Opinie

  1. Emilia Gaweł ★★★★★

    Fajna atmosfera, konkretni wykładowcy i zajęcia prowadzone w sposób, który łatwo zrozumieć. Wszystko jest dobrze zorganizowane, a kontakt ze szkołą szybki i bez problemów. Polecam każdemu, kto chce zdobyć nowe umiejętności w miłej atmosferze!

  2. Patrycja Jaworska ★★★★★

    Najlepsza szkoła zaoczna jaką mogłam sobie wymarzyć, nauczyciele super dyrekcja tak samo. Chodzę ostani rok, ale na pewno wrócę aby zrobić szkołę policealną.

  3. Joanna Bukowy ★★★★★

    Przede wszystkim, bardzo dobre wrażenie robią panie z sekretariatu, tego w biurze jak i już w szkole, dyrekcja także stoi po stronie słuchacza. Zawsze odpowiedzą na każde pytanie Atmosfera w szkole również jest na przyjaznym poziomie, a poziom nauczania dopasowany, jeśli jest się ambitnym Ze wszystkich znanych mi szkół dla dorosłych, najlepsze doświadczenia mam właśnie z Żakiem i polecam każdemu, bo każdy znajdzie tu kierunek dla siebie

  1. Mysza ★★★★★

    Serdecznie polecam ta szkołę z całego serca. Zaczęłam OM wZabrzu rewelacyjne podejście nauczycieli i wspaniała przemiła Pani Dyrektor :) Lepiej trafić nie można. Serdecznie polecam ta szkołę z czystym sumieniem .

  2. Anu śkaax ★☆☆☆☆

    Nie polecam!! Kadra nie wykwalifikowana, nauka zerowa! Odradzam wszystkim którzy myślą nad kierunkiem zoopsycholog, zajęcia prowadzą osoby którzy nie mają nic wspólnego z wiedzą nad zwierzętami!

  3. Jadzia Kawicka ★☆☆☆☆

    Spóźnialstwo nauczycielki z florystyki nie ma granic! To już jest przesada niektórzy przed praca przychodzą byle przyjść na 2-3 godziny Brak poszanowania czasu ludzi naprawdę nie polecam

  1. Eve eVe ★☆☆☆☆

    Nie! Nie! I jeszcze raz nie ! Najgorzej zainwestowane pieniądze! Po pierwsze: nie wiem kto ustala terminy zjazdów ale kompletnie się na tym nie zna! Trzeba być totalnie oderwanym od rzeczywistości, żeby ustalać zjazdy w "długie weekendy", lub tuż przed świętami. Osoba ustalająca chyba nie ma rodziny, nie myśli o tym,że osoby "uczące się " na codzien pracują... Ale jeśli ktoś chce co dwa tygodnie przyjechać pogadać sobie to dla towarzystwa można. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nie tutaj. Mega słabo!

  2. Kati ★☆☆☆☆

    ODRADZAM!!ZOOPSYCHOLOG kierunek który nie ma nic wspolnego z tematyką o jakiej można się dowiedzieć z innych źródeł. Kadra niedoświadczoną,pieniądze biorą a uczą zupelnie czegoś innego. Praktyka ,tak naprawdę jej brak.Masakra..jak chces dobrze zainwestować w swój rozwój z tym zawodem OMIJAJ SZEROKO ZAKA

  3. M ★★☆☆☆

    Panie sekretariacie i Pani Dyrektor sympatyczne. Jeśli chodzi o uzyskanie jakichkolwiek informacji część z Pań je udziela, część nie. Nie wspomnę już, że są one różne. Uczęszczałam na dwa kierunki, byłam zadowolona tylko z jednego, drugi raczej polegał na płatnościach i nauce w domu i "ze źródeł podanych przez wykładowcę".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?

Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. znajduje się przy Wolności 297, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. pod numerem +48 322 724 124

Jak można dotrzeć do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?

Do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements