Super wykonana usługa i bardzo fajna Pani barber. Gorąco polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Ciba ★★★★★
-
Mariusz Kupisz ★☆☆☆☆
Opinia: Umawiałem się na godzinę 10:50, byłem nawet 5–10 minut wcześniej. Po przyjeździe salon był zamknięty. Dzwoniłem 4–5 razy, nikt nie odbierał telefonu. Po wcześniejszych uzgodnieniach to totalny brak profesjonalizmu. Salon zamknięty, nikt nie reaguje – niech inni uważają na ten lokal.
-
Natalia L. ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Kuby. Mam kręcone włosy i zależało mi na fryzurze, która będzie dobrze wyglądać bez codziennego układania. Efekt wyszedł świetnie – włosy same się układają, a całość wygląda naturalnie i lekko. Kuba jest bardzo sympatyczny, a w salonie panuje miła atmosfera, więc cała wizyta była przyjemnością
-
Michał Jakubowski ★★★★★
Szczerze polecam, szczególnie Weronikę. Przemiła pani, utalentowana, rozmowna, potrafi obciąć nawet najbardziej niezdecydowanego klienta. Dopytuje, konsultuje, wszystko by klient był jak najbardziej zadowolony.
-
Agnieszka Ucińska ★☆☆☆☆
Długo wahałam się czy wystawić opinię czy nie. Bo będzie to niestety opinia negatywna. We wtorek w zeszłym tygodniu udałam się na strzyżenie do Pana Kuby 2.0. Miałam do niego pełne zaufanie, ponieważ mój narzeczony wielokrotnie korzystał z usług innych barberów w tym lokalu i zawsze był zadowolony. Dodatkowo widział jak Pan Kuba strzygł inną kobietę, wówczas wyszło mu to bardzo dobrze, dlatego też zostałam namówiona na wizytę przez mojego narzeczonego. Podczas wizyty Pan Kuba był miły, zaproponował mi fryzurę, na którą się zgodziłam, jednak nie do końca byłam świadoma efektu. Być może dlatego, że fryzura została po prostu źle wykonana. I nie jest to tylko moja opinia, ale także osoby po fachu. Sprawa ma się tak, że od tygodnia wstydzę się wychodzić w rozposzczonych włosach, staram się je związywać. Moja samoocena bardzo spadła i jestem naprawdę bardzo zmartwiona tym jak długo będę musiała czekać na to aż włosy odrosną. Wszystko wynika przede wszystkim ze źle wykonanego cieniowania, mam włosy różnej długości, które nie przechodzą ładnie w całość. Na żywo wygląda to naprawdę bardzo źle, bym powiedziała, że wręcz śmiesznie. Nie oczekuje od salonu żadnej rekompensaty i nawet nie chce, żeby próbowali się Państwo ze mną kontaktować, bo tego po prostu nie da się uratować. Potrzeba czasu. Dobrze, że włosy odrastają:) Moja opinia ma na celu ostrzeżenie innych kobiet przed udaniem się do tego stylisty. Żałuję, że sama wcześniej nie sprawdziłam opinii na Google, ponieważ widziałam, że oprócz mnie jedna Pani również zdecydowała się zamieścić negatywną opinię na Pana Kubę. Wydaje mi się, że salon powinien pozostać przy strzyżeniu jedynie mężczyzn, bo to naprawdę dobrze im wychodzi. W załączeniu przesyłam moje zdjęcia po wizycie i takie na których widać, jak wyglądałam wcześniej.
-
OLEK STACHERZAK ★★★★★
Świetne miejsce, byłem zachwycony wiedzą i otwartym podejściem Sebastiana. Doradził mi w sprawie fryzury oraz dokładnie wytłumaczył co zamierza z moimi włosami zrobić dzięki czemu wyszedłem zadowolony z fryzury jak i z czasu jaki tam spędziłem
-
Krzysztof Żelski ★★★★★
Mega klimat lokalu! Ekipa z fajnym, luźnym podejściem ale i profesjonalnym i kulturalnym. Ja chodzę do Mateusza i nie wyobrażam sobie już innego barbera. No chyba, że kogoś z Oficyny. Pozdrawiam!
-
Patrick Snugg ★★★★★
Genialny klimat, muzyka mocno na plus. Panowie wiedzą co robią. Jeśli potrzebujesz dobrego barbera - bez względu czy włosy na głowie czy broda, koniecznie wpadnij do Oficyny
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oficyna fryzjerska Barber?
Oficyna fryzjerska Barber znajduje się przy Śląska 51a, 70-430 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oficyna fryzjerska Barber?
Można skontaktować się z Oficyna fryzjerska Barber pod numerem +48 730 845 435
Jak można dotrzeć do Oficyna fryzjerska Barber?
Do Oficyna fryzjerska Barber można dotrzeć, korzystając z poniższego linku