Opinie

  1. Kuba Kuba ★☆☆☆☆

    Kancelaria prowadziła kiedyś moją sprawę odnośnie zdarzenia komunikacyjnego. Byłem zapewniany o wysokim odszkodowaniu i bardzo małych kosztach odprowadzanych dla Kancelarii. Właściciel był na tyle zachłanny, natarczywy, i nachalny, że przyjeżdzał do domu rodzinnego nawet jak nie było mnie w miejscu zamieszkania aby przedstawić mi na co mam narzekać u lekarza (bóle głowy po zdarzeniu, utrata równowagi, bóle w odcinku szyjnym) oczywiscie z listą któremu lekarzowi co mam powiedzieć. Na końcu dostałem odszkodowanie w wysokości 1200 zł z czego "kancelaria" zabrała mi bardzo duży procent. Finalnie zostałem z kwotą 700złotych. Opinia nie ma podłoża prywatnego.

  2. Bartek Bargek ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam Kancelarię i Pana Pawła. Kompleksowe prowadzenie sprawy na każdym etapie, szczegółowe wyjaśnianie procesów w trakcie obsługi, dojazd do klienta też nie był jakimikolwiek problemem, bezproblemowy kontakt można powiedzieć o każdej porze a przede wszystkim ludzkie podejście do drugiej osoby i bardzo duża wiedza oraz pełen profesjonalizm. Kancelaria obsługiwała moją sprawę wypadku komunikacyjnego i jestem bardzo zadowolony z wyniku końcowego, który przerósł moje oczekiwania za co jeszcze raz chciał bym podziękować i polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w tej dziedzinie.

  3. Rafał Kurzydłowski ★★★★★

    Profesjonale podejście do Klienta, dogłębna analiza za pomocą sprawdzonych współprac z partnerami biznesowymi. Na 100 % działają!

  1. Bartek Adamczyk ★★★★★

    Polecam, profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie!

  2. Monika Flis ★★★★★

    Polecam usługi Kancelarii. Pan Paweł oraz jego zespół indywidualnie podchodzi do każdej z powierzonych spraw. Merytorycznie wyjaśnia każdą kwestię z zakresu usług odszkodowawczych. Dodatkowo wspiera podczas toku całej sprawy. Życzliwy oraz kompetentny w tym co robi. Szczerze polecam. Panie Pawle dziękuję przede wszystkim za zastrzyk wiedzy i wiarę w siebie. Sprawa zakończona pozytywnie.

  3. Ola Ola ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam polecam pana Pawła. Świetny profesjonalista, doradzi i pomoże.

  1. Sławomir Całka ★★★★★

    Kolejna nasza sprawa prowadzona przez Pawła, moja była zakończona pomyślnie. Niestety teraz wypadek motocyklowy miała moja żona. Mam nadzieję że wszystko przebiegnie bezproblemowo. Zdecydowanie polecam.

  2. Szymon Dziak ★★★★★

    erdecznie polecam usługi Pana Pawła. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejscie do sprawy. Fachowa pomoc a przede wszystkim doradztwo. Najlepsza Kancelaria w Lublinie. Polecam ;-)

  3. Maria Zabłocka ★★★★★

    Zadzwoniłam do Pana Pawła o pomoc w uzyskaniu odszkodowania w związku w wypadkiem. Otrzymałam pełna odpowiedź, bez naciągania że przyjmie sprawę odszkodowawcza , do poprowadzenia. Tak wyjaśnił mi wszystko, że sama sobie poradziłam z tym problemem. W dzisiejszych czasach nie spotyka się już takich ludzi, którzy bezinteresownie, z pełnym zaangażowaniem służą pomocą. Jest człowiekiem, którego cechuje, uczciwość, pełen profesjonalizm. Panie Pawle życzę zdrowia, i wielu sukcesów w swojej pracy. Wdzięczna za pomoc Maria Polecam w 100% Do

  1. mar ł ★★★★★

    Witam wszystkich,powiem krótko i na temat ! PZU proponowało mi 860zł ,nie zgodziłem się na ugodę i naprawdę Pan Paweł uzyskał prawię 12000,co prawda czekałem 2 lata ,ale warto !!!Panie Pawle, DZIĘKUJĘ!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin?

Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin znajduje się przy Władysława Kunickiego 189, 20-451 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin?

Można skontaktować się z Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin pod numerem +48 667 788 799

Jak można dotrzeć do Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin?

Do Kancelaria Odszkodowawcza .LU Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements