Opinie

  1. Agnieszka Cnota ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz wracając z Dinolandu. Mąż zamówił placki po węgiersku- gdziekolwiek jedziemy to zawsze placki zamawia- ale takich jak w Cudawianki jeszcze nie jadł. Rozpływały się w ustach. Mięso mięciutkie, świetnie doprawione, palce lizać. Ja sobie wzięłam fileta z pieczarkami i serem. Tak samo rewelacja. Ogromne porcje, super doprawione i mięciutkie i świeże ❤️ Polecam i jeśli będziemy jeszcze w tych okolicach na pewno wpadniemy na obiad

  2. Joe Gracilla ★★★★☆

    Świeże, bardzo dobre jedzenie na poziomie baru. Placki ziemniaczane rewelacyjne, schabowy poprawny, surówki świeże ale bez smaku . Tanio.

  3. Mateusz Piotrowski ★★★★★

    Jedzenie jednym słowem PETARDA! mały lokal czasem trzeba poczekać za stolikiem ale naprawdę warto, solidne porcje i super smak jak u babci.Polecam

  1. Dawid Otta ★★★★★

    Przepyszne swojskie jedzenie, wyśmienite zarazy, niebo w gębie. Surówki wyśmienite, kompot też przyjemny. Lokal klimatyzowany, czas oczekiwania na jedzenie około 20 minut.

  2. Katarzyna Tadla ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce. Pyszne jedzonko i mega duże porcje. Klimat bardzo przyjemny a ceny przystępne. Kotlet schabowy bardzo duży, miękki i soczysty. Devolaj rewelacyjny, po przekrojeniu wypłynęło masełko, w środku pyszny serek i pietruszka. Był wilgotny i delikatny a panierka cienka tak jak być powinna. Surówki świeże i soczyste. Dla mnie obydwa dania super smaczne jak u mamy. Polecam to super bistro.

  3. Daria Rychlik ★★★★★

    Porcje są przeogromne, przepyszne, a estetyka podania zachwycająca. Nie ma tu wielu stolików, ale myślę, że dzięki temu zachowana jest największą staranność w przygotowaniu posiłków. Stosunek ceny do jakości- 10/10. Gorąco polecam! Załączam 3 zdjęcia, nie mam zdjęcia placka po węgiersku, ale był podany dokładnie tak jak na zdjęciach u poprzedników.

  1. Przemek A ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam. Pstrąg świetny, znakomicie doprawiony. Dorsz świeży i smaczny. Rosół jak w domu. Wszystko w rozsądnych pieniądzach. Byliśmy przejazdem 8 nie jesteśmy zawiedzeni. Pan z obsługi bardzo miły. Lokal zasługuje na 5 gwiazdek z plusem. Jeśli mam szukać wad na siłę to dosyć mało miejsca w środku i miejsce do parkowania. Jeśli o mnie idzie to niuansy. Polecam serdecznie!!!

  2. Joanna Wil ★★★★★

    Restauracja bardzo fajna. Jedzenie pyszne, bardzo duże porcje, ceny umiarkowanie niskie. Pani kelnerka bardzo sympatyczna i niesamowicie energetyczna. Warto zatrzymać się na obiad i nie tylko :)

  3. Dawid Karbowski ★★★★★

    To co robi właścicielka to jest jakiś kulinarny majstersztyk. Nie jadłem nigdy tak cudownego schabowego z rozlewającym się żółtkiem i boczkiem. To było coś tak pysznego, że nie mam słów. Podpieczone ziemniaczki - chrupiące, soczyste a nie ociekające olejem to kolejna świetna niespodzianka. Nie mówię już o surówkach w których czuć dobrej jakości składniki! Cena jest mega dobrana do tego co zastałem na talerzu. Jadłem w swoim życiu może 1000 schabowych? Ten był NAJLEPSZY. Z przyjemnością wpadnę do Was niedługo przy okazji kolejnej podróży! Polecam z całym serduchem! Przepychota!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro CudaWianki?

Bistro CudaWianki znajduje się przy Różana 3, 32-640 Zator, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bistro CudaWianki?

Do Bistro CudaWianki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements