Profesjonalna kancelaria notarialna, bardzo miła obsługa, pełne zadowolenie po stronie kupującego jak i sprzedającego. Pani notariusz wyczerpująco, w zrozumiałym dla każdego przekazie objaśniła wszystkie aspekty umowy notarialnej. Wszystko co możliwe, załatwiane od ręki. W akcie notarialnym Pani notariusz zamieściła wszystko, co było niezbędne dla zabezpieczenia interesów obu stron umowy. Jesteśmy pod wrażeniem tak miłej i profesjonalnej obsługi prawnej, tym bardziej że w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem, doskonała lokalizacja w centrum Lublina z dobrym dojazdem z każdej strony. Zadowolenie obu stron umowy skutkuje przyznaniem najlepszej oceny i wyrażeniem najwyższych słów uznania.
Zdjęcia
Opinie
-
Malibu Lublin ★★★★★
-
Piotr C ★★★★★
Pani Notariusz Magdalena niezwykle kompetentna, profesjonalna w poradach, dokładnie tłumacząca, upewnia się czy klient wszystko zrozumiał, udziela odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania. Bardzo życzliwa, cierpliwa, uśmiechnięta, empatyczna, wrażliwa na cudzą ,,biedę,, punktualna. Dziękuję Pani Notariusz za wszystkie otrzymane porady i sprawne sporządzenie aktu notarialnego. POLECAM!Życzę Pani Notariusz dużo zdrowia i wszelkiego dobra w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej. Z wyrazami szacunku E. Czarnota
-
Aleksandra Zun ★★★★★
Szczerze polecam tą Kancelarię. Pani notariusz, która czytała akt bardzo merytoryczna, i dużo by pisać pozostaję pod dużym wrażeniem :) nie było problemu z dograniem terminu, przed aktem zostałam o wszystkim jasno poinformowana więc wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Zresztą te same wrażenia miała druga strona transakcji więc nie jestem w tych pozytywnych odczuciach osamotniony.
-
Katarzyna Libera ★★★★★
Polecam Kancelarię w 100%. Pani Magdalena jest niezwykle profesjonalna, a dodatkowo cierpliwa i wyrozumiała. Zawsze tłumaczy wszystko krok po kroku i odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Zawsze czuliśmy się bardzo zaopiekowani, a dodatkowo mieliśmy pewność, że wszystko jest rzetelnie i prawidłowo zrealizowane. Zdecydowanie polecam!
-
Katarzyna Wilk ★★★★★
Pani Magdalena jako profesjonalista, wytłumaczyła wszytako krok po kroku, nie było niejasności, niedomówień. Wszystko rzetelnie i wyczerpująco było przedstawione, czułam się zaopiekowana. Nie miałam żadnych obaw, co jest rzadkością przypominając sobie poprzednie współprace z innymi "specjalistami". Polecam z czystym sumieniem! Na pewno, w przyszłości skorzystam z usług Pani Magdaleny! Dziękuję jeszcze raz
-
Dorota Jarosińska ★★★★★
Bardzo rzetelna i kompetentna Pani notariusz a kancelaria z rodzaju tych przyjaznych człowiekowi. Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani notariusz od lat i nigdy się nie zawiodłam. Pani Magda pomogła mi wielokrotnie i dzięki jej fachowemu podejściu udało mi się podjąć możliwie najlepsze wybory. Ceny przystępne, zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę, że czynności nie są dokonywane "taśmowo" a notariusz rozpatruje naszą sprawę z indywidualnym podejściem! Dlatego z przyjemnością polecam!
-
Karolina Cala-Lewtak ★☆☆☆☆
Niestety po wielu próbach kontaktu brak. Odsyłanie, że mam czekać na odpowiedź mailową, na telefon - bezskutecznie, aż przykro zważając na fakt, że nie jest to pierwszy raz kiedy korzystam z usług Pani Notariusz. Niestety spadek jakości odczuwalny. Nie mogę polecić zwłaszcza jeśli ktoś jest z tych osób które szanują swój czas jak i innych.
-
aleksandra lewandowska ★★★★★
Polecam kancelarię w 100%. Pani notariusz kompetentna, profesjonalną, dokładna i miła. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy w przystępny sposób cały proces . Szybko załatwiona sprawa bez zbędnej papierologii i w bardzo atrakcyjnej cenie . Jestem bardzo zadowolona.
-
micho ob ★☆☆☆☆
Pani notariusz niewątpliwie zna się na swoim fachu i jest miła, jednak chyba miała gorszy dzień, bo akt na 8 stron zajął prawie trzy godziny, co jest bardzo dziwne. Twierdziła, ze poprawki, ale zupełnie mnie to nie przekonuje, bo widziałem większe poprawki robione dosłownie w czasie rzeczywistym. Inna rzecz to cena: korzystałem z usług wielu notariuszy i przy czynności o większej wartości nikt nawet nie odważył się policzyć pełnej taksy, a pani Magdalena policzyła pełną i jeszcze była zdziwiona, ze się próbuje targować. Niby miła Pani, ale niesmak pozostał i więcej bym nie skorzystał i nie polecił. To była najdroższa czynność notarialna w moim życiu. Warto dopytać z góry o koszta, bo można się niemiło zaskoczyć.
-
Stefan Odój ★★★★★
Profesjonalna kancelaria notarialna, bardzo miła obsługa, pełne zadowolenie po stronie kupującego jak i sprzedającego. Pani notariusz wyczerpująco, w zrozumiałym dla każdego przekazie objaśniła wszystkie aspekty umowy notarialnej. Wszystko co możliwe, załatwiane od ręki. W akcie notarialnym Pani notariusz zamieściła wszystko, co było niezbędne dla zabezpieczenia interesów obu stron umowy. Jesteśmy pod wrażeniem tak miłej i profesjonalnej obsługi prawnej, tym bardziej że w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem, doskonała lokalizacja w centrum Lublina z dobrym dojazdem z każdej strony. Zadowolenie obu stron umowy skutkuje przyznaniem najlepszej oceny i wyrażeniem najwyższych słów uznania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz?
Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz znajduje się przy ulica Hempla, 20-008 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz?
Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz pod numerem +48 600 524 993
Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz?
Do Kancelaria Notarialna Magdalena Chałupczak Notariusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku