Po prostu masakra stały klient dostaje zamówienie o kilkadziesiąt garam mniej zamówiony kebab kilo z dodatkowym mięsem a przyjechało 750 gram wraz z opakowaniami
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Borowiec ★★☆☆☆
-
Mateusz Kubiak ★★★☆☆
Kebab dobry, ale z innym sosem niż zamawiałem. Dostawa to katastrofa, dostawca najwyraźniej zapomniał na czym polega jego praca i kolejny raz ma problem z dostarczeniem jedzenia pod wskazany adres. Dzwoni że czeka przed blokiem i prosi o zejście na dół. Jedzenie okej, ale dostawa zdecydowanie do poprawy.
-
Nayem Al Mahmud ★★★★★
Najlepszy kebab jaki kiedykolwiek jedliśmy. Obsługa przemiła, bardzo bardzo uprzejma. Zamówienia realizowane ekspresowo i zgodnie z prośbami. Mięsko jak i surówki zawsze świeże i genialne. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało dla tego lokalu. Polecam
-
Tomasz Antoński ★☆☆☆☆
Zamowiłem z glovo kebaba 60 cm. Zamowienie miało być gotowe od 30 do 55 min. Po godzine dalej nic nie ma, czekamy dalej… (update) kebab dojechał po 2 godzinach, a rozmowa z osobą z restauracji: „czekam Będzin, czekaj *rozłącza się*” nieprofesjonalne, strasznie żałuje zamówienia i uważam że za taką obsługę należy mi się zwrot pieniędzy po ostatniej rozmowie usłyszałem że kebab przyjedzie za 5 minut tak się nie stalo przyjechal po 10 ale potem juz nie obierali nie polecam, omijajcie nie zamawiajcie, kebab dobry ale na prwno lepiej zamowic gdzies indziej zaplacic podobnie lub mniej i miec w 20/30 minut a nie w 2 godziny i i kebab 60cm miał 50 zostałem okradziony w dodatku
-
Justyna ★☆☆☆☆
Kebab w tortilli z serem - tortilla surowa, czuć mąkę. Bardzo mało sosu, bardzo mało warzyw i praktycznie bez sera. Kebab w picie - jakaś tragedia. Pita rozmoczona, w smaku coś okropnego. Samo miedo mimo innego zamówienia. Niestety najgorszy Kebab jako jadłam. I nie wspomnę że spóźniony i lekko ciepły.
-
Angelina Cee ★☆☆☆☆
Zostalismy oszukani. Mega aladin box za 36 zl(!) W uber eats okazal się małym zwykłym boxem. Kapsalon duży za 30 zl był zwykłym małym kapsalonem. Mało mięsa, same Frytki, jedzenie dotarło zimne. Nie dostalismy nawet paragonu, dramat!!! Pan przez tel upiera się ze dostalismy mega duży kubek
-
Paweł Plata ★★☆☆☆
Kebab smaczny ale gorzej ze zgodnością zamówień, w 2 osoby wzięliśmy 2 kebaby na wynos dopiero w domu okazało się że jeden jest inny niż zamówiony nie zgadzał się sos i obecność warzyw to nie pierwsza taka sytuacja, na miejscu spoko ale na wynos nie polecam
-
Sendi ★☆☆☆☆
Kebab bez smaku, mały , cienki. Nie polecam , średni kebab wygląda jak mały
-
YUMMY & SMILEY ★★★★★
To najlepszy kebab w tym mieście.Wszystko jest świeże i ładne dekoracje. polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aladin Spicy kebab?
Aladin Spicy kebab znajduje się przy Juliusza Bandrowskiego-Kadena 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aladin Spicy kebab?
Można skontaktować się z Aladin Spicy kebab pod numerem +48 795 799 795
Jak można dotrzeć do Aladin Spicy kebab?
Do Aladin Spicy kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku