Opinie

  1. Artur (violator) ★★★★★

    Warunki spartanskie ale miejsce bardzo klimatyczne i fajne. Nawet dobrze że spartańskie bo przynajmniej jęczy dupy nie przyjeżdżają tylko ludzie którzy chcą poczuć łono natury i klimat Brdy. To nie miejsce dla miękiszonów..

  2. Volodymyr Yurkovskyi ★☆☆☆☆

    Podejrzewam, że kiedyś to miejsce było naprawdę piękne. Niestety, muszę ostrzec, że domek na wynajem pozostawia wiele do życzenia: w poduszkach były pająki, na kołdrach – pleśń, lodówka się nie zamykała, kran przeciekał, w prysznicu leciała tylko zimna woda, a toaleta nie działała poprawnie. Na ścianach pojawił się śluz, co było bardzo nieprzyjemne. Pościel wyglądała, jakby nie była zmieniana od co najmniej pół roku. Choć rezerwacja była do końca dnia, poproszono nas o opuszczenie domku pół godziny przed przyjazdem kolejnych gości – było to zaskakujące i niezbyt uprzejme. Na zaniedbanej "plaży" były pijawki. To miejsce nadaje się raczej do wodowania kajaka niż do kąpieli czy wspólnego spędzania czasu. Ogólny toalet dla gości przemilczę... Oczekiwania a rzeczywistość bardzo się tutaj rozminęły. Mam nadzieję, że w przyszłości to miejsce będzie bardziej przyjazne. Najlepszym sposobem na wypoczynek tutaj jest rozpalenie ogniska, popatrzenie na rzekę lub rzucanie piłką – niestety, na tym się kończy.

  3. Zuzanna Piotrowska ★★★★☆

    Przyjemne miejsce zatrzymane w czasie. Sympatyczny właściciel. Łazienki bez ciepłej wody i prądu więc trochę cena zawyżona, do tego brudne. Miejsce na ognisko jest, są też kajaki do wypożyczenia więc miejce ok.

  1. Janusz Skotarczak ★☆☆☆☆

    Z roku na rok to miejsce przypomina bardziej wysypisko śmieci, a ceny liczą sobie jak porząne ośrodki. Kiedyś bardzo lubiłem to miejsce, ale teraz jest strasznie zanidbane. Braki drzwi do toalet w domkach, niedomykające się lodówki, wilgoć. Właściciel kasuje 3zł za kilowatogodzinę prądu. Przy niesprawnej lodówce, starym boilerze i klasycznuch żarówkach wpada mu sporo "ekstra kasy" do portwela. Mimo to po skasowniu 100zł za prąd wyżebrał od kumpla papierosa xD

  2. Lukasz M ★★★★★

    Polecam bardzo klimatyczne miejsce położone nad Brdą, dodatkowo miła obsługa i zadbane toalety, więc ogółem warto odwiedzić.

  3. Iwona Muszyńska ★★★★★

    Super miejsce na odpoczynek. Zdecydowanie polecam każdemu kto lubi przyrodę : D Wynajęcie kajaka tylko 20 zł na godzinę.

  1. Łukasz Kaczaniuk ★★★★★

    Bardzo przyjemne i pozytywne miejsce. Niedaleko od Bydgoszczy, jednak trochę na uboczu. Cisza, spokój, można rozbić namiot, przenocować w domku lub wigwamie, można powiosłować trochę na kajaku, a wieczór spędzić przy ognisku. Przemiła obsługa. Naprawdę nie potrzeba nic więcej, aby dobrze wypocząć. Polecam odwiedzić i przekonać się samemu.

  2. Rafal Zombi ★★★★★

    Miejsce zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Na początek Pan w recepcji zaproponował noc w Tipi. Przeżycie pozwalające powrócić do natury. Wieczór i noc w Tipi niezapomniane, serdecznie polecam. Pole namiotowe zadbane, świeżo wyremontowane sanitariaty ciepła woda cały czas, niedaleko sklep spożywczy i restauracja. Koszt noclegu za dwie osoby w Tipi 50 złotych.

  3. Ka Fa ★★★★☆

    Miejsce z ogromnym potencjałem. Nad samą Brdą. Super miejsce pod namiot, spotkanie towarzyskie przy grilu. Jest boisko plażowe do siatkówki/badmintona, kąpielisko i przystań kajakowa. Możliwość rozpalenia ogniska. Trochę zaniedbana infrastruktura kuchenna i brak oświetlenia w toalecie ( przynajmniej męskiej ;). Do najbliższego sklepu 60 metrów. Do kolejnego 1,5 km. Ale za to gorąca woda pod prysznicem :). Mam zamiar wrócić tam i popłynąć kajakiem do Bydgoszczy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Na Szlaku Brdy - Camping?

Na Szlaku Brdy - Camping znajduje się przy Biwakowa 8, 85-471 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Na Szlaku Brdy - Camping?

Można skontaktować się z Na Szlaku Brdy - Camping pod numerem +48 728 015 755

Jak można dotrzeć do Na Szlaku Brdy - Camping?

Do Na Szlaku Brdy - Camping można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements