Trafiliśmy do Pani doktor Siwkiewicz do Kliniki Beauty Dental z naszym dzieckiem pod nieobecność wcześniejszej stomatolog. Została polecona przez osobę w rejestracji, jednak wizyta kontrolna która się odbyła była daleka od naszych oczekiwań. Od wejścia dziecko było traktowane przedmiotowo i miało oglądać bajkę, na którą nie wyraziliśmy zgody oraz nie była potrzebna. Wizyty u innej doktor bazowały na współpracy z dzieckiem i super wszystko się udawało. W czasie wykonywania przeglądu Doktor podawała wiele chaotycznych informacji na temat pielęgnacji zębów, bez reakcji na nasze sugestie czy odpowiedzi. Pani doktor wykonała dziecku polerowanie zębów, nie pytając nas wcześniej czy wyrażamy na to zgodę. Zabieg był wykonany pospiesznie i w jego czasie zostały uszkodzone dziąsła przy 3 zębach, co sprawiało dziecku później duży ból w czasie jedzenia i mycia zębów. Nasze dziecko wcześniej chętnie uczestniczyło w przeglądach stomatologicznych, a po wizycie u dr Siwkiewicz powtarza że nie chce więcej tam iść. Jesteśmy bardzo rozczarowani.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Czajka ★★☆☆☆
-
Katarzyna K ★☆☆☆☆
Proszę unikać tego miejsca Pacjent pojawił się z bolącym zębem na silnych przeciwbólowych w zamian otrzymał higienizacje Ząb dalej nie zrobiony i nadal z bolem Sprawa nadaje się dla reportera
-
Agnieszka Melgies ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej, jaką otrzymałam of Dorothy Florczak. Pani doktor jest nie tylko profesjonalna i dokładna, ale również bardzo empatyczna i cierpliwa. Cały zespół był uprzejmy i pomocny, a atmosfera w gabinecie sprawiała, że czułam się komfortowo, mimo stresu związanego z wizytą u dentysty. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie i z dużą precyzją. Dostałam też jasne instrukcje dotyczące dalszej pielęgnacji zębów. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka kompetentnej i życzliwej dentystki w Lublinie.
-
Ewelina ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Miałam usuwaną 8 zatrzymaną u dr Marcina Barana. Generalnie jestem zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Widać, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Niestety, wiele do życzenia pozostawiają inne kwestie. Kilka dni po zabiegu, miałam obawy, co do gojenia się rany, z uwagi na występujące nadal krwawienie ( dodam, że była to moja pierwsza ekstrakcja ósemki i nie wiedziałam czy takie objawy są naturalną konsekwencją zabiegu), zadzwoniłam więc jakieś 30 minut przed zamknięciem kilniki i zaniepokojona poinformowałam o wszystkim, pytając czy mógłby ktoś ze stomatologów sprawdzić czy wszystko jest w porządku, zwłaszcza, że mieszkam 5 minut od kliniki. Na co recepcjonista oświadczyła, że "oni już zamykają" i żebym zadzwoniła jutro rano to będzie asystentka, która była przy zabiegu i powie mi czy to jest prawidłowa reakcja. Kolejnego dnia już nie dzwoniłam tylko wybrałam się osobiście, zostałam przyjęta po jakimś czasie i na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku. Po kilku dniach byłam umówiona na wizytę, podczas, której miałam mieć usunięte szwy. Wizyta była opóźniona aż o 30 minut, z czego 20 minut czekałam w poczekalni a 10 w pustym gabinecie stomatologicznym. Rozumiem, że opóźnienia się zdarzają, ale jest to marnowanie czasu pacjenta, tym bardziej, że żadne słowo " przepraszam" nie padło. Po wizycie okazało się, że pomimo iż zapłaciłam za cały zabieg ( ekstrakcja, szycie, zdjęcie szwów) muszę zapłacić 30 zł dodatkowo za usunięcie szwów, bo recepcjonistka nie ma pojęcia jaki jest cennik na ich stronie. I żeby była jasność, płacąc ponad 700 zł za usunięcie jednego zęba, nie stanowiło by dla mnie problemu dopłacenie tych 30zl, ale jest to nieuczciwe i i w ten sposób pacjenci są oszukiwani, szczególnie, że cennik na stronie kilniki jest dość jasny. Po tych wszystkich doświadczenia, jednak dałam jeszcze szansę klinice i postanowiłam, że ze względu na fakt, iż mieszam blisko, rozpocznę leczenie ortodontyczne. Zapisałam się w lipcu na wizytę, która miała się odbyć w pierwszym wolnym terminie czyli w połowie września. Otrzymałam nawet karteczke z zapisanym terminem. Zaskoczył mnie jednak fakt, iż dzień przed wizytą nikt się ze mną nie skontaktował, aby potwierdzić obecnosc. W związku z tym, w dniu planowanej wizyty, zadzwoniłam i okazało się, że w ogóle nie mają tej wizyty zapisanej. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z usług Beauty dental clinic i odradzam wszystkim. Szkoda czasu i nerwów. Nie polecam.
-
Elżbieta Krygier ★★☆☆☆
Robilam protezy oczywiście na NFZ nienadające się do noszenia nie polecam byłam ma jednej poprawce nic to nie dało nadal są do niczego
-
Marzena Chmiel ★★★★★
Bardzo dziękuje Pani Doktor Tetiana Krut za wielkie serce i ogromną cierpliwość do takiej pacjentki jak ja :) , za pokazanie jak powinno wyglądać profesjonalne podejście do trudnego pacjenta z wielkim strachem ..... Dzięki pełnemu profesjonalizmowi Pani Doktor Tetiany, do której trafiłam zupełnym przypadkiem , która od razu wykazała się wiedzą i profesjonalizmem a przede wszystkim tzw. drugim zmysłem :) -znalazła właściwy bolący ząb -mimo że upierałam się że to nie ten....ząb uratowany :) Zadowolona z leczenia , z indywidualnego podejścia , z troski ; odważyłam się na ogromny krok ... ZAUFAŁAM DR. TETIANIE KRUT do tego stopnia , że poprosiłam o wykonanie 4 koronek pełnoceramicznych , całe przygotowanie , dobranie koloru , wykonanie tzw, tymczasówki -to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA w wykonaniu dr Tetiany Krut :D - normalnie pracowałam i funkcjonowałam , nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. Wczoraj kolejny uratowany ząb , mam nadzieję że uda mi się doprowadzić do porządku całą resztę ... Jeszcze raz wielkie SŁOWA UZNANIA DLA DOKTOR TETIANY KRUT za JEJ ZŁOTE , SPRYTNE RĄCZKI KTÓRE POTRAFIĄ CUDA !!!!! PS. Dodam jeszcze słowo podziękowania dla profesjonalnej , bardzo miłej i zawsze uśmiechniętej Pani Joasi z recepcji :) PS iI uśmiechniętego personelu pomocniczego Pani Oli Pani Ady ,Pani Ilony
-
Jowita Antoniewska ★★★★★
Trafiłam pod ręce Pani Pauliny. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera i ogromne zrozumienie dla lęków przed zabiegiem. Polecam i na pewno skorzystam ponownie.
-
Chris S ★★★★★
Opinia o dr. Tatianie Krut Absolutnie fantastyczne doświadczenie spotkać lekarza który tak naprawdę troszczy się o pacjenta i z taką dokładnością i niesamowitym profesjonalizmem wykonuje swój zawód. Już na pierwszej wizycie zauważyłem bardzo odmienną etykę pracy (znacznie przewyższającą średnią) jaką Pani doktor wykazuje. Wstępnie zrobiła zdjęcie rentgenowskie by określić podłoże problemu z jakim się zgłosiłem. Okazało się ze wdała się infekcja i ząb jest do jak najszybszego usunięcia, jeszcze tego samego dnia miałem wizyty u chirurga. Od tego czasu byłem na kilku wizytach by wymienić starsze wypełnienia które są wręcz niezauważalne ponieważ Dr. Krut dobiera idealnie odcienie wypełnień. Za każdym razem 100% uwagi, przemiłe podejście. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z rezultatów. Polecam wizyty u Pani dr. Tetiany Krut
-
Jagoda Rdik ★☆☆☆☆
Zabieg podcięcie wędzidełka miałam wykonany w klinice 30.12. 2021. Przeprowadzony został bez wcześniejszego przygotowania mięśniowego- nie poinformowano mnie o takiej konieczności. Jak wiele osób boję się zabiegów w jamie ustnej, poczułam się strasznie w trakcie zabiegu dodatkowo dlatego, iż stałam się obiektem niesmacznych żartów personelu z mojego lęku ( np. że nawet 3 latki są odważniejsze). Sytuację pogorszył fakt, że asystentka tak bardzo „wciągnęła się” w opowiadanie o 3 latkach, że w czasie kiedy Pani chirurg cięła laserem, nawet nie zauważyła, że zamiast zasysać mi ślinę to zassała mi język. Miałam wrażenie jakbym miała utopić się we własnej śline, bałam się ruszyć by nie zepsuć zabiegu, podduszalam się i czułam się upokorzona stosunkiem do mnie robiło mi się słabo. Po wykonanym zabiegu Pani chirurg powiedziała, że ludzie decydują się na laser chociaż nie jest on najlepszy. Zaszokowało mnie to i zadałam pytanie czy w tak razie skoro i tak używała nożyczek musiała używać tego lasera, ja nie wyrażałam żadnych próśb do techniki zabiegu. Pani chirurg odpowiedziała, że ona „lubi łączyć techniki”. Zaleciła mi jako formę rehabilitacji co 3 godziny masować rany, żeby nie było zrostow cyt. „tak jakbym chciała je rozerwać”. Po powrocie do domu zaczął się horror z konsekwencjach zabiegu wiec szukałam u nich pomocy, na informację telefoniczną, że nie mogę przełykać śliny i boli mnie przełyk recepcjonistka przekazała przekazała soecjalistyczną poradę Pani chirurg, że … „mogę jeść lody”. Obudziłam się w nocy by rozmasowac miejsce cięcia wg wskazówek, jakie mi udzielono i podczas próby straciłam przytomność…. Bolało mnie bardzo gardło więc pojechałam do lekarza, który stwierdził poparzenie laserem przełyku. Zaniepokojona skonsultowałam się też z innymi specjalistami i wszyscy stwierdzili źle wykonany zabieg laserem. Dzisiaj po konsultacji z neurologopedą już wiem, że najpierw powinnam była zostać przygotowana mięśniowo do zabiegu i mam zaleconą rehabilitację języka oraz docelowo zakupienie specjalnego urządzenia do uwalniania mięśniowo- powięziowego, gdyż przez nieprawidłowo przeprowadzone postępowanie zaczął się negatywny proces wtórnego skracania i nawet istnieje podejrzenie, że może nastąpić zbliznowacenie. Wiąże się to wszystko z dużymi kosztami dodatkowymi, a w dodatku jest potwornie bolesne i wymagające długofalowej interwencji terapeutycznej. Jak to możliwe, że w XXIw, specjalista wykonujący zabieg robi go „ot tak” i traktuje pacjenta jak przedmiot, zamiast zalecić odpowiednie przygotowanie do zabiegu, wybrać technikę ze względu na typ wędzidła i obszar zabiegu ( a nie upodobanie do „mieszania”), a potem zalecić terapię u odpowiednich specjalistów by uniknąć powikłań ??? To brak kompetencji czy arogancja? A może jedno i drugie?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beauty Dental Clinic - Stomatolog?
Beauty Dental Clinic - Stomatolog znajduje się przy Matki Teresy z Kalkuty 18/13, Czuby, 20-538 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beauty Dental Clinic - Stomatolog?
Można skontaktować się z Beauty Dental Clinic - Stomatolog pod numerem +48 814 652 121
Jak można dotrzeć do Beauty Dental Clinic - Stomatolog?
Do Beauty Dental Clinic - Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku