Opinie

  1. Triakontan ★★★★★

    Penne z polędwiczkami i grzybami przepyszne, a ilość wspominanych dodatków zadowoli każdego.

  2. Aleksandra Należyńska ★★★★★

    Zamówiłam gulasz z kurczaka z kopytkami i buraczki z chrzanem. Danie zostało dostarczone na umówiony czas, ciepłe. Co prawda po otwarciu okazało się, że zamiast kopytek dodatkiem były kluski śląskie (tylko bez klasycznej dziurki) co nie zmienia faktu, że były to bardzo udane kluski, mięciutkie nie gumowate, gulasz z zielonym groszkiem, spore kawałki równie miękkiego mięsa bez żadnych chrząstek. Buraczki starte na grubych oczkach, jedyne do czego mogę mieć osobistą uwagę to trochę mało chrzanu, ale nie każdy lubi buraki w pikantnym wydaniu. Podsumowując był to naprawdę bardzo dobry, domowy obiad, który można polecić z czystym sercem ❤️

  3. M D ★★☆☆☆

    Mała aktualizacja po dłuższym czasie- ceny trochę nieadekwatne do jakości. Po pierwsze dania podawane na papierowych talerzykach tak trochę trąci grillem na działce a nie lokalem gdzie ceny podstawowych dań oscylują w okolicy 25-30 zł wzwyż. O ile jeszcze kurczak w orientalnych przyprawach nazwany tu shoarmą był w miarę to już pierogi to porażka. 18 zł za porcję rozgotowanego, miejscami twardego! ciasta z farszem z wodą wysmarowane cebulką a raczej pulpą z cebuli- dramat! Mam nadzieję, że to jednorazowy słabszy dzień kucharza bo jak jest tak zawsze to wybaczcie ale pierogów po prostu nie serwujcie bo są niesmaczne. Na razie odpuszczam sobie ten lokal.

  1. Szymkinson S ★★★★★

    Cena o połowę mniejsza niż w restauracji hotelu w którym się zatrzymaliśmy. A smak o 100% lepszy :)

  2. Krzysztof Genge ★★★★★

    Jadam tam od czasu do czasu od kilku lat. Jedzenie niezmienie dobre, szybka obsługa. Polecam

  3. Gonia B. ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Ceny Ok. Obsługa miła. Polecam gorąco!!!

  1. Dominika Kaa ★★★★☆

    Jedzenie dobre. Zupa trochę przesolona, ale tak to wszystko smaczne.

  2. U J_GL ★★★★☆

    Jedzenie bardzo smaczne, domowe. Lubimy u Państwa zjeść i na pewno będziemy wracać. Jedna gwiazdka mniej na jakość frytek oraz za opoźnioną ok 10-15min dostawę. Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Przystanek?

Bistro Przystanek znajduje się przy Stanisława Dubois 4, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Przystanek?

Można skontaktować się z Bistro Przystanek pod numerem +48 730 864 559

Jak można dotrzeć do Bistro Przystanek?

Do Bistro Przystanek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements