Opinie

  1. Anna ★★★★★

    Gorąco polecam. Posiłki bardzo dobre. Za każdym razem jak jestem w Zabrzu badz przejazdem wracam tam z dziećmi. Zróżnicowane menu jak w drogiej restauracji. Kawa sztos!!! Komentarzy nie skomentuję ale mamy wolność słowa a smak dań w bistro broni się sam. Polecam!

  2. Wiktoria Tokarska ★☆☆☆☆

    Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu, czegoś takiego dawno nie jadłam. Pyzy z mięsem, w cieście nierozgniecione ziemniaki, a mięso? Tego nie można nazwać mięsem. Jakaś mieszanka ze wszystkiego, w każdym gryzie była kostka i aż się cofało. Zero smaku a „okrasa” to 3 kawalątki cebuli. Do tego podane jakieś pomieszane surówki. W smaku jakby ktoś pożuł i wypluł… bardzo odradzam jedzenia tam.

  3. Anna K-leon ★★★★☆

    Miejsce samo w sobie OK. Czysto, ceny? Jak na punkty usługowe w szpitalach są jakie są. Jedzenie : nie ma co grymasić po całym dniu w kolejce w Śląskim centrum Chorób Serca. Natomiast chyba jedyne zastrzeżenie to pan właściciel. Przy bufecie to kara… mruczy coś pod nosem, zero uśmiechu, jakby się męczył. Przykre bo jak wchodzi ktoś z personelu, szczególnie lekarze… to nie ten człowiek. Cóż.

  1. Renata Stepien ★★★★★

    Menu jak w najlepszej restauracji. Pan Ryszard perfekcyjny:)

  2. Ewelina Hepa ★☆☆☆☆

    Pan Bezczelny pracowników poniża jest agresywny do swojej żony ,mówi że jest psychicznie chora byłam świadkiem jak traktuje ludzi w pracy.

  3. Michał Krawiec ★★★★★

    Lokal w Śląskim Centrum Chorób Serca. Bardzo polecam. Jedzenie świetne i miła obsługa.

  1. Martin W. ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w przyzwoitych cenach. Lokal znajduje się w budynku Śląskiego Centrum Chorób Serca przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie - piszę o tym, bo widzę w galerii zdjęcia, które dotyczą ich drugiej/poprzedniej lokalizacji przy starym budynku ŚCCS przy ul. Dworskiej. Widać, że chętnie stołują się tam pacjenci, ich rodziny i lekarze.

  2. Marcin W. ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w przyzwoitych cenach. Lokal znajduje się w budynku Śląskiego Centrum Chorób Serca przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie - piszę o tym, bo widzę w galerii zdjęcia, które dotyczą ich drugiej/poprzedniej lokalizacji przy starym budynku ŚCCS przy ul. Dworskiej. Widać, że chętnie stołują się tam pacjenci, ich rodziny i lekarze.

  3. Ala xD ★★★★★

    Pyszne jedzenie, miła obsługa i ciekawy wystrój. Jedyny minus dość długie oczekiwanie na posiłek, ale warto. Sznycel bardzo dobry.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Cooltura?

Bistro Cooltura znajduje się przy Dworska 2, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Cooltura?

Można skontaktować się z Bistro Cooltura pod numerem +48 782 247 252

Jak można dotrzeć do Bistro Cooltura?

Do Bistro Cooltura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements