Opinie

  1. Paweł Skubisz ★☆☆☆☆

    Ogólnie tragedia Kebab suchy niesmaczny. Tak mocno spieczony w opiekaczu że ciasto z tortilli poprostu się rozpadalo Obsługa szoookkk Robią wszystko gołymi rękami bez rękawiczek, później kasuja klienta przyjmują gotówkę - wydawało mi się że chyba coś tam dał na ręce ala żel do dezynfekcji w znikomej ilości i powrót do naszego kebaba. Ręce napewno wody i środka myjacego nie widziały. W lokalu głośno. Nawet porozmawiać nie ma jak. Dziękuję wybiorę inne miejsce

  2. Magdalena ★☆☆☆☆

    Mięso tragiczne mi się trafiły same skóry, wzięłam kurczaka. Co do surówek to przyznaję bardzo dobre, frytki przepyszne i miła obsługa to jedyny plus tego wszystkiego, za kebaba zapłaciłam 35 zł.

  3. Olivier Bachowski ★★★☆☆

    Po przeczytaniu paru opinii o tym, że niby w Habiby "kręci się teraz kraft", musiałem do niego wrócić. Mięso to oczywiście nadal kula mocy, więc kebaba oceniam jako kule. "Mięso" nie jest dobrej jakości nawet jak na kule, pasztet bez wyraźnego smaku, nieprzypieczone. Cena za dużego 24 zł i da się nim najeść, surówki są ok, sosy to te same butelkowe znane z każdego ulicowego kebaba w Dąbrowie. Nie ma takiej tragedii jak w FOQUS kebab (wcześniej Bonoful kebab), ale jeśli chodzi o kule mocy to jednak polecam pojechać trochę dalej do Pajdy albo dopłacić do kraftowego mięsa u Khuja.

  1. Weronika Kuberska ★★★★★

    Polecam, szybka i uprzejma obsługa. Panowie chętnie nawiązują kontakt z klientem, i służą pomocą. Surówki zawsze Świeże, cena nie duża, mięso dobrej jakości, danie gorące. Polecam :) kebab na talerzu na zdj -mały ( podejrzewam że duży jest 2×wiekszy;) miejsce warte odwiedzenia:)

  2. Wojtek Zet ★★★★☆

    Kebab ma aspiracje do najlepszego w D.G i daje 4 gwiazdki na zachętę. Pamiętam jak się otwierał to był bardzo dobry. Później się coś zepsuło. Teraz do niego wróciłem chyba po roku przerwy. Duży kebab 22 zł: naprawdę jest w nim bardzo dużo mięsa i fajne dodatki. Mięso wołowe jest ciemne i fajnie przypieczone co akurat bardzo lubię. Nie wygląda jak kurczak jak w niektórych kebabach w D.G. Jedyny minus ale niestety najważniejszy to jakość mięsa. Nie jest najlepsze. :( Taka słona mielonka zupełnie bez smaku mięsa. Do tego dziwnie przyprawione. Zmieńcie mięsa i będzie 5 gwiazdek i tytuł najlepszego kebaba w D.G.

  3. Marcin Janeczek ★★★★★

    Najlepszy kebab w Dąbrowie jak robi Ibrahim. Ostatnio twoją dobrą opinię zszargał twój pracownik robiąc małe kebaby w cenie dużych (dużo sałaty, mało mięsa i mały) ale i on się ostatnio trochę poprawił. Wracasz na nr 1. Nie spierdol tego ;)

  1. Adam Sz ★☆☆☆☆

    Niestety, ale sanepid jakby wpadł to by zamknął lokal. Dotykanie pieniędzy i kasy a potem bez rękawiczek lub mycia rąk i robienie kebaba woła o pomstę do nieba. Sam kebab też cieknie sosem, tudzież wodą z tłuszczem, niemiłosiernie przez papierek. Jednym słowem dramat! Nie polecam.

  2. Martyna Kuźniak ★★☆☆☆

    Kebab pierwsza klasa jeżeli jest zrobiony przez właściciela, ostatnio niestety kebaba robi młody pracownik co wpływa na kiepski smak! Kebab okrojony z miejsca - właściciel nigdy nie żałuje sosów i mięsa, niestety ostatnio młody facet psuje robotę Zastanówcie się nad tym bo stracicie klientów! Jak wróci właściciel ze swoim kebabem edytujemy ocenę !

  3. Seweryn N. ★★★★★

    Jak dla mnie jeden z dwóch najlepszych kebabów w mieście. Co prawda zależy jeszcze kto robi. Młody jak robi to średnio. Ten co zawsze to mucha nie siada. Ceny poszły w górę więc tego oceniać nie będę - ocenie smak, wielkość i składniki. Biorąc dużego kebaba, mamy pewność że pojemy - wydaję się to oczywiste ale niestety nie wszędzie tak jest. Duzo mięsa i surówek(dodanie koperku do sałatek psuje już dobry wypracowany smak - ), choć bez przesady, jest balans. Ciasto dobrze wypieczone - długo męczą na grillu co też dodatkowo podgrzewa mięso i surówki w środku. W niektórych kebabach nawet tego ciasta nie podgrzeją - jak to ma miejsce na Golonogu. Sosy dobre i wyraziste. Żałuję że nie mieszkam bliżej - ale to dobrze bo jadł bym tam codziennie xD wracając do dobrych dwóch kebabów w mieście to polecę również Aladina troszkę w stronę 3maja. Trochę inny klimat, inny rodzaj, inna przygoda. I tu i tu warto zajrzeć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Habiby?

Habiby znajduje się przy Kościuszki 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Habiby?

Można skontaktować się z Habiby pod numerem +48 515 210 991

Jak można dotrzeć do Habiby?

Do Habiby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements