Opinie

  1. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Miły dentysta i na tym trzeba zakończyć … nic nie boli można spać , ale i to znaczące wydane pieniądze co odbija się czkawką… protetyka na zero korony źle zrobione , nieszczelne . Tymczasowo osadzone nie do zdjęcia ból - zaplombowane za co uiszczona opłata przez klienta . po informacji co jest nie tak , odpowiedź że tak ma być , można powiększyć usta chociaż były proporcjonalne przed robieniem koron , nocny szczękościsk i ciągle rozchylone szczeki( odpowiedź ? Nie będą się ścierać zęby…, Nie polecam zdecydowanie jako dentystę , jako człowiek bardzo pozytywny . Najgorzej wydane pieniądze co odbija się w nocy i dzień ( skurcze, ból gardła przesuszenie , budzenie w nocy szczękościsk i głupie miny bo nie można zamknąć buzi do końca. Dodatkowo postarzenie twarzy zmarszczki mimiczne

  2. Mariusz ★☆☆☆☆

    Miałem robioną szóstkę przez Pani profesor, która wykłada na uczelni:(. Minęło już kilka lat od mojej ostatniej wizyty, a nie było ich mało w tym zakładzie stomatologicznym. Jak dla mnie wykonują usługi niczym na Hipotecznej w Lublinie. Po zasięgniętych opiniach u innych stomatologów, ząb był źle leczony. Nie polecam, tacy lekarze powinni tracić uprawnienia...

  3. Bartłomiej Pyda ★☆☆☆☆

    Podczas rejestracji nie było przeciwskazań do wizyty po miesiecznym oczekiwaniu zostalem odeslany do domu ponieważ Pani Doktor nie leczyła mnie wczesniej i nie chce podjąć się zdjęcia stabilizatora. 0 kompetencji pań z recepcji, zmarnowany tylko czas oczekiwania. nie polecam

  1. Aries ★★★★★

    Trafiłem z polecenia i polecam dalej! W Dentamedzie miałem wykonywany implant zęba. Cały proces od założenia śruby do korony. Bałem się, że będzie to zabieg bolesny i pełny powikłań, było tymczasem zupełnie na odwrót. Na żadnym etapie nie odczułem ani odrobiny bólu, wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. To zasługa profesjonalnego, empatycznego i sympatycznego zespołu - dr Dominik, dr Wojtek, Pani Kasia i Pani Aldona. Czułem się zaopiekowany w 100%, pełne poinformowanie o wszystkim, poczucie humoru i klasa! Ludzie z powołaniem.Nie spodziewałem się, że założenie implantu zęba może być mniej bolesne niż zwykłe leczenie zęba lub w moim przypadku - bezbolesne. Polecam wszystkim niezdecydowanym lub pełnym obaw :)

  2. Marta Sabarańska ★★★★★

    Żałuję że nie trafiłam do dr Wojciecha kilka lat temu. Być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Dr Wojtek zrobił to,czego nie potrafili zrobić inni...Poradzi sobie z każdym najtrudniejszym przypadkiem. Poza tym jest też uczciwy,szczery i co ważne - komunikatywny,można z nim normalnie omówić swoje własne pomysły i wątpliwości .Potrafi i lubi czytać z rentgenów, a niestety w wielu gabinetach tego nie potrafią. Naprawdę duży plus że dr widząc leczenie kanałowe zleca cbct. Wizyty zawsze odbywają się na czas i w dobrej atmosferze. Polecam

  3. Aleksandra ★★★★★

    Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, Pan doktor zwrócił mi uwagę na rzeczy, których nie usłyszałam od innych dentystów. Na pewno będę korzystać tylko z usług tego gabinetu.

  1. Olesia Senchenko ★★★★★

    Świetny gabinet stomatologiczny! Pan doktor Wojtek to świetny specjalista! Najlepszy dentysta na jakiego do tej pory trafiłam i z pewnością juz nie zmienię na nikogo innego. Nowoczesny sprzęt, punktualne wizyty, zapewnienione bezpieczeństwo, gdyż jest jeden pacjent w gabinecie. Super atmosfera, cały personel bardzo miły. Można poczuć się swobodnie co bardzo cenię. POLECAM!

  2. Damian Ek ★★★★★

    Nowoczesny gabinet i sprzęt. Przyjazna atmosfera. Gabinet godny zaufania. Doktor wszystko robi ze szczególną dokładnością, wszystko wyjaśnia. Cały zabieg przebiega bezboleśnie . Najlepszy gabinet w Lublinie i okolicach do jakiego trafiłem.Polecam serdecznie

  3. Karolina Z ★★★★★

    Polecam serdecznie!Jakość uslug adekwatna do ceny. Miła atmosfera ,doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wszystko robi rzetelnie! Mozna wierzyć na słowo, ale i tak wszystko jest pokazane. Najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłam. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poradnia Stomatologiczna Dentamed?

Poradnia Stomatologiczna Dentamed znajduje się przy Rotmistrza Witolda Pileckiego 23, 20-091 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poradnia Stomatologiczna Dentamed?

Można skontaktować się z Poradnia Stomatologiczna Dentamed pod numerem +48 817 415 253

Jak można dotrzeć do Poradnia Stomatologiczna Dentamed?

Do Poradnia Stomatologiczna Dentamed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements