Byliśmy pierwszy raz wracając z Dinolandu. Mąż zamówił placki po węgiersku- gdziekolwiek jedziemy to zawsze placki zamawia- ale takich jak w Cudawianki jeszcze nie jadł. Rozpływały się w ustach. Mięso mięciutkie, świetnie doprawione, palce lizać. Ja sobie wzięłam fileta z pieczarkami i serem. Tak samo rewelacja. Ogromne porcje, super doprawione i mięciutkie i świeże ❤️ Polecam i jeśli będziemy jeszcze w tych okolicach na pewno wpadniemy na obiad
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Cnota ★★★★★
-
Joe Gracilla ★★★★☆
Świeże, bardzo dobre jedzenie na poziomie baru. Placki ziemniaczane rewelacyjne, schabowy poprawny, surówki świeże ale bez smaku . Tanio.
-
Mateusz Piotrowski ★★★★★
Jedzenie jednym słowem PETARDA! mały lokal czasem trzeba poczekać za stolikiem ale naprawdę warto, solidne porcje i super smak jak u babci.Polecam
-
Dawid Otta ★★★★★
Przepyszne swojskie jedzenie, wyśmienite zarazy, niebo w gębie. Surówki wyśmienite, kompot też przyjemny. Lokal klimatyzowany, czas oczekiwania na jedzenie około 20 minut.
-
Katarzyna Tadla ★★★★★
Rewelacyjne miejsce. Pyszne jedzonko i mega duże porcje. Klimat bardzo przyjemny a ceny przystępne. Kotlet schabowy bardzo duży, miękki i soczysty. Devolaj rewelacyjny, po przekrojeniu wypłynęło masełko, w środku pyszny serek i pietruszka. Był wilgotny i delikatny a panierka cienka tak jak być powinna. Surówki świeże i soczyste. Dla mnie obydwa dania super smaczne jak u mamy. Polecam to super bistro.
-
Daria Rychlik ★★★★★
Porcje są przeogromne, przepyszne, a estetyka podania zachwycająca. Nie ma tu wielu stolików, ale myślę, że dzięki temu zachowana jest największą staranność w przygotowaniu posiłków. Stosunek ceny do jakości- 10/10. Gorąco polecam! Załączam 3 zdjęcia, nie mam zdjęcia placka po węgiersku, ale był podany dokładnie tak jak na zdjęciach u poprzedników.
-
Przemek A ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam. Pstrąg świetny, znakomicie doprawiony. Dorsz świeży i smaczny. Rosół jak w domu. Wszystko w rozsądnych pieniądzach. Byliśmy przejazdem 8 nie jesteśmy zawiedzeni. Pan z obsługi bardzo miły. Lokal zasługuje na 5 gwiazdek z plusem. Jeśli mam szukać wad na siłę to dosyć mało miejsca w środku i miejsce do parkowania. Jeśli o mnie idzie to niuansy. Polecam serdecznie!!!
-
Joanna Wil ★★★★★
Restauracja bardzo fajna. Jedzenie pyszne, bardzo duże porcje, ceny umiarkowanie niskie. Pani kelnerka bardzo sympatyczna i niesamowicie energetyczna. Warto zatrzymać się na obiad i nie tylko :)
-
Dawid Karbowski ★★★★★
To co robi właścicielka to jest jakiś kulinarny majstersztyk. Nie jadłem nigdy tak cudownego schabowego z rozlewającym się żółtkiem i boczkiem. To było coś tak pysznego, że nie mam słów. Podpieczone ziemniaczki - chrupiące, soczyste a nie ociekające olejem to kolejna świetna niespodzianka. Nie mówię już o surówkach w których czuć dobrej jakości składniki! Cena jest mega dobrana do tego co zastałem na talerzu. Jadłem w swoim życiu może 1000 schabowych? Ten był NAJLEPSZY. Z przyjemnością wpadnę do Was niedługo przy okazji kolejnej podróży! Polecam z całym serduchem! Przepychota!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro CudaWianki?
Bistro CudaWianki znajduje się przy Różana 3, 32-640 Zator, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Bistro CudaWianki?
Do Bistro CudaWianki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku