Fajna atmosfera, konkretni wykładowcy i zajęcia prowadzone w sposób, który łatwo zrozumieć. Wszystko jest dobrze zorganizowane, a kontakt ze szkołą szybki i bez problemów. Polecam każdemu, kto chce zdobyć nowe umiejętności w miłej atmosferze!
Zdjęcia
Opinie
-
Emilia Gaweł ★★★★★
-
Patrycja Jaworska ★★★★★
Najlepsza szkoła zaoczna jaką mogłam sobie wymarzyć, nauczyciele super dyrekcja tak samo. Chodzę ostani rok, ale na pewno wrócę aby zrobić szkołę policealną.
-
Joanna Bukowy ★★★★★
Przede wszystkim, bardzo dobre wrażenie robią panie z sekretariatu, tego w biurze jak i już w szkole, dyrekcja także stoi po stronie słuchacza. Zawsze odpowiedzą na każde pytanie Atmosfera w szkole również jest na przyjaznym poziomie, a poziom nauczania dopasowany, jeśli jest się ambitnym Ze wszystkich znanych mi szkół dla dorosłych, najlepsze doświadczenia mam właśnie z Żakiem i polecam każdemu, bo każdy znajdzie tu kierunek dla siebie
-
Mysza ★★★★★
Serdecznie polecam ta szkołę z całego serca. Zaczęłam OM wZabrzu rewelacyjne podejście nauczycieli i wspaniała przemiła Pani Dyrektor :) Lepiej trafić nie można. Serdecznie polecam ta szkołę z czystym sumieniem .
-
Anu śkaax ★☆☆☆☆
Nie polecam!! Kadra nie wykwalifikowana, nauka zerowa! Odradzam wszystkim którzy myślą nad kierunkiem zoopsycholog, zajęcia prowadzą osoby którzy nie mają nic wspólnego z wiedzą nad zwierzętami!
-
Jadzia Kawicka ★☆☆☆☆
Spóźnialstwo nauczycielki z florystyki nie ma granic! To już jest przesada niektórzy przed praca przychodzą byle przyjść na 2-3 godziny Brak poszanowania czasu ludzi naprawdę nie polecam
-
Eve eVe ★☆☆☆☆
Nie! Nie! I jeszcze raz nie ! Najgorzej zainwestowane pieniądze! Po pierwsze: nie wiem kto ustala terminy zjazdów ale kompletnie się na tym nie zna! Trzeba być totalnie oderwanym od rzeczywistości, żeby ustalać zjazdy w "długie weekendy", lub tuż przed świętami. Osoba ustalająca chyba nie ma rodziny, nie myśli o tym,że osoby "uczące się " na codzien pracują... Ale jeśli ktoś chce co dwa tygodnie przyjechać pogadać sobie to dla towarzystwa można. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nie tutaj. Mega słabo!
-
Kati ★☆☆☆☆
ODRADZAM!!ZOOPSYCHOLOG kierunek który nie ma nic wspolnego z tematyką o jakiej można się dowiedzieć z innych źródeł. Kadra niedoświadczoną,pieniądze biorą a uczą zupelnie czegoś innego. Praktyka ,tak naprawdę jej brak.Masakra..jak chces dobrze zainwestować w swój rozwój z tym zawodem OMIJAJ SZEROKO ZAKA
-
M ★★☆☆☆
Panie sekretariacie i Pani Dyrektor sympatyczne. Jeśli chodzi o uzyskanie jakichkolwiek informacji część z Pań je udziela, część nie. Nie wspomnę już, że są one różne. Uczęszczałam na dwa kierunki, byłam zadowolona tylko z jednego, drugi raczej polegał na płatnościach i nauce w domu i "ze źródeł podanych przez wykładowcę".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?
Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. znajduje się przy Wolności 297, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. pod numerem +48 322 724 124
Jak można dotrzeć do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.?
Do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku