilli źle zawiniety wszystko wypadło.
-
Billek ★★★★★
Wyśmienity kebab. Jedna z najlepszych obsług jakiej w życiu doświadczyłem. Byłem z kolegą, i pan zapytał nas się czy jesteśmy pierwszy raz, po czym dostaliśmy na talerzyku oba typy mięsa do spróbowania. Mięso nie takie jak mielonka z Marko, a prawdziwa świetna wieprzowina. Ceny za średniego kebaba to 17 zł i jest to naprawdę świetna cena. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze raz. Polecam każdemu czekającemu na autobus na Redenie
-
Dawid Dzióbek ★★★★★
Szczerze pierwszy raz jadłem tak smacznego kebaba jestem kierowcą i jestem przejazdem ale często jestem tu w okolicy ale kebab mega mięso świeże smaczne warzywa Świerże tortilla smaczna no i pani która go robiła przemiła śliczna i mega serca ❤️❤️❤️❤️ wkłada do swojej pracy Dziękuję za smacznego kebaba
-
Olaf “Oli” ★★★★★
Nowy bardzo dobry kebab, na duży plus wychodzi mięso które jest świeże i bardzo soczyste wyróżnia się od „typowego” mięsa z kebab. Surówki również świeże i chrupiące, ciasto fajnie przypieczone. Sosy z tego co słyszałem są nie są kupne i również tak smakują jak robione na miejscu. Czas oczekiwania na plus, również porcja w stosunku do ceny Ok. Oby nowy biznes fajnie się rozwijał. Powodzenia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kolo Kebab?
Kolo Kebab znajduje się przy Królowej Jadwigi 50a, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kolo Kebab?
Można skontaktować się z Kolo Kebab pod numerem +48 511 010 901
Jak można dotrzeć do Kolo Kebab?
Do Kolo Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku