Opinie

  1. Natalia Kamińska ★★★★★

    Bardzo polecam ten lokal! Przepysznie przygotowane grillowane potrawy, dobre ceny, szybko. Widzę lekkie pole do poprawy w odniesieniu do sałatek/surówek itp. - brakuje w nich różnorodności, natomiast mimo to wracam tu regularnie, naprawdę warto!

  2. Marcin Płusa ★★★★★

    Mega knajpa. Pani Marzena G. zrobila mega pyszny omlet z pieczarkami. Bardzo komunikatywna osoba. Moim zdaniem zasluguje na mega premie za podejscie do klienta. Pozdrawiam i Polecam

  3. Trang Huyen ★★★★★

    Phở bò jest bardzo smaczna i aromatyczna. Jeśli dodasz sos chili, ostrą papryczkę, świeże zioła i odrobinę soku z cytryny, smak dania stanie się jeszcze lepszy. Kiedy jedzenie zostało podane, zapach sprawił, że od razu miałem ochotę je zjeść. Bulion był słodkawy i bardzo dobrze doprawiony. Możesz wybrać między wołowiną gotowaną na surowo a grillowaną na półsurowo. Bardzo smaczne, na pewno wrócę, żeby zjeść ponownie.

  1. NIETAK Malowanie Artystyczne ★★★☆☆

    Polecam to miejsce na śniadanie, obsługa dość miła. Szakszuka jednak wymaga dopieszczenia. Moim zdaniem brakowało świeżej kolendry lub bazylli a był za to nadmiar czosnku. Pieczywo tylko białe i jak z waty może dlatego że trzymane w jakimś pojemniku zamiast e koszyczku. Sama szakszuka to koszt 24 zł natomiast śniadanie "pełne" kosztuje 40zł.

  2. depechefashion ★★★★★

    Dania smaczne, starannie przygotowane i elegancko podane. Obsluga mila i pomocna. Szkoda, ze nie bylo steku ze strusia, ale w karcie jest na tyle propozycji, ze bylo z czego wybrac. Desery bardzo dobre (sernik i tiramisu) oraz "tylko" dobre (owocowo-ciasteczkowy). Ogolnie miejsce warte odwiedzenia.

  3. Klaudia Pomiecko ★★★★★

    Ta Restauracja za kazdym razem zachwyca mnie swoim wygladem, przepysznym bufetem jak I calym menu,ma swoj niepowtarzalny urok I dusze a najlepszym I najsympatyczniejszym pracownikiem jest kucharz Wojtek, zawsze usmiechniety I pomocny.... Wielkie brawa dla niego, pozdrowienia takze dla calej zalogi za swietnie wykonywana prace, polecam w 100% to miejsce

  1. Beata ★★★★★

    Super miejsce miła obsługa duże porcje można jechać na lotnisko bez głodu.Polecam z całego serca

  2. Andy Casper ★★★★★

    Bardzo smaczne śniadania. Widać ze ktoś miał pomysł. Jednak zapachy grilla przeniknęły trochę to wnętrze. Przemiła uśmiechnięta obsługa. Warto wpaść. Restauracja znajduje się przy hotelu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice?

Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice znajduje się przy 43-503 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice?

Można skontaktować się z Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice pod numerem +48 782 744 344

Jak można dotrzeć do Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice?

Do Restauracja Agrill Czechowice-Dziedzice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements