Polecam Panią Doktor Judytę Janowską-Pawelec! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia kanałowego, które zostało wykonane profesjonalnie, z dużą precyzją i bezboleśnie. Pani Judyta wykazała się cierpliwością i zaangażowaniem, regularnie pytała, czy wszystko w porządku i wyjaśniała kolejne etapy leczenia, co przełożyło się na spokojny, bezstresowy przebieg wizyty. Dostrzegalne jest zarówno jej duże doświadczenie, jak również autentyczna pasja do zawodu. Ponadto zespół jest niezwykle życzliwy i współpracujący, wizyta przebiegła zgodnie z harmonogramem, a wnętrze gabinetu prezentuje się nowocześnie i estetycznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Filipczak ★★★★★
-
HR Company MMdS ★☆☆☆☆
Byłam tam parę lat temu. Miałam dziurę w zębie i potrzebowałam pomocy. Umówiłam się na wizytę. Lekarz powiedział mi, że mam dziurę w zębie (już to wiedziałam) i leczenie będzie bardzo drogie. Powiedział, że nie będzie pobierał opłaty za konsultację, ale w recepcji i tak pobrali ode mnie 150 zł. 150 zł za 3-minutową wizytę, podczas której powiedzieli mi rzeczy, które już wiedziałam.
-
Greg Derlikiewicz ★★★★★
Pełen profesjonalizm. Pan Doktor Jarosław Konopelko szczegółowo wyjaśnił cały przebieg zabiegu usunięcia ósemki, zadbał o skuteczne znieczulenie, bo – jak sam powiedział – „wyrywanie zęba nie ma prawa boleć”. Cała procedura trwała zaledwie kilka minut. Po wcześniejszych średnich doświadczeniach z tego typu zabiegami tutaj byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Zdecydowanie polecam!
-
Paweł Woliński ★★★★★
Dr Katarzyna jest przesympatycznym i bardzo profesjonalnym lekarzem. Ma niesamowite podejście do dzieci. Przeszliśmy z synem wielu lekarzy ale dopiero u Doktor minął mu strach przed dentystą, a nawet z chęcią chodził na kolejne wizyty, które zawsze odbywały się w przesympatycznej atmosferze. Poza tym dokładnie i w sposób zrozumiały wszystko tłumaczy. Jeśli mój 8 letni synek jest zachwycony ja także jestem zadowolony. Gabinet jest bardzo przyjazny, nowoczesny i świetnie wyposażony. Na pewno nie zmienimy już gabinetu i z czystym sumieniem mogę polecić Dental Studio Bis.
-
Maja (Maya) ★★★★★
Korzystam z usług Dental studio już od dłuższego czasu, wszystkie zabiegi jakie do tej pory wykonałem jestem z nich bardzo zadowolony ostatnio zdecydowałem się na wybielanie zębów metodą laserowo po pierwszym zabiegu efekt był piorunujący. Sprzęt i metoda jest naprawdę skuteczna, a Efekt jest rewelacyjny po waszym zabiegu były białe a po drugim stały się śnieżnobiałe. Szczerze polecam naprawdę warto. Stały klient :) Opinia od ojca Ja również jestem klientką kliniki i jestem zadowolona. Opieka fachowa, piękne i czyste studio, rzetelne lekarki. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera poszanowania klienta i tak też tam się czułam, na drugim miejscu jest fachowość wykonania zabiegów i tu również nigdy się nie zawiodłam - panie tłumaczą co robią więc jako pacjent mam wyobrażenie co dzieje się w mojej jamie ustnej i to mi daje duży komfort i spokój. Oby tak dalej :)
-
Maria Z ★★★★★
Pani doktor Agnieszka Maczulska-Puchalska to świetny specjalista. Bardzo zaangażowana, wszystko tłumaczy i informuje pacjenta o procesie leczenia. Leczenie na leżąco, z wykorzystaniem mikroskopu to nowy, wysoki standard, z którym się wcześniej nie spotkałam. Leczenie zwykłych ubytków, kanałowe czy piaskowanie- super. Polecam Panią Doktor i cały Zespół :)
-
Magdalena Podoba ★★★★★
Bardzo polecam gabinet. Uważam go za najlepszy w Lublinie. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko sprawnie, bezboleśnie. Bardzo miła atmosfera. Miałam leczenie z zakresu implantologii, leczenia kanałowego i zwykłego leczenia, do niczego nie mam zastrzeżeń, wszystko na 5+.
-
Grazyna Wilk ★★★★☆
Specjaliści spoko ,sprzęt też ale gdzie indziej też mają dobry sprzęt i specjalistów i płaci się dużo mniej ceny z kosmosu .......nie warto przepłacać za coś co zrobi inny lekarz za pół ceny a nawet za ⅓ ......
-
Marcin Smig ★★★★★
Od wielu lat jestem pacjentem Pani dr M.Klijer. Jako pacjent czuję się bezpiecznie i komfortowo. Pani dr Klijer i jej Współpracownicy to po prostu profesjonalny zespół. Zawsze miła atmosfera. Polecam i bardzo dziękuję.
-
Pawel Sadowski ★★★★★
Najlepszy gabinet dentystyczny w Lublinie. Pełen profesjonalizm zarówno w diagnozach, jak i obsłudze. Bardzo miła dr Klijer z właściwym podejściem do pacjenta. No i ten wystrój - z gustem. Osobiście polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dental Studio bis. Stomatologia?
Dental Studio bis. Stomatologia znajduje się przy Żołnierska 3, 20-801 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dental Studio bis. Stomatologia?
Można skontaktować się z Dental Studio bis. Stomatologia pod numerem +48 817 406 642
Jak można dotrzeć do Dental Studio bis. Stomatologia?
Do Dental Studio bis. Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku