Opinie

  1. Lukas K. ★★★☆☆

    Kebab oceniam na 3 gwiazdki. Jakość jest średnia – całość jest zdominowana przez dużą ilość ciasta, które przytłumia smak pozostałych składników. Sosy są mało wyraziste, więc brakuje intensywności, a podczas jedzenia najbardziej czuć właśnie ciasto, dopiero później mięso. Dodatkowo 35 zł za kebaba to dość wygórowana cena jak na takiej jakości posiłek. Może być okej na szybką przekąskę, ale na tle innych kebabów wypada przeciętnie.

  2. Balbina ★☆☆☆☆

    Zamawiałem kebab boxa. Dostałem w boxie nie świeże, zimne i przesiąknięte starym tłuszczem frytki. Mięso było ok tak samo sos serowy. Mało surówki.

  3. Rzabol ★★★★☆

    Zachęcony opiniami i renomą lokalu zjechałem z trasy aby spróbować kebaba u Khuja. Pan będący właścicielem przecudowny i uśmiechnięty od ucha do ucha. Lawasz w cenie 42 zł (drogo bo drogo ale w smaku rekompensuje). Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tą pozycję bo jest to kebab na najwyższym poziomie którego nie możemy porównać do żadnej mielonki z innych lokalizacji bo mięso jest pyszne i soczyste. Kompozycja sosów i warzyw perfekcyjna, mieszany potrafi czasami zapiec co jest ciekawym doświadczeniem na te czasy bo zazwyczaj nie czujemy ostrego sosu. Niestety jestem zmuszony odjąć gwiazdkę za frytki gdzie trafiło się kilka surowych ziemniaków ale na dużą porcję nie był to aż taki problem. Wypadałoby nad nimi trochę popracować bo słabe uczucie kiedy jemy i musimy odrzucać te które nie nadają się do zjedzenia. Podsumowując świetne miejsce z cudownym klimatem, ale warto skupić się jedynie na pozycjach typowo kebabowych. Będąc tu kiedyś przejazdem na pewno jeszcze zajrzę;)

  1. Marcin ★★☆☆☆

    Byłem z żoną sprawdzić z ciekawości bo książulo tu był, ceny chore za lawasza max 200g mięsa niby i kapsalona dużego zapłaciliśmy 102 zł. Frytki do kebaba trzeba dopłacić specjalnie 7 zł do normalnej ceny która oscyluje w okolicach już 40 zł. W moim kebabie była kość, oprócz tego źle złożony, w połowie puste miejsce i kebab się łamał przez to, czas oczekiwania prawie 40 minut gdzie bylo raptem z 7 osób to chyba dało się go złożyć dobrze.słaba selekcja mięsa. Brałem mieszane mięso. Kurczak słaby,barana prawie w ogole nie było. Stosunek dodatków to przeważały frytki troche standardowej surówki i bardzo mało mięsa jak za kebaba z frytkami w okolicach 50 zł.sosy jak dla mnie spoko, sos mieszany nawet wyczuwalne kąsanie ostrego. Lawasza nie ocenie bo jedliśmy po chwili dopiero więc zdąrzył zaparować. Obsługa całkiem przyjazna. Byłem, spróbowałem wiecej nie wrócę za takie pieniążki. Mój ważył 800g, żony 1 kg z foremką aluminiową od kapsalona więc realne 800g z hakiem pewnie jest. Mięsa co do danej gramatury wątpię że tyle było co miało być. Szczerze mówiąc w moim mieście w cenie 27 zł i mniejszym kebabie bo ważą+-650g Idzie zjeść dużo smaczniej i bardziej się najeść. Oprócz tego bolał mnie brzuch po paru h ale nie chce spekulować czy akurat od tego jedzenia czy zbieg okoliczności. Klimat tylko jedna gwiazdka z racji lokalizacji kompletnie beznadziejna.mało miejsca parking to jest przysłowiowy prawie na ulicy

  2. Merwan Al-Kobaisy ★★★★★

    Lepszego kebaba nigdzie nie jadłem, opłacało się przyjechać z daleka, pyszne Mięsko a sos jeszcze lepszy. Polecam z całego serca warto spróbować!!!

  3. Tomasz Maj ★★★☆☆

    Byłem kilka razy. Podoba mi się coraz mniej.. najważniejszy jest oczywiście smak i mam wrażenie, że jest coraz gorzej lub ... uwaga! Konkurencja nie śpi i robi coraz lepsze kebaby. Proszę chłopaki przykładajcie się bardziej do każdej sztuki. Jakość, Jakość a nie ilość. Mimo wszystko polecam

  1. Jorfion ★★★★★

    Według mnie najlepszy kebab w Dąbrowie Gorniczej. Dleko mu do czołówki kraju ale jak na ten tegion śmiało polecam. Mięso wyraziste w smaku ( co do samego jego smaku to każdy oceni sam) świeżo ściągane, ciepłe. Surówki świeże a Sosy własnej roboty. Pita smaczna ( nie polecam lawasza dla mnie za Suchy) ogólnie jak na standardy Śląska bardzo smacznie z często wracam.

  2. Przemyslw Ferszt ★☆☆☆☆

    Prawie sama sałata. Kebab duży z nazwy, dużo jest sałaty i suchego chleba arabskiego. Za reklamowe źle na wynos dopłata 1 zł. Nawet nie był zapakowany cały w sreberko tylko byle jak z dziurami przez co wystygł w tempie blyskawicznym. Nie polecam. Gorzej chyba być nie mogło, no chyba że naplul.

  3. Katarzyna Anati ★★★★★

    Jedliśmy na miejscu, bardzo ładnie podane jak na bar szybkiej obsługi. Falafel pyszny, sałatka super i fajny sos do niej, frytki mogłyby być bardziej przysmażone. Mięso baranina czuć orientalnymi przyprawami, smakoszom typowej kuli mocy może nie smakować... Obsługa bardzo miła. Polecamy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza?

Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza znajduje się przy Oddziału AK Ordona 316A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza?

Można skontaktować się z Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza pod numerem +48 575 573 881

Jak można dotrzeć do Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza?

Do Kebab u Khuja Dąbrowa Górnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements