Uwaga!! Bardzo mocno przestrzegam, przed wykonywania jakichkolwiek usług w tym miejscu. Po krótce opisze moja traumatyczna przygodę jaką przeżyłem w klinice WestDent. Zjawiłem się tam na klasyczne wyrwanie ósemki. Wiedziałem, że mam ich conajmniej 3szt do wyrwania więc obojętne mi było, od której zaczniemy. Miałem ze sobą pantomogram i widziałem, że moje ósemki nie są tymi najłatwiejszymi do rwania, dlatego stwierdziłem, że wizyta w prywatnej klinice to najlepsza opcja. Pani doktor zabrała się za lewą dolną ósemkę (jak się okazało najłatwiejszą) i zaczęła się istna rzeźnia... 3 dawki znieczulenia, a ból jaki się pojawiał stawał się tylko coraz większy. Godzina okrutnej męki, pokrwawione podniebienie, porozrywane kąciki ust, poprzycinany język przez szczypce, a efektów zero. Z bólu zwijałem się w fotelu, ściskałem gumowe piłki w rękach by przetrwać, ale nic się nie zmieniało. Pani doktor cała spocona z wysiłku jaki wymagało szarpanie zęba dalej nie przestawała. Po 1.5h gdy już byłem na granicy omdlenia udało się.... wyrwać mi pół zęba... Cały dół ósemki został w dziąśle… Kazano mi wyjść do poczekalni, gdzie krew wylewała się z ust na podłogę i poczekać - a w gabinecie zaczęło się usilne szukanie chirurga, który mógłby mi pomóc w to piątkowe popołudnie. Byłem pewny, że Panie są przygotowane na taki ewentualny obrót sprawy - niestety bardzo się myliłem... Po godzinie czekania usłyszałem, że żaden chirurg dziś nie ma czasu i żebym jechał do domu i zadzwonił w poniedziałem to się coś pomyśli !? Zostałem potraktowany jak śmieć i zostawiony sam sobie z wyrwanym zębem do połowy... Kilka godzin w takim stanie szukałem pomocy i dopiero znajomości pomogły by jakiś chirurg mnie przyjął. Gdy wykonał pantomogram swoim sprzętem od razu stwierdził, że ten ząb (jak i każda inna moja ósemka) ze względu na swoje ułożenie i kształt korzeni jest trudnym wyzwaniem dla chirurga szczękowego, a nie dentysty…. Przestrzegł mnie także przed ogromnym cierpieniem, gdyż widział, że korzeń styka się z nerwem ... Niestety tego w tej klinice nie usłyszałem.. Poprzez zniszczenia spowodowane w WestDent chirurg miał dużo trudniejsze zadanie przez co przeżyłem kolejne 2h okrutnych bóli - o mały włos nie zapadła decyzja o usypianiu, ale to wymagało czasu,a sytuacja nie wyglądała dobrze, więc musiałem jakoś wytrwać. Tego dnia przyjąłem w sumie 9 zastrzyków, stan zapalny w dziąśle pojawił się bardzo szybko, więc o czekaniu do poniedziałku nie było mowy… O kosztach nie wspomnę - sama wizyta u chirurga kosztowała 1550zl gdzie jakbym wybrał się bezpośrednio cena byłaby prawie połowę niższa. Do tego antybiotyki, lekarstwa, płukanki maści i mamy prawie 2tys zł kosztów jednego dnia O tygodniu czasu w którym ani nie mogłem pracować ani pomagać Żonie w ciąży nie wspomnę. Jestem osobą, która jak większość nie zna się na stomatologii - gdybym wiedział, że mój przypadek wymaga zabiegu u chirurga to tam bym się pojawił - polegałem na doświadczeniu kliniki i boleśnie się pomyliłem. Minął już miesiąc od tego wydarzenia, do dziś boli mnie dziąsło i poniosłem kolejne koszty na prywatne wizyty u specjalistów. Kontaktowałem się mailowo z kliniką WestDent, żeby dowiedzieć się jakie mają stanowisko w tej sprawie, ale zostałem potraktowany tak samo jak w dniu wizyty, czyli olano mnie i nikt nawet nie raczył odpisać. No cuż wiele się nie spodziewałem po tym miejscu - z mojej strony na napisaniu tej opinii się nie skończy. Mam nadzieję, że przestrzegę kogoś przed tym co ja przeżyłem-nikt z mojego otoczenia nie wierzy, że istnieją jeszcze w Lublinie miejsca gdzie można zostać tak potraktowanym. Do opinii dołączam radosną fotkę z jak pięknie urwaną połową zęba zostałem zostawiony na pastwę losu.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel ★☆☆☆☆
-
Pawel Kacprzak ★★★★★
Przyjeżdżam na zabiegi aż z Warszawy. Bardzo pozytywne wrażenie po każdej wizycie - polecam, szczególnie jeżeli cierpi się na fobię dentystyczną. Bywałem u wielu dentystów, ale to właśnie tutaj poczułem, że jest się w dobrych rękach i ktoś faktycznie chce pomóc z leczeniem. Stanowcze 10/10.
-
Paulina Pożoga-Nowicka ★★★★★
Miałam wykonywaną koronę na zęba uderzonego i przeleczonego kanałowo. Pani doktor i pani asystentka fachowe, profesjonalne,przyjazne. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia,omawia plan działania. Profesjonalny sprzęt i materiały. Szybka realizacja ze strony pracowni protetycznej,efekt więcej niż zadowalający,polecam!
-
Tomek tomili ★☆☆☆☆
Nie polecam a wręcz odradzam robienie zębów u tej Pani. Od początku pierwsze wrażenie pełen profesjonalizm sprzęt itd., ale niestety to tylko złudzenie. Poszedłem na leczenie kanałowe 5(ponad 1200zł), wszystko pięknie ząb zrobiony zdjęcia Pani pokazała ok, pomijając fakt że Pani była bardzo niedelikatna wrażenie super. Idę drugi raz z bólem, Pani stwierdza że to 8, którą wyrwała. Po wyrwaniu 8 żadnych leków nic nie dała, po kilku dniach ból się zaczął nasilać i coś mi już nie pasowało, więc poszedłem gdzie indziej to zweryfikować. Okazało się że jest spore zapalenie przy 7, więc 8 była niepotrzebnie wyrwana. Po prześwietleniu przy okazji 5, okazało się że kanał jest źle wypełniony i widać delkatne zapalenie, a dodatkowo jest w zębie jakieś złamane narzędzie. Teraz po wydaniu sporo pieniędzy będzie trzeba zęba robić jeszcze raz. Zastanawiam się wogule nad podaniem Pani rzekomej stomatolog do Sądu i odzyskaniem pięniędzy. Szkoda czasu i energii. Chodziło mi o zęba 6 a nie 5
-
Kamil Wie ★★★★★
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, dodatkowym atutem jest zilustrowanie na zdjęciach jak przebiegało leczenie zęba. Z pełną radością polecam ;)) Kamil W.
-
Mirosław Kielak ★★★★★
Miałem powazne problemy z uzębieniem. Pani doktor przedstawiła plan leczenia i po kilkunastu tygodniach było po "bólu". Leczenie wymagało m.in wkręcenia implantow. Jestem bardzo zadowolony . Z tego co słyszalem pani dr Glijer ma wielu pacjentow . Większosc z polecenia . Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna?
WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna znajduje się przy Aleja Generała Władysława Sikorskiego 1, 20-814 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna?
Można skontaktować się z WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna pod numerem +48 605 084 044
Jak można dotrzeć do WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna?
Do WestDent - stomatologia i medycyna estetyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku