Opinie

  1. Julcia Nowak ★★★★★

    Bardzo polecam OSK Michał! Instruktor to naprawdę wspaniały człowiek – cierpliwy, spokojny i potrafi wszystko wytłumaczyć tak, że od razu staje się to zrozumiałe. Atmosfera na jazdach jest świetna, zero stresu, dużo wsparcia i motywacji. Widać, że jest w pełni zaangażowany w cały proces nauki i naprawdę zależy mu, żeby kursant zdał i przede wszystkim dobrze jeździł. Dodatkowo zawsze można liczyć na elastyczne godziny jazd, miłe podejście i profesjonalizm. Dzięki niemu nabrałam pewności siebie za kierownicą. Z całego serca polecam każdemu!

  2. Jakub Galewski ★★★★★

    Miałem ogromne szczęście trafić na tak profesjonalnego, cierpliwego i zaangażowanego instruktora. Zdanie egzaminu na prawo jazdy jest w dużej mierze zasługą Pana Michała . Potrafi przekazać wiedzę w niezwykle jasny i przystępny sposób, a jego spokój i opanowanie podczas jazd sprawiały, że nawet najbardziej stresujące sytuacje na drodze stawały się łatwe do opanowania. Serdecznie Polecam

  3. Oliwia Kita ★★★★★

    Bardzo polecam jazdy z Panem Michałem! Zapisałam się na jazdy doszkalające i to była najlepsza decyzja. Pan Michał wszystko spokojnie tłumaczy i ma dużo cierpliwości. Pomógł mi wyeliminować błędy i nabrać pewności za kierownicą, dzięki temu udało zdać się egzamin. Serdecznie polecam ten ośrodek!

  1. Seba OLA ★★★★★

    Polecam Michała z calego serca! To instruktor dla kazdego, u niego nie liczy sie " sztuka", ale od poczatku do konca jest zaangazowany w caly proces nauki i egzaminu. Nauka ? Szybka i efektywna, potrafi wytlumaczyc wszystko, podejsc do kursanta indywidualnie, jest szczery w swoim dzialaniu i zyczliwy do granic mozliwosci. Po 17 latach wrocilem do robienia uprawnien, pelen strachu przez doswiadczenia z przeszlosci, z Michalem okazalo sie, ze strach ma wielkie oczy. Dzis mam prawo jazdy i nie moge uwierzyc, ze poszlo tak szybko i prosto :) nie jest to opinia wymuszona, naprawde, polecam KAZDEMU. Swoj chlop i wspanialy instruktor, z powolania!

  2. Anna Bieniek ★★★★★

    Pan Michał zwraca uwagę na każdy szczegół jazdy i jest bardzo wymagającym instruktorem, dzięki czemu udało mi się zdać za pierwszym razem :) Podczas kursu jeździliśmy tymi samymi trasami, którymi prowadzi egzaminator, więc nic nie było zaskoczeniem. Polecam!

  3. Justyna Nowak ★★★★★

    Polecam Serdecznie szkole jazdy "OKS MICHAŁ". Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta . Jestem bardzo zadowolona z postawy Pana Michała i z tego jak bardzo interesował się przebiegiem mojego szkolenia. Sam kurs przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Naprawdę mega gorąco polecam.

  1. damian opi ★★★★★

    Polecam szkołę OSK Michał, jestem bardzo zadowolony z usług pana Michała. Sam proces szkolenia przebiegł bardzo szybko i sprawnie teraz tylko nie pozostaje nic innego jak czekać na wydanie prawa jazdy. Gorąco polecam

  2. Marysia Nowak ★★★★★

    Najlepszy instruktor! Lepiej nie mogłam trafić! Dostałam numer do Pana Michała z polecenia i również będę dalej przekazywać go znajomym. Świetne podejście do nauki jazdy i wspaniałe przygotowanie do egzaminu:) Zdane za pierwszym razem. Indywidualnie ułożony i dopasowany harmonogram jazd pod kursanta, właśnie tego szukałam wybierając ośrodek. POLECAM!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRAWO JAZDY, NAUKA JAZDY "Michał" Ośrodek Szkolenia Kierowców Sosnowiec?

PRAWO JAZDY, NAUKA JAZDY "Michał" Ośrodek Szkolenia Kierowców Sosnowiec znajduje się przy Targowa 8, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do PRAWO JAZDY, NAUKA JAZDY "Michał" Ośrodek Szkolenia Kierowców Sosnowiec?

Do PRAWO JAZDY, NAUKA JAZDY "Michał" Ośrodek Szkolenia Kierowców Sosnowiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements